קצב יואשם באונס - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קצב יואשם באונס

stone cold

Recommended Posts

לא קראתי דף מהתראד

רק רציתי לומר משהו לטובת השפויים או סתם לטובתם של אנשים שבא להם להקשיב לדבר קטן

דוד שלי, הוא חוקר פרטי במקצועו, הוא גם מקושר מאודדדדדדדדד וכשאני מדגיש זה מאוד, לנשיא קצב

דוד שלי מכיר את הנאשמות טוב טוב, ואני יכול לומר ממה שסיפר לי, ואגב הוא לא לקח דבר קטן במשפט ולא דיבר וסיפר לי סיפורים משום אינטרס אישי

הוא אמר לי בבירור והסביר לי בדיוק מה הולך בפועל כאחד שיודע, הוא אפילו טרח לברר על מערכות יחסים קודמות והכל של הנחקרות והמאשימות

בואו נגיד שאונס בטוח לא היה שם, ושיש פה הרבהההההההההההההההה אינטרס של המאשימות

עם זאת קצב לא טלית שכולת תכלת, אבל הוא נענש כבר יותר ממה שבכלל יכל לתאר כל אחד ממכריו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 107
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למעט העובדה שזו רכילות - אתה צודק

כלומר קצב לא ידע לסגור את הרוכסן של המכנסיים וניתפס לו בריצ'רצ' וכמו שכולם יודעים זה כואב מאוד

אבל להבדיל ממך אני לא חושב שהוא סבל מספיק - בכלל לא .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה אונס לא היה אונס, הייתה עלילה לא היית עלילה, מזוז מעל בתפקידו לא מעל בתפקידו זה לא העניין.

העניין הוא, שאם נשיא מדינה מרשה לעצמו להגיע לאן שקצב הגיע אומר דרשני.

ודבר אחד בטוח, המשפט הזה הוא בילתי נמנע גם אם הראיות בתיק אינם מוצקות.

ומה שרציתי להוסיף, לאחר שצפיתי בנאומי המאשים שלו אני יכול לומר בבטחה, שאין כבוד בהתנהלותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה אונס לא היה אונס, הייתה עלילה לא היית עלילה, מזוז מעל בתפקידו לא מעל בתפקידו זה לא העניין.

ומה שרציתי להוסיף, לאחר שצפיתי בנאומי המאשים שלו אני יכול לומר בבטחה, שאין כבוד בהתנהלותו.

סליחה, בוא נניח לרגע שהוא דובר אמת.

בוא נניח שמישהי באמת ניסתה לסחוט אותו, אחרי שלא היה ביניהם כלום אבל בגלל שהוא לא קיבל אותה לעבודה היא החליטה לנקום.

נניח, מה אכפת לך.

אתה הולך עם זה לממונה עליך ומדווח לו על המקרה.

בשלב הבא - אתה פתאום מוצא את עצמך מואשם באונס, כאילו שאותו ממונה עליך פשוט התעלם ממך, הלך לבחורה שניסתה לסחוט אותך ופשוט מאמין לשקרים שלה (תזכור, אנחנו מניחים פה שזאת המציאות כפי שהיא קרתה).

מה היית עושה במקומו?

אני מזכיר לך שניסו לסחוט אותך ואיימו שיפיצו עליך שקר נוראי (אונס!) שמעולם לא קרה (!).

אתה דיווחת על זה ובמקום שיבדקו את הבחורה שניסתה לסחוט אותך, פשוט האמינו לה והפכו אותך לאנס אכזרי.

מה היית עושה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען האמת, אני יושב פה ומגכח נוכח העובדה שעוד אחד נשבה בסורגים של התקשורת

בחור, אתה לפעמים צריך להביט מלמעלה ולנסות להבין, איך לעזאזל בנאדם הגיע לכזה מצב של ייאוש

בכלל מעלה בי גיכוח על דעת הקהל והשיפוט של התקשורת, מצחיק אותי שבאים אלי אנשים וישר אומרים "האנס הזה...."

ראבק, לאף אחד פה אין מושג מה עובר במשפט, אף אחד מכם לא היה שם כדי לחקור, יש את האנשים שעושים את העבודה, תנו להם ושתקו

בקשר לאמרה שלך, אני לא מאחל לך להגיע לייאווש שהוא הגיע אליו עד כדי כך שהוא עשה מה שעשה(טעות חמורה), הבנאדם כבר איבד את השפיות, ככה זה כשאתה מצוי בתוך סרט רע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד פעם

הבן אדם לא יכל לסגור את הרוכסן

זה שהוא ניצל את הבחורות האלו וזה שהן ניצלו אותו - הכל טוב ויפה

אתם רק שוכחים דבר אחד - הוא היה איש ציבור !

ואיש ציבור לא נישלח למישרה ציבורית כדי לשגל את בנות - גם אם הוא לא אנס ( ואת זה אני משאיר לבית משפט ) הוא שיגל , אם הוא שיגל ( גם בהסכמה ) הוא מעל בתפקידו ובמידות המוסר והערכים המצופים מאיש ציבור , אתם מנסים להיות שופטים - פחחח , תהיו אזרחים ! האזרחים הם שקובעים את אמות המוסר של הניבחרים שלהם , אני לא רוצה שהנשיא שלי ושר התירות שלי יתענינו בעומק המחשוף של הפקידות שלהם , אני לא משלם להם עבור זה , הוא רוצה לשגל , שליך לפיזדה של אישתו אני לא משלם על הבית ז***ת שהוא עושה לי ממשרדי הממשלה .

אחרי האזרחים מתביכיינים למה דפוק במדינה , אתם הבוסים שלו , אם הוא מז**ן זה את החור שלכם .

כל כך קשה לכם להסתדר ולהבין ערכים ? לא פלא שאתם חושבים שהמדינה הזו דפוקה ומשגלים אותכם כל הזמן לכן אתם כל הזמן מתבכיינים .

לאיש ציבור יש יותר זכויות ולכן יש לו יותר חובות - הסטנדרט שלו / שלה גבוהים יותר !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד מה אתה לא מבין עברית?

מבחינת העובדות המוכחות הוא לא עשה כלום. כלום כלום כלום. הכל עלילה. הכל שקר. הכל המצאה. מה אתה לא מבין מה??

עד שבית המשפט יוכיח אחרת, זה המצב. תתמודד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה עובדות ?

שהוא לא שכב עם אף פקידה ?

כניראה אנחנו לא מאופסים על המונח של "עובדה" ועל המונח של "ראיה "

מפני שמחינה משפטית נכון לעכשיו התלונות ( קרי ההאשמות ) מספיקות לכתב אישום .

ואני נהנה מכול רגע - זה על הפן האישי/ אזרחי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא

מפני שלצורך האשמה המשטרה עובדת עם משרד התובע שבודק את מה שניקרא ראיה , ראיה זו הוכחה קבילה בבית המשפט ועדות של אדם אחד איננה נחשבת כראיה ( אני מודה שדיניי ראיות הן מהנושאים המסובכים יותר של המשפט אבל זה ברור שבדך כלל עדות של אדם אחד שאיננה מסתמכת על עדויות נוספות ו / או ראיות נוספות / נסיבתיות ( כגון מז"פ ) איננה יכולה להחשב כראיה ולפיכך איננה יכולה לשמש כעילה לפתיחת הליך פלילי להלן תהליך בו האדם עומד למשפט ומולו התובעת היא המדינה אבל אולי יוכל להביא את הנושא לדיון בבית משפט בתביעה אזרחית ויהיה כפוף לתהליך שימוע או מה שניקרא משפט מקדים שבו בודקים את טענת התובע מה שלא נעשה כאן כלומר המדינה היא תהיה התובעת של קצב כך שעלינו להבין מכך שיש יותר מעדות אחת נגדו ) כך שכניראה יש יותר מעדות אחת נגדו .

לעניות דעתי , כל איש ציבור אשר מואשם בין שבאשמתו ובין אם שלא באשמתו , חייב מייד להגיע אל הציבור ולהתנקות כלומר אם האשימו אותך ואתה איש ציבור , עליך לא לחכות לבית משפט אלא לבוא ולהוכיח את חפותך בעיניי הציבור במדיה , להגיד שבית המשפט יחקור ויברר ( נגיד כמו שאולמרט עושה ) זה לעניות דעתי ולפי הסטנדרטים שאני חושב - זו כבר פגיעה והאיש ציבור - אשם .

איש ציבור מנצל את המדיה כדי להיבחר , הוא חייב לנצל את המדיה כדי להישפט על מעשיו , אם הוא חש שהוא צריך צדק כלומר את בית המשפט עליו לפרוש , רק כך תהיה לנו פוליטיקה נקיה , איש ציבור שרוצה להימנע מההשפלות האלו , בטרם היבחרו חייב לחשוף בפני הציבור את קלונו ואת מעשיו בעבר וכך לא יהיה נתון לסחיטה מחד ומאידך הציבור ידע במי הוא בוחר .

נכון להיום אנשי הציבור משקרים ומסתירים ומתחזים למשהו שהם אינם ובכך משקרים לציבור על ידי הסתרת האמת תוך כדי זה שהם עושים את עצמם ואת המשרדים שהם מנהלים חשופים ללחצים שמפעילים עליהם "שותפיי הסוד" של העברה קרי סחטנים .

מקווה שהצלחתי להסביר אני בעיקרון מדבר על פוליטיקה נקיה ואיך להימנע מהליכלוך שנדמה ליפעמים כאילו הוא חלק בילתי נימנע ממנה ( מה שלא נכון , כי אפשר לבחור "חוטא" הציבור רק צריך לדעת במי הוא בוחר , אז נניח קצב רוצה להיבחר והוא חרמן שיודיע את זה ויבוא לציבור ויגיע :" אני בוגד באשתי ורוצה לשגל את הפקידות שלי " אם הציבור ירצה בו הציבור יבחר בו ואם לא אז מובן מדוע אני חושב שהוא צריך להענש בכל חומרת הדין ויותר , כנ"ל שאר ניבחרי הציבור כגון חיים רמון ( שלפי דעתי לא נענש מספיק ) או דרעי ( שגם כאן הוא לא נענש מספיק ) וכו' .

בקיצור ערנב : חטא הבושה - מי שמתבייש לעניות דעתי הוא חוטא ומגיע לו להענש .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה, בוא נניח לרגע שהוא דובר אמת.

בוא נניח שמישהי באמת ניסתה לסחוט אותו, אחרי שלא היה ביניהם כלום אבל בגלל שהוא לא קיבל אותה לעבודה היא החליטה לנקום.

נניח, מה אכפת לך.

אתה הולך עם זה לממונה עליך ומדווח לו על המקרה.

בשלב הבא - אתה פתאום מוצא את עצמך מואשם באונס, כאילו שאותו ממונה עליך פשוט התעלם ממך, הלך לבחורה שניסתה לסחוט אותך ופשוט מאמין לשקרים שלה (תזכור, אנחנו מניחים פה שזאת המציאות כפי שהיא קרתה).

מה היית עושה במקומו?

אני מזכיר לך שניסו לסחוט אותך ואיימו שיפיצו עליך שקר נוראי (אונס!) שמעולם לא קרה (!).

אתה דיווחת על זה ובמקום שיבדקו את הבחורה שניסתה לסחוט אותך, פשוט האמינו לה והפכו אותך לאנס אכזרי.

מה היית עושה?

אז תן לי לחדד קצת את העניין, אם מישהו מנסה לסחוט אותך סימן שיש דברים מאחורי הסחיטה, אך אחד לא ינסה לסחוט אותך אם יש לך שיער בלונדיני.

ואם אתה נשיא מדינה, ומתנהל בכבוד לסובבים אותך לעולם לא תגיע לסיטואצייה כזאת, וכבר ציינתי זאת בתגובתי הראשונה.

וזאת מבלי להזכיר את העובדה שהיו 6 נשים נוספות שהתלננו על מעשים דומים מצידו של הנשיא. שאין קשר ביניהם ובגילים שונים.

אתה באמת ובתמים מאמין שהיתה קונספירצייה שכללה, מספר רב של נשים + היעץ המישפטי, ופרקליט המדינה, והמשטרה על מנת לסלקו מתפקידו ?.

לכן אמרתי כבר שלא משנה אם היו דברים או לא, שאתה מגיע למקום כזה כנשיא אומר דרשני.

[br]פורסם בתאריך: 16.03.2009 בשעה 05:12:37

תגיד מה אתה לא מבין עברית?

מבחינת העובדות המוכחות הוא לא עשה כלום. כלום כלום כלום. הכל עלילה. הכל שקר. הכל המצאה. מה אתה לא מבין מה??

עד שבית המשפט יוכיח אחרת, זה המצב. תתמודד.

קודם תתמודד אתה עם מה שאמרת,

אין שום עובדות מוכחות שהוא לא עשה כלום, ולכן אתה לא יכול לטעון שהכל עלילה ושקר.

הכל המצאה מאיפה לך ???. אולי תתן לשופטים להחליט ותאמין לי הם יעברו אתגר קשה.

בכלל אתה הוא זה שחרצת דין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד פעם

הבן אדם לא יכל לסגור את הרוכסן

זה שהוא ניצל את הבחורות האלו וזה שהן ניצלו אותו - הכל טוב ויפה

אתם רק שוכחים דבר אחד - הוא היה איש ציבור !

ואיש ציבור לא נישלח למישרה ציבורית כדי לשגל את בנות - גם אם הוא לא אנס ( ואת זה אני משאיר לבית משפט ) הוא שיגל , אם הוא שיגל ( גם בהסכמה ) הוא מעל בתפקידו ובמידות המוסר והערכים המצופים מאיש ציבור , אתם מנסים להיות שופטים - פחחח , תהיו אזרחים ! האזרחים הם שקובעים את אמות המוסר של הניבחרים שלהם , אני לא רוצה שהנשיא שלי ושר התירות שלי יתענינו בעומק המחשוף של הפקידות שלהם , אני לא משלם להם עבור זה , הוא רוצה לשגל , שליך לפיזדה של אישתו אני לא משלם על הבית ז***ת שהוא עושה לי ממשרדי הממשלה .

אחרי האזרחים מתביכיינים למה דפוק במדינה , אתם הבוסים שלו , אם הוא מז**ן זה את החור שלכם .

כל כך קשה לכם להסתדר ולהבין ערכים ? לא פלא שאתם חושבים שהמדינה הזו דפוקה ומשגלים אותכם כל הזמן לכן אתם כל הזמן מתבכיינים .

לאיש ציבור יש יותר זכויות ולכן יש לו יותר חובות - הסטנדרט שלו / שלה גבוהים יותר !

אז זהו, שאתה ממש לא יודע מה הלך שם, בטח שלא לפרטי פרטים, זאת הסיבה הראשונה שאתה צריך לשתוק ולתת לאלו שיודעים קרי שופטים, תובעים, עורכי הדין, להכריע .

עד אז הציבור צריך לסתום את הפה, אני לא מאמין בזה, אבל זה יכול גם לגרום להטיית הדין, מזל שהשופטים יותר שפויים מהשוטרים, במשטרה זה פועל יופי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם מטאטאו - אתם תשתקו - זה מהציבור שלכם - שהרב שלך סותם לכם את הפה !

את הדיקטטורה שלך תשמור בשביל הקהל שלך , אסור לציבור בשום פנים ואופן לשתוק - קצב היה איש ציבור והוא חייב דין וחשבון ציבורי , לא רוצה לתת דין וחשבון ציבורי - להתפטר ומיד בלי שום זכויות עד למשפט !

דבר נוסף - שופטים - חחח

שני שופטים מסתובים ומטילים בפארק , פתאום ניגשת לאחד מהם אישה אחת ועושה לו סצינה של צעקות ורעש וטוענת ש :" הכלב שלך נשך אותי ונפלתי וניגרם לי נזק !" אומר לה השופט המואשם :" קחי 2000 שח' וינסגור את העיניין " אומרת לו האישה :"סגרנו!" השופט מוציא פנקס צ'קים ומשלם , האישה הולכת , אומר לו החבר השופט השני :" אבל אתה אין לך כלב ובכלל לא ראית אותה ליפני כן !" אומר לו השופט ששילם :" כן , אבל לך תדע , היא עלולה לתבוע אותי בכל זאת ומי יודע עם איזה שופט אני אפול ?!"

שופטים שופטים ע"פ בסיס הראיות שמגישים לפניהם ולא על פי הצדק .

בעת פרוץ המקרה/ארוע על קצב היה להגיע לתקשורת ולענות על כל השאלות ולחשוף את עצמו - אין לו זכות לשמור דברים בסוד ובטח דברים שקשורים לאופן עשייתו את התפקיד , אם הבוס בעבודה שואל אותך שאלה שקשורה בביצוע העבודה שלך ואתה לא עונה - אתה מפוטר , לי לא נשמע הגיוני שעובד יסתיר מידע מהבוס שלו והציבור הוא הבוס של ניבחריו ( זוכרים אולמרט :" אני עובד אצלכם " ) - הציבור חייב לקחת אחראיות ולדרוש את מה שמגיע לו קרי דין וחשבון !

ממשל תקין - ניקנה בלקיחת אחראיות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...