קצב יואשם באונס - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קצב יואשם באונס

stone cold

Recommended Posts

הבעיה שלא התחילה מאתמול היא שגם מערכת המשפט והמשטרה וגם התקשורת והציבור רגילים לקפוץ על ההזדמנות להקצין ולהגזים.

ואני לא מאשים אותם ברצון שלהם להבליט ולחזק דברים במדינה בה יותר מדי דברים לא טובים מתרחשים ולא משלמים על זה מחיר.

אם היו מתאספים תלונות או ראיות או חשדות בקשר לעבירות מין של קצב אז זה היה משהו אחר, והייתי מגלה הרבה יותר סימפטיה לעליהום שעשו פה.

אבל פה לא היו שום דברים כאלה.

כל מה שהיה זה יעוץ עם מזוז בקשר לסחיטה, שהעביר את העניין למשטרה מסיבות אינטרסנטיות כאלה ואחרות.

בין אם בשביל לכסות את התחת שלו, או לצאת גיבור, או סיבות פוליטיות, מה שהוא עשה הוא דבר בלתי ראוי.

זה לא קצב שיצר את המצב המביש הזה, זה מזוז שהפך את זה לחקירת משטרה.

המשטרה שהפכה את זה מיד לחקירה ממוקדת נגד קצב (ושוב יש כאן שאלה של התנהלות ואינטרסים).

והתקשורת שמיהרה לקחת צד בסיפור ולעשות את מה שהיא יודעת טוב (כולנו יודעים מה האינטרס שלהם, רייטינג ולעיסה בכל מה שדבק בו לכלוך).

המשטרה הלכה בלי שום תלונות מצד אף אחד, כדי לחפש בנרות כל דבר שאפשר למצוא כדי לתפור תיק.

חקרו את כל מי שעבדה עם קצב במשך עשרות שנים, והיו מוכנים לקבל כל מי שרק תרצה להתנדב למשימה.

אם תחפש מספיק חזק תמיד תוכל "למצוא" איזה מישהי שתסכים להתלונן ולהעיד על דברים שלא היו לפני 10 שנים כשאף אחד כבר לא יכול להעיד אחרת חוץ מקצב שהפשיטו ממנו את כל האמינות בעזרת האשמות סרק שנולדו משקר.

ועובדה שהרצון של המשטרה היה למצוא וליצור משהו שלא היה לו שום בסיס מלכתחילה חוץ ממישהי שניסתה לסחוט אותו.

וזה די מובן שלאדם במעמד של נשיא שבא מעולם הפוליטיקה יהיו אויבים שגם יהיו מוכנים להתלכלך.

ולכן צריך לקחת את הדברים בהסתייגות חזקה.

באולם צפוף מלא אנשים בלי מקום לזוז אני נגעתי פעם למישהי בישבן עם היד בלי כוונה כי היא התכופפה ולקחה את התחת שלה אחורה על היד שלי.

היא הסתובבה מיד ונתנה בי מבט מאשים.

אז מה, אני עבריין מין ? עשיתי משהו רע ?

לא עשיתי כלום, דחפו את זה עלי.

רמון נישק מישהו פעם על הפה אז הוא עבריין מין ?

במדינות אחרות עם תרבות אחרת, וגם פה בארץ יש הרבה אנשים כאלה, זה מקובל להתנשק עם כל המכרים שלך.

יש מקומות שבני משפחה מנשקים על הפה נשיקה תמימה וככה זה מקובל בתרבות שלהם.

בפרשת קצב כולם עשו את הדבר הלא נכון.

עכשיו אפילו אם יזכו את קצב רוב האנשים לא ישנו את דעתם.

יאמרו שלא יכלו להוכיח אבל הוא עשה את זה.

ואז תסכימו איתי שזה ממש פשע ? הבן אדם זוכה לעזאזל.

מה ההבדל עכשיו ? אומנם הוא לא זוכה אבל הוא גם לא נמצא אשם וכל הסיפור לא היה צריך להתקיים מלכתחילה.

לפרקליטות אין ממש ברירה עכשיו, הם רואים את האפשרות שיצטרכו לשלם על הטעות שהם עשו והם חייבים להגן על עצמם.

גם אם קצב יזוכה מחוסר ראיות הם תמיד יכולים לטעון שהעדויות של המתלוננות (המנודבות יותר נכון לומר) לא החזיקו במשפט אבל קצב הוא לא נקי בסיפור הזה.

וקצב אכן לא נקי בסיפור הזה ולעולם לא יוכל להתנקות, כי הלכלוך שערמו עליו משתווה לערמה באתר הזבל חיריה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 107
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה שוכח דבר אחד קטן - התקשורת לא נבחרת. יש לך גוף קטן של אנשים עם מוסריות מפוקפקת ואג'נדה קבועה ולו אתה רוצה לתת את

הכח למנהל מדינה?

אבל כניראה אתה שוכח שיש לו ולפוליטיקאים אחרים גישה בילתי מוגבלת כימעט לתקשורת על כל גווניה הפוליטיים .

ארטי אני לא יודע איך אתה מחזיק בדעתך - צדיק , אני חושב שאתה ריגשי כאן . ארטי , קצב היה ידוע בתור "חרמן" לא קטן ובוגדני באישתו וכמו כן היו רינונים על הניצול המיני שלו מעוד הימים שהוא היה ראש עיר ( אני מקווה שיוכיחו את זאת בבית משפט גם )

הוא היה כזה ורק היצליחו הרבה זמן להשתיק את זה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מספיק לראות את הידיעה שקרירין הביא בעמוד הקודם בתור דוגמא. זה שיש לך גישה לא אומר שאי אפשר לצלוב אותך. אני לא מסוגל להבין

איך אתה יכול לתמוך בהתנהלות כזו. זוהי התנהלות שראינו במשטרים קומוניסטים מתגלה במשטר דמוקרטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל כניראה אתה שוכח שיש לו ולפוליטיקאים אחרים גישה בילתי מוגבלת כימעט לתקשורת על כל גווניה הפוליטיים .

ארטי אני לא יודע איך אתה מחזיק בדעתך - צדיק , אני חושב שאתה ריגשי כאן . ארטי , קצב היה ידוע בתור "חרמן" לא קטן ובוגדני באישתו וכמו כן היו רינונים על הניצול המיני שלו מעוד הימים שהוא היה ראש עיר ( אני מקווה שיוכיחו את זאת בבית משפט גם )

הוא היה כזה ורק היצליחו הרבה זמן להשתיק את זה .

אני מכיר את עולם הפוליטיקה די טוב מבפנים, ואני לא רוצה לפרט איך.

אין לך מושג כמה נבלות יש שם והטקטיקות הבזויות שמשתמשים בהם בשביל ללכלך על יריבים.

לא פעם ולא פעמיים ראיתי פלאיירים שהפיצו סיפורים מצוצים מהאצבע על נציג של מפלגה מתחרה בדיוק לפני בחירות.

בדרך כלל הסיפורים האלה לא נכונים ובחלקם הם ספין על משהו אחר שמציירים כפשע למרות שאין שם שום כלום.

קל לפזר שמועות שלא צריך לעמוד מאחוריהם, וזה כנראה מביא תועלת כי עושים את זה הרבה ב"פוליטיקה".

עוד טקטיקה ידועה זה להאשים מישהו בגניבה של תקציב שעליו הוא אחראי בעיריה.

אחרי זה האיש מזוכה או התביעה מבוטלת כי יש ניירת שמוכיחה שאין כלום בתביעה.

אבל זה כבר לא משנה, הם יכולים עכשיו לטעון שהוא נחשד בגניבה ושילך להסביר לכולם כל הזמן שהוא נמצא זכאי.

את הנזק אי אפשר לחסום באופן מלא וזה מאלץ את המועמד המתחרה להתבוסס בלכלוך שממנו הוא צריך לצאת כל פעם שמישהו מזכיר את זה.

אז אולי קצב ניהל רומן או כמה במהלך חייו, זה שלעצמו לא פשע.

השימוש בזה כספין למהלך נבזי הוא פשע.

והשיתוף פעולה החד צדדי שבה כל הגורמים מקדמים את אותו פשע מהווה שותפות לפשע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי הייתי עסוק ולא יכלתי לראות את נאום קצב , אם מישהו יכול להביא את עקרי הדברים אשמח מאוד

אני מעדיף גם לשמוע ממקור ראשון ששמע בשידור חי , מחשש שמה התקשורת תסלף את דברי קצב ותגיד רק מה שנוח לה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן

הוא מזבל במוח והתחיל לאחרי שעה ומשהו לשעמם עד מוות את המאזינים - הוא לא מחדש כלום למעט לארט טאטום שהינה רואה שיש לו גישה לתקשורת והוא היה יכול לנקות את שמו ולא להסתתר .

עיקריי הנאום - מני מזוז רודף אותי

אני חף מפשע .

שום דבר חדש ושום ראיה

( היו קצת קטעים עם רינו צרור ועם ירושלמי )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק את עכביש בכביש :xyxthumbs:

זה היה כל כך משעמם ולא מעניין תיקשורתית שערוץ 10 הפסיק אחרי כמה זמן והתחיל לשדר חדשות רגילות אם עדכונים מידי פעם

חוץ מזה היו חלקים שהוא די דפק את עצמו לדוגמה שהוא דיבר על הסחיתה הוא אמר שהבחורה רצתה 250 אלף $ למחוק את הראיות

אז מה יש ראיות ?

או שהוא ניבצר לתת כבוד למזוז :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

ובכלל החלק של הנאום שראיתי זה "אני נקי ומוסרי ופעלתי כמו שצריך אבל המשטרה והתיקשורת והפרקליטות היו נגדי והדליפו כל דבר "

אני אישית לא מאמין לו והייתי מכבד אותו הרבה יותר אם היה בא ואומר שכבתי אבל לא אנסתי

אבל אני חושב שאיך שהוא כניראה מתכוון לבוא למשפט בטח הפרקליטות קודם כל תנסה להוכיח שהיו יחסי מין ואז הוא ידפק לגמרי

אם הם יצליחו ואני מעריך שיצליחו

הוא פשוט יצא שקרן במקרה כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה היה כל כך משעמם ולא מעניין תיקשורתית שערוץ 10 הפסיק אחרי כמה זמן והתחיל לשדר חדשות רגילות אם עדכונים מידי פעם

וכרגיל שטויות, הא...

שני הערוצים עברו בשעה 20:00 למהדורה המרכזית שלהם, כמו שהיה מתוכנן מראש, כי יש עוד דברים בעולם חוץ ממשה קצב, מה לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים עם Art Tatum.

גם אלו פה שטענו שקצב לא צדיק, הוא לא צריך להיות צדיק כדי לצאת זכאי. יש חוקים למערכת המשפט ובמקרה הזה הפרקליטות עברה עליהם פעם אחר פעם והתקשורת מצד שני לא ביקרה אותם.

גם אם קצב בגד באשתו או התנהג בצורה מגעילה אחרת, יש הבדל בין המעשים הללו לאונס.

אני בכלל לא מבין איך אמור להתנהל פה משפט, הרי אחד הדברים הראשונים שלומדים בנושא החוק הוא שכדי להרשיע בנאדם צריך להוכיח מעל כל ספק שהעבירה אכן בוצעה. אז נכון במשפטי עונש מדובר במילה של הנאשם מול המילה של המאשים.

אבל פה יש מצב שאפילו הפרקליטות כבר טענה שאין מספיק חומר כדי להעמיד אותו לדין (בעסקת טיעון) אבל עכשיו הם באים וטוענים שיש. איך בדיוק? פתאום אחרי כל השנים הללו התגלו ראיות חדשות? באונס שכביכול בוצע 1 על 1?

ולפיכך אין אפשרות להרשיע את קצב באונס. אין לי ספק שהוא יצא אשם כי מערכת המשפט תעדיף להרשיע אותו מאשר להתנהל עם כל הרעש התקשורתי של לזכות אותו, בטח ובטח אם בייניש תהיה בצוות השופט.

אל תשכחו את אינסוף החקירות נגד אנשי ציבור שנגמרו בכלום.

המקרה האחרון הוא כל הסיפור עם השוחד ברשות המסים שהיה בזמנו ושום דבר לא יצא מזה או הגיע למשפט, העיקר התקשורת גמרה קריירות של כמה אנשים שם.

עוד משהו חמור מאוד בתיק של קצב זה כמה מחברי הכנסת כמו שלי יחימוביץ ועוד כמה שהלכו וצעקו בכל תחנת ורדיו שקצב אשם ושהוא אנס. וזה מאוד מאוד חמוד לדעתי שחברי כנסת לא מכבדים את הזכות של כל בנאדם להיות זכאי עד אשר הוכח אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חושב כי הטענה שלו לפי הבנתי זה שהוא אפילו לא שכב אם אף אחת מהמתלוננות

אם התביעה תצליח להוכיח שהוא כן שכב כבר יהיה להם "ניצול מרות" או איך שזה לא ניקרא

וגם הם יוכיחו שהוא שיקר במקרה כזה

בכל מקרה דיווחו כרגע ששני יועצי תיקשורת שלו יתפטרו -

לא פלא הנאום שלו הרגיש כל כך סיתמי ומיותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חושב כי הטענה שלו לפי הבנתי זה שהוא אפילו לא שכב אם אף אחת מהמתלוננות

אם התביעה תצליח להוכיח שהוא כן שכב כבר יהיה להם "ניצול מרות" או איך שזה לא ניקרא

וגם הם יוכיחו שהוא שיקר במקרה כזה

בכל מקרה דיווחו כרגע ששני יועצי תיקשורת שלו יתפטרו -

לא פלא הנאום שלו הרגיש כל כך סיתמי ומיותר

ניצול מרות זה לא אונס וזה ההבדל הגדול פה. על אונס הולכים לכלא, על ניצול מרות לא.

להוכיח שהוא שיקר אם הוא שכב איתן או לא עדיין לא מוכיח אם היה אונס או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...