קצב יואשם באונס - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קצב יואשם באונס

stone cold

Recommended Posts

ניצול מרות זה לא אונס וזה ההבדל הגדול פה. על אונס הולכים לכלא, על ניצול מרות לא.

להוכיח שהוא שיקר אם הוא שכב איתן או לא עדיין לא מוכיח אם היה אונס או לא.

נכון אבל זה כבר עברה על החוק וזה גם מוציא אותו שקרן במקרה כזה וזה יכול להשפיע על המשך המשפט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 107
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני חושב שאתם מפספסים את הנקודה - הוא טוען (ואני מאמין לו) שאין לפרקליטות שום ראיות ואין שום סיכוי שיצליחו להרשיע אותו (כי זה לא קרה) בכלום - בוודאי שלא אונס אבל גם לא "סתם" ניצול יחסי מרות.

או בעברית - לא היה שום סקס, משום סוג. אפילו לא אוראלי (קלינטון ומוניקה סטייל). כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל יכול להיות , אבל בשביל זה צריך בית משפט - זה אחד .

אתה רציני ?

האם יכול להיות שמה שעשו כאן זה להעיף נשיא מכהן בסיבות מצוצות מהאצבע ? האם אתה חושב שרדפו אותו ? האם מישהו "חיפש" אותו ?

הרי הוא זה שהלך למישטרה ( למזוז ) אף אחד לא פתח לו תיק לפני שהוא הלך למזוז , הוא הרי יזם את החקירה - לא ?! ערנב , תקן אותי אם אני טועה , בהחלט יכול להיות שאני משוחד וטועה , אבל לפי העדויות ששמעתי , אני ממש נוטה להסכים עם הטענות שהו היה מזיין את הפקידות שלו ואפילו מתעקש על הנושא , משום מה אני מאמין להם ולא לו . בשבילי הוא אנס עד שבית המשפט יוכיח אחרת ( ולאונס אני מתכוון ניצול מרות כלומר הוא קיים איתן יחסיי מין וגם עם כאלו שלא ממש רצו אותו אלא הוכרחו בין אם בשוחד ובין אם בלחץ מעמדי ) . רוצים לקרא לזה ניצול מרות , אני קורא לזה אונס - אל תשכח הוא איש ציבור ניבחר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שלא הקשבת לנאום שלו. היה רגשני מאוד אבל הוא אמר הרבה דברים שהתקשורת לא טורחת לפרסם. אם הבנתי נכון האישום היחיד שנשאר

מולו הוא שהוא נישק עובדת על הלחי במהלך מסיבת יומולדת 60 שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שלא הקשבת לנאום שלו. היה רגשני מאוד אבל הוא אמר הרבה דברים שהתקשורת לא טורחת לפרסם. אם הבנתי נכון האישום היחיד שנשאר

מולו הוא שהוא נישק עובדת על הלחי במהלך מסיבת יומולדת 60 שלו.

כן פורסמו הדברים שהוא אמר כולל הפרסומים שחלק בפרקליטות רצו למחוק את התיק

בכל מקרה ההרגשה שלי שהוא דפק פקידות הן לא כל כך יתנגדו מלחץ או בילבול או מרצון לקידום

הפימינציות דחפו את התקשורת לדבר על אונס ומשם הכל יתגלגל כמו שיתגלגל

ואני לא חושב שיחסי מרות כולל בלחץ בגלל מקום העבודה זה אונס

אלה מצב פחות חמור

מבחינתי אונס זה דבר יותר אלים\או פולשני

כמו אלימות \איומים \סם אונס ודברים כאלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין

יש את האפשרות גם להסכים עם ההגדרה שלך - לכן אני חוזר ואומר שהמקום לקבוע את ההגדרה של אונס ו / או ניצול מרות וכו' הוא בית המשפט בלבד - זה המקום לקביעת ההגדרות ולכן הקצב הזה ( כמו כל איש ציבור לדעתי ) חייב היה להגיד ישר , בוא נלך לבית המשפט בלי הזיבולי מוח של כלום ושל עסקאות טיעון .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שהנאום היה לתפארת הצביעות התקשרותית, אמרתי שהנאום הזה נשמע כמו של אדם שנרדף על לא עוול בכפו ולא כמו של נבל ממולח

שמנסה להתחמק מעונש. אני חוזר על הנקודה העיקרית - הבן אדם נשפט,הורשע והוצא להורג לפני שבכלל הגישו מולו כתב אישום. כל השאר זה

רק תירוצים. וכן, בנאום שלו הוא הראה מגמתיות מולו. הנקודה שהכי הרתיחה אותי היתה ההתפרצות של רינו צרור ושלום ירושלמי - במשך 2 וחצי

התקשורת שוחטת את משה קצב - עכשיו מגיע לו לומר את גירסתו ללא הפרעה. אם יש להם בעיה עם זה - שיכתבו מחר טור בעיתון ולא ירוצו

להתראיין בפרצוף מתחסד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאתם מפספסים את הנקודה - הוא טוען (ואני מאמין לו) שאין לפרקליטות שום ראיות ואין שום סיכוי שיצליחו להרשיע אותו (כי זה לא קרה) בכלום - בוודאי שלא אונס אבל גם לא "סתם" ניצול יחסי מרות.

או בעברית - לא היה שום סקס, משום סוג. אפילו לא אוראלי (קלינטון ומוניקה סטייל). כלום.

כן אבל פה נופלת הבעיה של קצב. במקרי אונס בניגוד לפשעים אחרים לא חייבים להוכיח בעזרת הוכחות, מספיק שהשופט יאמין בחורה יותר מהבחור כדי להרשיע. (זה חוסר שווין מדהים ואחת האפליות הכי גדולות שקיימות אבל כמובן שכאן הארגוני נשים לא פוצחות את פיהן).

והרי להאמין או לא להאמין לבנאדם נובע מדעה אישית על הבנאדם וכאן נכנסת לתפקיד התקשורת בסיפור הזה שפשוט מחסלת את קצב. והשופטים יכולים להמשיך לבלבל את השכל עד מחר שהם נטרלים ולא לוקחים בחשבון מה שנאמר בתקשורת וכו'. כל בנאדם מושפע ממה שהוא שומע ורואה, אם ירצה או לא ירצה, זה בדיוק הסיבה שבמשפטים גדולים בארה"ב שיש תקשורת החבר מושבעים מוכנס למגורים ללא אמצעי תקשורת על מנת שלא יושפעו מדברים שלא קשורים ישירות במשפט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שהנאום היה לתפארת הצביעות התקשרותית, אמרתי שהנאום הזה נשמע כמו של אדם שנרדף על לא עוול בכפו ולא כמו של נבל ממולח

שמנסה להתחמק מעונש. אני חוזר על הנקודה העיקרית - הבן אדם נשפט,הורשע והוצא להורג לפני שבכלל הגישו מולו כתב אישום. כל השאר זה

רק תירוצים. וכן, בנאום שלו הוא הראה מגמתיות מולו. הנקודה שהכי הרתיחה אותי היתה ההתפרצות של רינו צרור ושלום ירושלמי - במשך 2 וחצי

התקשורת שוחטת את משה קצב - עכשיו מגיע לו לומר את גירסתו ללא הפרעה. אם יש להם בעיה עם זה - שיכתבו מחר טור בעיתון ולא ירוצו

להתראיין בפרצוף מתחסד.

אם הוא כזה נקי למה לא נישאר להנות על שאלות אחרי הנאום ?

ולמה לעזאזל שעתיים וחצי נאום ? שברובו או חזר על אותם דברים לא חשובים

ואיפו אותן ראיות מוחצות שהוא טוען שיש לו ?

כן אבל פה נופלת הבעיה של קצב. במקרי אונס בניגוד לפשעים אחרים לא חייבים להוכיח בעזרת הוכחות, מספיק שהשופט יאמין בחורה יותר מהבחור כדי להרשיע. (זה חוסר שווין מדהים ואחת האפליות הכי גדולות שקיימות אבל כמובן שכאן הארגוני נשים לא פוצחות את פיהן).

והרי להאמין או לא להאמין לבנאדם נובע מדעה אישית על הבנאדם וכאן נכנסת לתפקיד התקשורת בסיפור הזה שפשוט מחסלת את קצב. והשופטים יכולים להמשיך לבלבל את השכל עד מחר שהם נטרלים ולא לוקחים בחשבון מה שנאמר בתקשורת וכו'. כל בנאדם מושפע ממה שהוא שומע ורואה, אם ירצה או לא ירצה, זה בדיוק הסיבה שבמשפטים גדולים בארה"ב שיש תקשורת החבר מושבעים מוכנס למגורים ללא אמצעי תקשורת על מנת שלא יושפעו מדברים שלא קשורים ישירות במשפט.

זה לא בדיוק כמו שאתה אומר

כן בודקים דגימות DNA וכל מיני תאורים ועדים וכו

אם זה היה מקרה אחד בלבד ובלי הוכחות זה לא היה מגיע למשפט בכלל

אבל במקרה הזה יש כמה מתלוננות שחלקן רק יהיו עדות בגלל ההתישנות וכניראה שיש להם עוד חומרים למשפט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שהוא בן אידיוט וכוחני שניצל את מעמדו לרעה והביא בושה על מדינת ועל המוסד שאמור להיות הכי מכובד והכי נקי שאפשר קרי מוסד הנשיאות זה על קצב עצמו , אבל זיכוי שלו יעורר בי הירהורים על מערכת המשפט הרקובה שיש במדינה וכמו כן מה שווה עסקנות פוליטית , מפני שקצב ניבחר על ידי הכנסת ששטופה בעסקנות פוליטית מלוכלוכת .

אבל זה רק בכללי .

בית המשפט הוא רק מקום בו מראים את הצדק ולא מקום האמת , מקום האמת הוא בבן אדם עצמו ואצלי הוא אשם ופושע ואני אישית מתבסס על ההיכרות שלי את היתנהגות בני האדם ועל הבנתי המוגבלת את התיק ועל שמיעת העדויות בתיקשורת ( כל הצדדים ) - כלומר , אני בוחר להאשים אותו וזו דעתי אני מקווה שבית המשפט ימצא אותו אשם כי הדבר היחידי שזה יוכיח לי , זה , שהתביעה עשתה את עבודתה כראוי ולא עשתה שוב פאקים כחלק מהיותה ממנגנון חלוד קרי מנגנון אכיפת החוק במדינת .

לסיכום :

קצב יזוכה רק בגלל פאשלות של הפרקליטות וזה מספיק לציבור כדי להאשים אותו , שוב , הוא אדם ציבורי והסטנדרטים כלפיו הם שונים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכביש, אתה מוזמן לפתוח לעצמך מדינה טוטליטרית לעצמך. במדינה הדמוקרטית הזו יש חוקים. לא מספיק שאתה מוציא חייב בדין (הפרטי שלך

שלך כי הרי אתה זה שקובע את החוקים) אדם לפני שאפילו הוגש מולו כתב האישום, אתה מחליט שאתה מעל החוק והמשפט במדינה וההזיות

שלך על מה שקרה או לא קרה יקבעו את המציאות? אתה מוזמן לכעוס ככל שאתה רוצה אבל אני לא חושב שבן אדם שקול בדעתו יכול להחליט

שדעתו האישית היא שקובעת את המציאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים, תתעוררו.

במדינה הזאת יש הרבה אנשים שלא נכנסים לפוליטיקה בגלל שכל אחד ששמים עליו עין נפתחים עליו חקירות בלי סיבה.

כמעט ואין אדם אחד שאם תחפשו טוב בעברו לא תמצאו כתם פיצפון, וזה כל מה שצריך כדי לתפור תיקים, וגם עושים את זה באופן שיטתי.

אתם יודעים שאחד אנשי המשפט הצדיקים ביותר שקיימים נחקר רבות ולא מצאו כלום חוץ מטעות אחד באיות במסמך משפטי שהוא ניסח, ועל זה הרשיעו אותו עדות שקר ?

אני מדבר עם עורכי דין וותיקים שנולדו למשפחה של עורכי דין ומכירים את כל היסטורית המשפט בארץ ואת כל התחום והמקרים שקרו וקורים.

אני שומע דברים מזעזעים שעליהם אף אחד לא חולק.

לגבי ניצול יחסי מרות: אתם יודעים שנשיא בית משפט עליון התגרש מאישתו והתחתן עם שופטת שעבדה תחתיו ?

האם זה לא אבסורד ?

אתם אומרים שלחץ ציבורי שנוצר מתקשורת שמגזימה לא משפיע על תוצאות משפט והחלטות הפרקליטות ?

אתם זוכרים את הסיפור של אותם הורים מאמצים שנלחמו כדי להחזיר בתינוק אחרי שהאימא שחתמה על הוויתור התחרטה כעבור זמן קצר והאבא מעולם לא הסכים לוותר ?

התקשורת עשתה מזה סיפור אנושי מרתק וכל עם ראה של ההורים המאמצים וכמה הם אוהבים את התינוק.

יש חוק שאומר ששני ההורים הביולוגים חייבים לוותר בכדי שהאימוץ יהיה חוקי.

בית המשפט מונע מלחץ ציבורי פסק כנגד החוק ממש.

התקשורת לעולם לא התייחסה לעניין מהזווית החוקית או מזווית ההורים הביולוגים.

כל מקרי האימוץ הדומים שלא קיבלו גיבוי תקשורתי עם ספין ציבורי קיבלו פסיקה הפוכה על פי החוק הקיים.

אם רק הייתי מסוגל לזכור כל מקרה ומקרה שאני שומע בכל פעם שאני מדבר עם משפטנים הייתם מתפלצים מהזוועות הכל כך ברורות ולא צודקות שקורים כאן יום יום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...