הארדיסק בוכה... - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הארדיסק בוכה...

A-L-o-n

Recommended Posts

שלום,

פעם אחת פתחתי ת'מחשב, נגעתי בהרדיסק ולפתע אני שמעתי צלצול די מוזר... ציואאאוו כזה... קול של בכי חחחחחח...

מה זה יכול להיות?

זה קרה לי פעמיים פעם אחת שנגעתי בו ופעם אחת סתם ככה שהייתי ליד המחשב...

מסוכן? אם זה עדיין לא קורה אז זה בסדר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חחח...

לא יודע אבל מה שלא יהיה זה כבר לא קורה... פשוט נגעתי בוא ושמעתי את זה אבל מאז לא קרה שוב דבר הוא בסדר גמור רק רציתי להיות בטוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שהכונן שלך חולה באיתחוליטיס חשמליטיס.

צריך לחזק את המערכת החיסוניטיס כבליטיס לחזקיטיס.

נראה לי שהוא מנסה לומר לך שתחזק את החיבורים, אבל הוא מוגבל בגלל הרגשות שלו שמשמשים כמסכה לכולם לראות את Art Tatum האמיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי הכונן מאתחל את עצמו מספר פעמים!

אתה צריך לבדוק חיבורי חשמל. קודם כל תחליף לו את חיבור החשמל באחד אחר. תראה אם הבעיה נעלמה. אם כן, סדר את החיבור התקול.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שהוא מנסה לומר לך שתחזק את החיבורים, אבל הוא מוגבל בגלל הרגשות שלו שמשמשים כמסכה לכולם לראות את Art Tatum האמיתי.

לא צריך להיות גאון כדי להבין את מה שאמרתי.

סך הכל התלוצצתי והוספתי "יטיס" לכל מילה.

ורגשות ומסכות, אתה לוקח את זה רחוק מדי.

זה נכתב מתוך מצב רוח משועשע וזה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כיוון שעדיין לא עברנו לסטנדרט של דיסקים , אז אני מניח שיש לך דיסק קשיח רגיל(מכאני)

נשמע לי מוכר ה"בכי" הזה, אצלי זה קרה באחד הדיסקים הישנים (6GB של מקסטור)

בהתחלה זה בא ברנדומליות ונעלם מעצמו, אחרי זמן מסויים, זה המשיך וקלטתי שהמחשב נתקע בזמן ה"בכי" הזה

בסוף התווספו לזה תיקתוקים והדיסק :bash: התפגר...

תבצע בדיקה עם HD TUNE על הדיסק הקשיח שלך, ותארה אם במאמץ הורא מרעיש, אם כן, תחליף בהקדם במסגרת באחריות ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע איך להשתמש בתוכנה... אני צריך מדריך.

דודה שלי באה אליי הבייתה עם הארדיסק החיצוני... בקיצור הוא השמיע תקתוקים כמו שאמרת, חחחחח... הצטערתי להגיד לה שהארדיסק הולך לעולמו,

צריך להיפרד בנשיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

hd tune יכול להזיק להארדיסק?

עשיתי את הבדיקה... עברה בשלום אני מניח, לא היה את הצליל שהזכרתי אבל היה צלצול קטנטן שהיה מופיע במהלך הבדיקה כמה פעמים, הוא נשמע כזה ברררררררררר ואז הפסיק עבבר 10 שניות ואז שוב ברררררררר חלש מאוד הציל היה חלש מאוד... זה תמיד היה קורה לי.

הטמפרטורה הייתה 27

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...