קניה קבוצתית - HP 2475w - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניה קבוצתית - HP 2475w

Ghosthunter

Recommended Posts

כפי שאמרתי קודם לפי כל הדיווחים כאן בפורום ישראל לא מביאה את המסכים הללו לארץ ולא נראה לי הגיוני שHP תספק תמיכה למוצר שלא יובא דרכם

אין קשר. היא לא יבואן. היא לא מייבאת כלום. ובכל זאת, היא כן נותנת אחריות למוצרים (למשל מחשבים ניידים).

אפשר לטעון (וגם זה מוטל בספק) ש- נותנת אחריות רק למוצרים שיובאו דרך יבואן "רשמי", קרי אחד גדול כמו CMS (שמייבאים את רוב הניידים שלהם). גם זה לא תמיד מדויק, שכן על מוצרים עסקיים יש לרוב אחריות בינלאומית שמכובדת בלי קשר למקום הקנייה, ובטח בלי קשר ליבואן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין קשר. היא לא יבואן. היא לא מייבאת כלום. ובכל זאת, היא כן נותנת אחריות למוצרים (למשל מחשבים ניידים).

אפשר לטעון (וגם זה מוטל בספק) ש- נותנת אחריות רק למוצרים שיובאו דרך יבואן "רשמי", קרי אחד גדול כמו CMS (שמייבאים את רוב הניידים שלהם). גם זה לא תמיד מדויק, שכן על מוצרים עסקיים יש לרוב אחריות בינלאומית שמכובדת בלי קשר למקום הקנייה, ובטח בלי קשר ליבואן.

מישהו כאן טען שבדק מול ונאמר לו שלא ניתן לקבל אחריות למסכים המדוברים

המחשבים הניידים זה נכון בעניין וגם לא מול כל החברות ויש לכך הגיון

היבואן מנהל עסק על מנת להרוויח יש לו מחסנים עובדים וסוכנים לפרנס הוא דואג למוצרים שהוא מיבא או מיבאים דרכו

2 חלקם הגדול של המחשבים מיוצרים לפי ארצות על מנת ליחצור בידול של המוצר ועל ידי כך יש אפשרות לתת ליבואנים מארצות שונות להרוויח כפי שעשו עם מדיותDVD חילקו את ההפצה לפי אזורים וכל אזור מקודד

3 מחשבים שלא מיובאים על ידי יבואן רישמי לארץ יכולים להיתקל בבעיית חלפים

כל זה מדובר על , לגבי מסכים עד כמה שאני יודע אין אחריות בין לאומית ,בעיקר כאשר מדובר על מוצר שלא מיובא באופן סדיר לארץ .

אני מאוד מסוקרן לדעת איך יכולים לתת אחריות למוצר במידה ויהיה צורך הרי המוצר היגיע לפי הזמנה כמותית,מה יהיה במצב כזה יביאו מחו"ל מסך במיוחד? הרי לא ניתן לתקן מסכים או יותר נכון זה לא כדאי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו כאן טען שבדק מול ישראל ונאמר לו שלא ניתן לקבל אחריות למסכים המדוברים

אז כל הטיעון שלך מתבסס על "מישהו טען"?

אני טוען שבדקתי מול ונאמר לי שיש אחריות.

לא נכנסתי לקטנות ולא שאלתי האם יש אחריות רק למסכים שמיובאים דרך יבואן מסוים ומה התנאים המדויקים. אפשר לברר את זה פרטנית. כשדיברתי אם , הם נתנו לי שם של מפיץ מורשה מטעמם למסכים האלה (אשר באמת אמר שיכול לייבא את המסכים, אם כי במחיר כה מופקע שאין שום טעם לדבר על זה בכלל).

בכל מקרה, אם אומר נציג חנות זו או אחרת שהוא מוכר מסך עם אחריות של , אני לא רואה סיבה לא להאמין לו, שכן דבר כזה קל מאוד לבדוק, והנזק שייגרם לכל בעל חנות שייתפס בשקר כזה הוא כה גדול, שאף אחד לא ישקר בעניין כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כל הטיעון שלך מתבסס על "מישהו טען"?

אני טוען שבדקתי מול ונאמר לי שיש אחריות.

לא נכנסתי לקטנות ולא שאלתי האם יש אחריות רק למסכים שמיובאים דרך יבואן מסוים ומה התנאים המדויקים. אפשר לברר את זה פרטנית. כשדיברתי אם , הם נתנו לי שם של מפיץ מורשה מטעמם למסכים האלה (אשר באמת אמר שיכול לייבא את המסכים, אם כי במחיר כה מופקע שאין שום טעם לדבר על זה בכלל).

בכל מקרה, אם אומר נציג חנות זו או אחרת שהוא מוכר מסך עם אחריות של , אני לא רואה סיבה לא להאמין לו, שכן דבר כזה קל מאוד לבדוק, והנזק שייגרם לכל בעל חנות שייתפס בשקר כזה הוא כה גדול, שאף אחד לא ישקר בעניין כזה.

העניין כאן הוא שונה בניגוד לדל שהמסך מיובא באופן סדיר כאן אין יבוא סדיר למסך של ויבוא של 10-15מסכים לא בטוח ששווה לHP להתעסק עם אחריות

לכן רצוי היה שנראה מסמך רישמי שאומר שHP מכירה באחריות למסך. אני בכלל לא נגד פנדה נהפוך הוא

לעניין זה שאתה לא מאמין שחנויות ימכרו מוצרים ללא אחריות יבואן רישמי אני מתפלא עליך הרי שוק המחשבים מוצף במוצרים ללא אחריות יבואן רישמי

אני יודע על כמה חנויות שרוב המוצרים שלהם הם יבוא שלהם כאשר הם עקפו את היבואן הרישמי כך שבתחום הזה הכל יכול להיות

הטיעון שלי מתבסס לא רק על "מישהו טען" אלה גם מתוך בדיקה עצמאית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול לספק את המסך הזה עם אחריות של ישראל יבוא של ישראל

אבל המחיר תלוי בכמות הנרשמים

על פניו זה נראה ש 3400 ש"ח זה לא מחיר בשמים אפשר לנסות להוריד קצת

אבל שוב זה תלוי בכמות המחשבים

דן

נקסטופ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעניין זה שאתה לא מאמין שחנויות ימכרו מוצרים ללא אחריות יבואן רישמי אני מתפלא עליך הרי שוק המחשבים מוצף במוצרים ללא אחריות יבואן רישמי

אני יודע על כמה חנויות שרוב המוצרים שלהם הם יבוא שלהם כאשר הם עקפו את היבואן הרישמי כך שבתחום הזה הכל יכול להיות

תקרא טוב יותר את מה שכתבתי.

לא אמרתי שאין מוצרים שנמכרים ללא אחריות רשמית.

אמרתי שאני לא מאמין שבעל חנות מכובדת ישקר ויטען שהוא מוכר עם אחריות רשמית כשהוא לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...