GTX260 SP192 מבית INNOVISION ב900 שקלים (נעה ופנדה מחשבים) - עמוד 10 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GTX260 SP192 מבית INNOVISION ב900 שקלים (נעה ופנדה מחשבים)

Proteous

Recommended Posts

• תגובות 212
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

התקשרתי לפנדה ואמרו לי להתקשר ביום שלישי... אלא אם כן אני אשלם מראש בכ.אשראי... אז אני אתקשר ביום שלישי ואם יש אני אקנה.

נראה לי שלא ישאר להם עד אז חח...

אם לא ישאר מה לקנות? 4870? יש המלצה אחרת אולי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם עדיין יש לך 8800GTS 640MB כמו שכתוב במפרט ואתה משתמש ברזולוציה של עד 1680X1050 אז לא משתלם לך לקנות כלום אם לא יהיה את ה - GTX 260 ב - 900 ש"ח כי זה פשוט לא ישתלם לך.

והדיון הזה לא עליך אז תפסיק להסיט אותו, היה לך דיון ארוך מאד שאתה יכול לקרוא שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך בעצמך לקרוא מה שרשמתי... רשמתי שמכרתי את ה 8800 במחיר ממש מצויין!

ועכשיו אני צריך לקנות חדש.

השאלה היא אזה כ.מסך לקנות אם לא יהיה את ה 260?

אני פשוט לא רוצה לפתוח נושא חדש, ולכן אני שואל פה, זו אמורה להיות תשובה מהירה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, אם אני יודע שכרטיס יתן לי ביצועים טובים יותר מכרטיס אחר והוא יותר יקר אני אקח אותו...

התקציב שלי כעיקרון הוא עד המחיר של 1100 ש"ח גג! רק אם יש סיבה טובה כמו למשל ביצועים טובים יותר...

אם אני כבר קונה לא אכפת לי במקום 850 ש"ח לקנות ב 1100 ככה שאני יודע שקניתי הכי טוב שיכולתי... אם יש הצדקה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מעט חלש מ 216SP, אבל עדיין חזק הרבה יותר מ 9800GTX+, במחיר הזה הוא אולי אחד הכרטיסים המשתלמים שיש.

אגב, ניתן לעשות CF עם כרטיס אחד שהוא 216SP והשני 192SP?

בתור אחד שיש לו לוח של GB שתומך רק ב CF- האם ניתן עדיין לחבר כרטיס נוסף (ללא ה"גשר") ולקבוע שיהיה איזה כרטיס פיזיקס או משהו כזה?

לרגע התבלבלתי וחשבתי שאני בFXP :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורכו של הGTX260 הוא 26.67 ס''מ (10.5'')

קח מטר ותבדוק שיש לך את המקום הזה.

המממ... מדדתי מההתחלה הפיזית של הכרטיס, ועד להתחלת קופסת ה H.D..

26 ס"מ.

זה לא טוב :/

מה אפשר לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מעט חלש מ 216SP, אבל עדיין חזק הרבה יותר מ 9800GTX+, במחיר הזה הוא אולי אחד הכרטיסים המשתלמים שיש.

אגב, ניתן לעשות CF עם כרטיס אחד שהוא 216SP והשני 192SP?

בתור אחד שיש לו לוח של GB שתומך רק ב CF- האם ניתן עדיין לחבר כרטיס נוסף (ללא ה"גשר") ולקבוע שיהיה איזה כרטיס פיזיקס או משהו כזה?

:lol::smile1: מאיפה צץ ה CF הזה ;D לא שמתי לב בכלל.

טוב בכל מקרה, המבין יבין (והבין).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...