קנייה קבוצתית של HP LP2475W - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קנייה קבוצתית של HP LP2475W

Ghosthunter

Recommended Posts

שלום לכולם,

מצאתי חנות שמוכנה לייבא את המסך 2475w (חנות מוכרת עם הרבה סניפים בארץ).

האחריות שם היא 3 פיקסלים ל- 3 שנים.

המחיר שהם אמרו לי הוא מחיר גבוה מאוד למסך בודד, ואמרו שיורידו את המחיר אם יהיו יותר הזמנות.

אם אתם רוצים לרכוש את המסך הזה, תשלחו לי הודעה פרטית כדי שאני אדע בערך כמה אנשים מעוניינים לרכוש אותו, וכך אוכל להביא לכם מחיר מוחשי ונמוך יותר ממה שאמרו לי.

ד.א. העסקה שתתבצע תהיה בינכם לבין החנות ישירות.

אופיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש לו יותר כניסות, PBP.

המחיר לא רלוונטי כרגע מכיוון שזה להזמנה בודדת. כשיהיו יותר מעוניינים אני אדבר עם החנות וארשום כאן את המחיר החדש שהם יציעו(הם הבהירו לי שהמחיר ירד אם יהיו יותר הזמנות). אני לא מפרסם אותו בכוונה כדי שאנשים לא יכנסו לחוסר פרופורציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה שואף לארגן קנייה קבוצתית של המסך, מומלץ שתעשה את הדברים הבאים:

1) תשנה את הכותרת למשהו בסגנון "קנייה קבוצתית של LP2475W - מישהו מתעניין?"

2) תפרט יותר על המסך ולמה הוא טוב (לאנשים שלא מכירים אותו). אולי תשים קישור לדיונים / ביקורות על המסך.

3) תפרט את תנאי האחריות יותר - מי נותן את השירות? מי מחליף את המסך במקרה של תקלה? זה הרבה יותר חשוב מכמה פיקסלים, ריבונו של עולם.

4) מומלץ שתבקש מהחנות מידע מוחשי לגבי כמה הזמנות צריכים כדי שהמחיר יהיה סביר.

בלי מידע מוחשי יהיה לך קשה לגייס קונים. ולא בטוח בכלל שזה ישתלם לך או להם. אם המחיר הנוכחי גבוה מאוד, כפי שאתה אומר, ספק אם הגדלת מספר ההזמנות תוריד אותו בצורה משמעותית מספיק כדי להתחרות עם מסכים יותר זולים בעלי תכונות מקבילות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדאי שתשאל אותו מה המחיר שהוא מוכן לעשות למשל על 10 מסכים, שזה מה שאני מאמין שהדרישה תתן פה.

וככה אנשים יוכלו לדעת אם כדאי.

בכל מקרה אני ירדתי מהפרק קניתי את ה EIZO 2431WE (מסך מדהים אגב)

אבל חברה שלי תשמח לאחד כזה, אז אתה מוזמן להוסיף אותי לדרישות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המחיר יהיה טוב אז גם אני מעוניין (חשוב לי האפשרות לשלם ב -10 תשלומים ללא ריבית/או ריבית נמוכה ככל האפשר).

המחירים של ה - PHILIPS 240PW9EB עולים אז אולי ישתלם יותר לקחת את ה - .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המחיר יהיה טוב אז גם אני מעוניין (חשוב לי האפשרות לשלם ב -10 תשלומים ללא ריבית/או ריבית נמוכה ככל האפשר).

המחירים של ה - PHILIPS 240PW9EB עולים אז אולי ישתלם יותר לקחת את ה - .

דניס, לא רכשת כבר את הפיליפס? :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהנחה שזה טווח המחירים של המסך הזה בחו"ל

http://www.google.com/products/catalog?oe=UTF-8&sourceid=navclient&gfns=1&q=HP+LP2475W++price&um=1&ie=UTF-8&cid=7526389812877620998#ps-sellers

המחיר ההתחלתי שלו יעבור את ה2800 שקל בקלות.

מה שכן, לא צויין קודם

נושא האחריות, מי מייבא את המסך, ולפי היבוא, שוב פעם, מי ייתן את האחריות במקרה הזה.

האם יש אחריות ל0 פיקסלים בשבוע הראשון או משהו בסגנון.

והכי חשוב זה באיזה סכום התחלתי (או אפילו מקסימלי במקרה של המסך היחיד שלך) המסך ימכר.

רק אחרי כל התגובות האלה, אתה תקבל תגובות רציניות של אנשים, ולא כמו שהיה פה, שאנשים אומרים שהם מצטרפים, אבל בסופו של דבר יראו את המחיר ויברחו.

SerpentMage

למה לפי הלינק הראשון שלך, הוא לא מי יודע מומלץ לגיימרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...