קצב יואשם באונס - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קצב יואשם באונס

stone cold

Recommended Posts

הפור נפל שנית: הנשיא לשעבר קצב יואשם באונס

הנשיא לשעבר שוב בדרך אל ספסל הנאשמים: היועץ המשפטי לממשלה החליט כי קצב יואשם באונס א' ממשרד התיירות, ובעבירות מין נוספות בנשים אחרות שעבדו תחתיו. "ההחלטה על הגשת כתב האישום התקבלה לאחר שעלתה מסקנה ברורה כי קיימת בתיק תשתית ראייתית", נמסר מלשכת מזוז

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3682950,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 107
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

א' מבית הנשיא (או למי שיודע, אחות של שחקן כדורגל ידוע) לא נאנסה ולא כלום.

אפשר לטעון שמכיוון שהיא עבדה תחתיו הוא השתמש לרעה בסמכותו.

אבל מי שמכיר את הסיפור יודע שהיא ניצלה אותו גם, מתוך ידיעה ברורה של מה היא עושה.

היא בכלל לא שה תמים, שישמור אתכם אלוהים מנשים שכאלה.

כשהרומן בניהם הסתיים והציפיות שהיו לה לא התממשו, התגברה בה ההרגשה שהוא ניצל אותה ושהיא קורבן.

א' היא בדיוק הטיפוס שלא מפחד להתלכלך כשצריך.

אני לא אומר שקצב הוא צדיק.

הוא ניהל רומן עם נשים במקום עבודתו שזה על גבול ניצול לרעה של סמכות, ובהיותו נשוי גם חטא חטא מוסרי כלפי אישתו משפחתו.

אבל יש לכם מושג כמה אנשים מנהלים רומן ואפילו מתחתנים עם נשים ממקום העבודה ? (אולי איזה 30% מהאוכלוסיה)

אפילו קלינטון עשה את זה.

קצב נפל בין הפטיש לסדן.

מצד אחד א' שלא קיבלה את מה שרצתה, שנוקמת בו בעזרת ניפוח וסילוף העובדות אחרי נסיון סחיטה כושל (ואולי גם השיגה כסף תמורת זה מבעל אינטרס אחר).

ומצד שני המשפחה והכבוד המועט שנותר לקצב ובגלל זה הוא לא יכול (ולא רצה בעבר) לפתוח את הסיפור בבית משפט.

גם הפרקליטות יודעת את כל זה ולכן מלכתחילה היתה עסקת טיעון.

ואת זה הרבה אנשים יודעים כולל אנשי תקשורת ומשפט ואנשים שהיו קרובים לקצב במשך השנים גם בתקופות לפני שהיה נשיא. (שהרי גם אז היה לו רומנים מדי פעם עם נשים מסביבתו היום יומית, והרי איפה הוא יכיר אותם אם לא שם?...)

ואם יהיה משפט פתוח אז חלק מהדברים האלה יגיעו לעמודי החדשות.

האמת נמצאת באמצע בין המילים של א' לבין המילים של קצב.

מי שחד אבחנה ויש לו יכולת ניתוח יוכל לראות בבירור את האמת מאחורי המילים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא כתבתי אונס

למרות זאת , אונס הוא עיניין של הגדרה ולכן על בית המשפט לעשות זאת

שלישית , אני מאוד מקווה שהוא יורשע באונס , כי זה מה שהוא עשה למשרה שהוא קיבל - אנס אותה ( את המשרה ) לטובת צרכיו ודחפיו האישים ואולי הוא שכב עם הפקידות שלו , אבל הוא ז**ן את הציבור הישראלי ולדעתי עליו להענש בצורה החמורה ביותר , ( ראה אם אדם פוגע נניח בראש ממשלה , הוא נענש כאילו פגע בכול הציבור , אני כרגע בעד הפעולה ההפוכה , אם שלוח ציבור פשע , הוא צריך להענש כאילו פשע כנגד כל הציבור ולא כאדם פרטי ) .

מה שבטוח שהוא כפה יחסי מין .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא כבר גמור מעל ומעבר למה שהגיע לו.

למרות שלא היה משפט הוא נמצא אשם ע"י התקשורת והציבור ונגרר כמו שאף אדם במדינה לא נגרר מעולם.

עכשיו שיעזבו אותו וישאירו לו לפחות את משפחתו.

כולם פשעו בסיפור הזה.

א' , הפרקליטות, התקשורת, וכל מי שהיה קשור לגרירת הפרשה ללא משפט באופן חד צדדי.

עכשיו אחרי שחגגו עם הסיפור של א' מבית הנשיא במשך שנתיים ועשו לו את המוות הם אפילו לא יביאו את המקרה שלה במשפט בגלל שהם יודעים שהיא לא דוברת אמת.

אז אל תגיד שא' מבית הנשיא היא לא פושעת, היא סחטה באיומים ואז שיקרה כדי להרוס את חייו.

מה קרה בדיוק עם שאר הנשים ומי הם אין לי מושג אבל אני מאוד סקפטי לגבי ה"ראיות".

ממה שלמדתי בנתיים קצב הוא הקורבן הראשי פה.

יכול להיות שמגיע לו חלק מזה אבל, את העונש שלו הוא כבר קיבל ובנוסף גם הרבה מעבר למה שמגיע.

לא יודע מה הוא חשב לעצמו, במדינה שלנו אי אפשר אפילו ללכת למועדון חשפנות עם חבר פעם בשנה כדי להשתחרר קצת בלי שזה יגרום למבוכה תקשורתית ודרישה להתפטר.

מספיק אפילו ללכת למועדון ולשתות קצת אלכוהול ואז לומר משהו לא יפה לאיזה חוצפן שמטריד אותך. (לא זוכר מי זה היה אבל היה מקרה כזה שהגיע לכותרות)

אין פרופורציות במדינה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי לגבי הפרופורציות אתה צודק , אני רק לוקח את זה לכיוון חוצפה של בעלי שררה .

הוא לא גמור הוא יושב בלישכה מפוארת עם שרד ופקידה שאני מממן לו - אני רוצה את הכסף הזה חזרה , הוא שיגל את הציבור מספיק , זה שהוא עשה את זה דרך המנוש של א.ר. עדיין זה כואב לי בעכוז ( וסליחה על המטפורה - חחח )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לו לישכה שהוא ביקש כתנאי הפרישה ואתה לא זוכר את הבקשה שלו לקבלת רכב שרד ( אאודי A 6 ) אאל"ט הלישכה שלו היא של 140 מ"ר במיגדלי עזריאלי והוא מנהל מהמישרד הזה את עיסקי היזמוות של נדל"ן במיזרח אירופה . ( חפש משהו בכתבות של ויי נט )

עריכה :

"עצלן זה מה שאתה"

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3638683,00.html

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3620636,00.html

תיקון הוא רצה במיגדליי עזריאלי אבל קיבל קומה 49 במתחם הבורסה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שמפריע לך ? שאגורה אחת שחוקה מהכיס שלך יורדת כל חודש ועוברת אל קצב ?

אם ירשיעו אותו במשפט אז גם יקחו לו את ההטבות.

אתה לא יכול להרשיע אותו רק על זה שהוא גרם לך בושה.

מה קרה לאמת וצדק ?

שיעשו משפט מהיר (מה שהיה צריך להיעשות כבר מזמן) בלי עסקאות ובלי כלום.

אם יצא אשם שיקחו לו את כל ההטבות שרק אפשר, ויענישו אותו באופן מושכל בהתחשב בגהינום שהעבירו אותו עד עכשיו.

אם הוא יצא זכאי שיאשימו את כל מי שהתנהל באופן לא תקין בפרשה ויעמידו את כולם למשפט ציבורי.

העוול שעושים לו בשנתיים האחרונות נעשה לכל עם שצריך לסבול את הבושה של גרירת הפרשה.

לכולם מגיע סוף לפרשה... אמת... וצדק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה ארטי ,

אישית לכרגע אני מתפלא על דעתך , אבל אני מסוקרן אם תרשה לי , אני מבקש שתסביר את המניעים של דעתך ( ובבקשה הימנע מרגשנות ושימוש במילים כמו "הגהינום שהעבירו אותו " אתה ודאי יודע שאלו אינן מילים של שכלתנות ושל היגיון - ולו רק מהסיבה שהן אינן מדידות וגם לא במבחן האדם הסביר גם מיליון ומאה אלף שח' לכול החיים הם סה"כ מספר גדול של אגורות - כי זה התקציב שלו ) אז בבקשה אם תוכל להסביר את דעתך באופן שכלתני כאשר אתה לוקח את מעמדו הציבורי ואת הערכים שמאחדים קבוצה בחשבון כמובן שאתה צריך לשכלל את החוק בהסבריך , בבקשה :biggthumpup: אני אשמח אם אוכל לעדן מעט את עמדתי ו / או להבין את עמדך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...