קניה קבוצתית - HP 2475w - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניה קבוצתית - HP 2475w

Ghosthunter

Recommended Posts

היי,

בקשר לתראד: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=396153.0

דבר ראשון- אני מצטער שלא עניתי במהלך השבוע. אני בצבא, ואין לי גישה לאינטרנט במהלך הזמן הזה.

ולעניין- דיברתי עם החנות והם הציעו הנחה לא כל כך משמעותית עבור 10 הזמנות, כך שהמחיר גבוה מ- 3400 (מחיר שאמרו שאפשר להשיג בפנדה).

אני אדבר איתם שוב ביום ראשון ואגיד להם שזו ההצעה שיש בחנות אחרת עבור אותו דגם.

אני מבקש מכם לשמור על תרבות דיון ועל סבלנות וסובלנות אחד כלפי השני.

סוף שבוע טוב,

אופיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

שוב פעם, יש את האופציה דרך פנדה...

3400 ש"ח

השאלה אם יש אנשים שמעוניינים בו.

נראה מעניין, כמעט החלטתי לקנות את ה- Eizo 2441 אבל ה- הזה מסקרן אותי...

כמה אנשים צריך בשביל לסגור קניה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה מעניין, כמעט החלטתי לקנות את ה- Eizo 2441 אבל ה- הזה מסקרן אותי...

כמה אנשים צריך בשביל לסגור קניה?

שאלתי אותו מה המחיר הנוכחי, כי הדולר השתנה מאז, כמו כן כמויות.

אני אקבל תשובה ביום ראשון או שני.

בינתיים מי שבאמת מעוניין שיכתוב כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הם יזמינו אותו אם הם אפילו מסוגלים לספק את הפיליפס שכן מיובא באופן רשמי לארץ ?

ומה בנוגע לאחריות הרי נאמר כאן כHP איינה תומכת במוצרים שלא נרכשו על ידה ובטח בכל מה שנוגע לאחריותעל מוצרים שלא הם מביאים באופן רישמי

כך שמאוד מעניין יהיה לראות מה יקרה אם הם יאלצו לספק אחריות למכשיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הם יזמינו אותו אם הם אפילו מסוגלים לספק את הפיליפס שכן מיובא באופן רשמי לארץ ?

מי לא מסוגל לספק את הפיליפס? ואיזה פיליפס, ה24"?

ומה בנוגע לאחריות הרי נאמר כאן כHP ישראל איינה תומכת במוצרים שלא נרכשו על ידה ובטח בכל מה שנוגע לאחריותעל מוצרים שלא הם מביאים באופן רישמי

כך שמאוד מעניין יהיה לראות מה יקרה אם הם יאלצו לספק אחריות למכשיר

כפי שכבר דובר בדיון הקודם שננעל בגללך, מדובר על מסכים המיובאים דרך , ומקבלים אחריות מלאה דרכם.

BRONCO, אני מציע לך לא לדרדר את הדיון הזה כמו שהספמת בפעם הקודמת, אחרת באמת תקבל אזהרה או השתקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

אם תרצה אין לי בעיה לברר למה לא יכלו לספק, אבל כנראה שלא היה להם במלאי, וכנראה גם לא ליבואן שעבד מולם באותו הרגע...

דברים כאלה קורים מידי פעם.

אבל זו רק השערה, אין לי בעיה לברר.

בנוגע לHP זה יבואן אחר, לכן אין קשר בין הדברים.

הדוגמא ההכי טובה היא הדלים, שהם הזמינו המון וסיפקו את הכל, עד שנגמר מהמלאי, ועכשיו מחכים למלאי חדש שיגיע ליבואן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי לא מסוגל לספק את הפיליפס? ואיזה פיליפס, ה24"?

כפי שכבר דובר בדיון הקודם שננעל בגללך, מדובר על מסכים המיובאים דרך , ומקבלים אחריות מלאה דרכם.

BRONCO, אני מציע לך לא לדרדר את הדיון הזה כמו שהספמת בפעם הקודמת, אחרת באמת תקבל אזהרה או השתקה.

[/q

באיזה מקום למטה לוחץ לך?...

לא זכור לי שראיתי שדובר כאן שהמסכים מגיעים באופן סדיר על סמך מה שנאמר כאן על כך לא מיבאים את המסכים ולא יתנו אחריות ועובדה שגם אתה לא נתת הסבר לאחריות למעט זה שפנדה יכולים להביא את המסכים אני חושב שכולם ישמחו לראות אסמכתה שהיבואן של שהם מכירים באחריות למסכים המדוברים דרך פנדה

אם הם היו מיבאים את המסכים לא הייתה בעיה לרכוש אותם ועובדה שאין בנימצא אז אתה יכול להמשיך להידבק לפנדה אולי בסוף תחליף את המנכ"ל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BRONCO, עוד הודעה אחת, ותאמין לי שהמייל שקיבלת פעם קודמת מאיתי סימון, יגרום לך לומר ביי לפורום...

יאיר בירר עם מנהל הרכש של , וכמו שציינתי שביום ראשון או שני, תהיה תשובה סופית בנוגע למחירים.

במידה ויש לך חנות שמעוניינת במוצר כלשהו, והיבואן כן יכול לספק כל מוצר שקיים בעולם אם הוא רוצה, אז ברגע שהוא יחליט לספק, מסיבה אחת או אחרת, האחריות גם תגיע ממנו.

עד כה, כל מה שפנדה מכרה הייתה מיבואנים רישמיים, וגם המסכים שהיא הזמינה במיוחד בשבילנו מדל, היו מיבואן רישמי, אתה יכול לשאול את כל ה100 אנשים שקנו את המסך הזה כבר.

ושוב פעם, אם יש לך בעיות, תעשה טובה ותפסיק להגיב פה, כי אין לי כח לספאם שלך כל פעם מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BRONCO, עוד הודעה אחת, ותאמין לי שהמייל שקיבלת פעם קודמת מאיתי סימון, יגרום לך לומר ביי לפורום...

יאיר בירר עם מנהל הרכש של , וכמו שציינתי שביום ראשון או שני, תהיה תשובה סופית בנוגע למחירים.

במידה ויש לך חנות שמעוניינת במוצר כלשהו, והיבואן כן יכול לספק כל מוצר שקיים בעולם אם הוא רוצה, אז ברגע שהוא יחליט לספק, מסיבה אחת או אחרת, האחריות גם תגיע ממנו.

עד כה, כל מה שפנדה מכרה הייתה מיבואנים רישמיים, וגם המסכים שהיא הזמינה במיוחד בשבילנו מדל, היו מיבואן רישמי, אתה יכול לשאול את כל ה100 אנשים שקנו את המסך הזה כבר.

ושוב פעם, אם יש לך בעיות, תעשה טובה ותפסיק להגיב פה, כי אין לי כח לספאם שלך כל פעם מחדש.

אני מציע לך לשמור את האיומים לעצמך...

לא ידעתי שאתה רוצה גם להחליף גם את איתי בניהול. איתי מודע לכך?

בויכוח הקודם לא טענתי לגבי האחריות של דל ישראל אני רק טענתי שמה שפנדה עושים עם ההחלפה הוא מחשיד ומנוגד לכתב אחריות יצרן

כפי שאמרתי קודם לפי כל הדיווחים כאן בפורום ישראל לא מביאה את המסכים הללו לארץ ולא נראה לי הגיוני שHP תספק תמיכה למוצר שלא יובא דרכם

אני אשמח לדעת שזה לא נכון אבל בינתיים לא סיפקת שום הוכחה על כך ואתה ממציא דברים שאינם נכונים כגון שיש יבוא סדיר למסך

אם תוכל לספק אסמכתא אחרת מחברת זה יעשה טוב להרבה אנשים כאן שרוצים לרכוש את המסך וזה גם יעשה טוב לפנדה שאתה כל כך דבוק אלייהם עם הלשון

ואני מבטיח לך גם התנצלות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...