ללכת על מסך 19" בכל זאת? עדיין מתלבט - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ללכת על מסך 19" בכל זאת? עדיין מתלבט

Real_Me

Recommended Posts

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

תראה קודם כול התקלקל לי המסך הזה, תוך כמה ימים שלחו לי חדש תמורת משלוח של 50 ש"ח ולקוחים את הישן או שאתה מביא אליהם להגבעתיים ומחליפים לך במקום, קיבלתי מסך חדש מאריזה , לא מתוקן ולא משופץ , חדש לגמרי.

איזה מסך התקלקל? נוצר כאן בילבול...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק רציתי להוסיף ביקורת אחת שבכל זאת מצאתי על הפרוביו למרות שקצרה ולא לימדה אותי דבר עקרוני,

לפחות לא שלילית :-)

Manufacturer: Proview

The 986/986N series is Proview's latest range of 19" monitors. It has a 17.9" viewable area with a maximum resolution of 1600x1200@60Hz. At this level the picture is still perfectly visible and readable, unlike the ADi Microscan we had recently. On the down side, however, it doesn't have the ADi's slimline features - this 19" is deeper than the Microscan's 21" tube.

There is one shuttle wheel on the front for the volume control, and a small mute button, but these require the optional speakers to be of any use. Depressing the volume shuttle reveals the pretty self-explanatory OSD (On Screen Display) functions for altering the internal setup of the device. Why is it that monitors with 4 button OSD controls are harder to use than one with only a single jog shuttle? Oh well one of those Universal Question things I think.

While being large and technically capable, however, the 986N has quite a curved screen. The monitor comes with some terrible defaults for resolutions greater than 640x480. This requires you to leap straight in there and use the OSD functions to straighten up the curved and squished display so you can see it. But because the screen's got quite a large natural curve, finding straight lines at the edge of the screen can be tricky.

If you're looking for a nice replacement for a dodgy 14-incher this is perfect. Be the envy of all your mates - I mean, at that price how can you afford not to?

dms

92%

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Proview זה הדרעק!

לא הייתי נוגע במסך שלהם, ראיתי 17" שרכש חבר שלי בסביבות ה1000 שקל אני חושב (חדש, את הדגם אברר בקרוב...).

אורך החיים של כל אחד מארבעת הלחצנים שם הוא לא יותר מ100 לחיצות (אחד מהם התפרק לי בידיים)... אין OSD, פשוט דרעק רציני.

תשמעו, המחיר אינו מפליא ואפילו מצדיק את "המציאה".

איכות התמונה... כבר עדיף שלא לדבר. ברור לכם שהמסך אינו שטוח ;)

מה שחשוב שהמסך יהיה גם אמין וכמו שראיתי המסך הזה רחוק מאוד מלקבל את התואר "אמין".

שווה להוציא עוד כמה מרשרשים בשביל שקט נפשי ועדיף מסך איכותי ואמין על פני הגודל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Proview זה הדרעק!

לא הייתי נוגע במסך שלהם, ראיתי 17" שרכש חבר שלי בסביבות ה1000 שקל אני חושב (חדש, את הדגם אברר בקרוב...).

אורך החיים של כל אחד מארבעת הלחצנים שם הוא לא יותר מ100 לחיצות (אחד מהם התפרק לי בידיים)... אין OSD, פשוט דרעק רציני.

תשמעו, המחיר אינו מפליא ואפילו מצדיק את "המציאה".

איכות התמונה... כבר עדיף שלא לדבר. ברור לכם שהמסך אינו שטוח ;)

מה שחשוב שהמסך יהיה גם אמין וכמו שראיתי המסך הזה רחוק מאוד מלקבל את התואר "אמין".

שווה להוציא עוד כמה מרשרשים בשביל שקט נפשי ועדיף מסך איכותי ואמין על פני הגודל.

מדובר ב-"19 שעולה 1000 ולפי המפרט כאן יש OSD וכמו שתראה אין לחצנים אלא חוגה :

http://prices.cclcomputers.co.uk/specs/monitors/proview/proview_19.htm

לגבי איכות תמונה דוקא יכולתי להשוות עם מסכים אחרים ליד ולא ראיתי שום הבדל לרעה. שאלת האמינות אכן חשובה ובגלל

זה רציתי לקבל תגובות מאנשים שעבדו אתו. וד"א, יש לו 3 שנים אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי להוסיף שכמובן אם למישהו יש הערות על המפרט בהודעה הקודמת לטובה או לשלילה כולי אוזן.

ולמי ששאל על התקציב, מניח שיכול להוציא עוד 400-500 ש"ח על מסך 17" איכותי אם אשתכנע

שמסך ה-19 הוא ממש עבודה בעיניים, תרתי משמע :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AOC 19 9KLR

מסך טוב מאוד בהתיחס למחירו. (1500 שח)

שטוח לגמרי, ראיתי אותו, יש לו תבעים יפם קצבי רענון מרשימים - אחלה פשרה. (ד"א, החברה השניה במכירות באמריקה.)

Samsung 19 955DF - מסך מעולה גם הוא, אבל כאן מגיע כבר המסכים היותר "כבדים".

אני חושב שהAOC יהיה אחלה בחירה בשבילך, טעות לקחת פריוי שלא משתמש בשופרפרת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה בקשר למחיר. ב1850 ש"ח אתה קונה את המסך 17" הכי הכי טוב בעולם שזה IIYAMA 413 PRO. באותו מחיר (או קצת יותר) אתה יכול לקנות מסך 19" דרעק עם איכות לא מי יודע מה. בוא נגיד ככה: אם כבר 19", אז שיהיה הכי טוב או לפחות טוב. בוא נגיד שאם אתה הולך על 19" אז תיקח או את 959NF שזה בערך 2400-2500 ש"ח ואם אתה יכול אז תיקח את המסך 19" הכי טוב בעולם שזה IIYAMA 454 PRO שעולה כמעט 3000 ש"ח. מסקנה: בתקציב שלך קח את המסך 17" הטוב בעולם ב1850. עדיף על מסך 19" "לא משהו".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אבל אם כבר מסכים ברמה של סמסונג קח הרבה יותר טוב מסך ברמה שחבל על הזמן יש לי את ה19 שטוח וזה פשוט פצצה "

תראה לLG ולסמסונג יש הרבה דגמים, אני לא יודע איזה דגמים של ראית (כל דגם מבוסס על שפורפרת אחרת, איכות אחרת, רזולוציות וקצבי ריענון אחרים) אבל: המסך הכי טוב 19" שיש לLG זה FLATRON 915FT (שלא תגידו ש995FT יותר טוב, כי הוא הדגם הפחות טוב), והדגם הכי טוב 19" שיש לסמסונג זה 959NF. והעובדות מדברות בעד עצמן, וסמסונג 959NF יותר טוב (בעיקר באיכות התמונה, אבל סביר להניח שגם בקצבי הריענון). ההבדלים לא כאלה משמעותיים.... שניהם טובים. רק השאלה מה יותר שווה לו לקנות (SAMSUNG).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול לומר לי מהו תקן TCO95/99 במסכים שהבנתי שהוא תקן בטיחות מסוג כלשהו והאם הוא חשוב?

ראיתי באתר של פרוביו שבמסך ה-19" שלהם הוא מופיע כ-Optional. האם זה אומר שלא קיים?

זה יכול להיות שקול מכריע נגד קניית המסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...