המלצה גורפת ל MX518 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה גורפת ל MX518

amirx19

Recommended Posts

כמו הרבה אנשים גם אני מחפש עכבר למשחקים.ובניגוד לכל מה שאני מכיר פה בפורום יש המלצה גורפת כלפי העכבר של לוג'יטק כאילו אין שום עכבר אחר.האם זה טרנד (או אם תרצו אפקט העדר) או שפשוט הוא עד כדי כך טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה אחלה עכבר יש לי אותו..

ממש נוח מיתרגלים אחרי תקופה קצרה ממש נוח ליד ..

סופג זיעה במהירות עצומה שזה דבר טוב הכפתורם נוחים.

לחבר שלי יש את ה G5 זה בול אותו העכבר כמו ה 518MX מבחינת

הצורה. אבל הוא שונה במאפיינים שלו למשל ב G5 העכבר

אם טקסטורה מחוספסת כזו - ב518MX העכבר חלק כזה .

בG5 יש מישקולות כאלה של 5 גרם עד 30 גרם ניראה ..

בMX אין בטריות לדעתי גם לא צריך אותם סתם דבר מיותר .

דבר אחרון לא אהבתי ב G5 אתהכפתור של הגלגלת הוא ממש בולט

ולפעמים מפריע ..

המסקנה שלי לך על ה MX518 הוא זול נוח ואתה תהנה מכול שנייה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

razer deathadder העכבר הכי טוב לגיימינג כיום

mx518 העכבר השני הכי טוב למשימה הזאת

הDA עולה בערך 100 ש''ח יותר מהMX ולכן ממליצים לך על הMX

והMX יותר טוב ביצועית מהG5 (סנסור יותר יציב )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד דבר בקשר להבדל בין ה DA ל MX518, ה MX518 מעוצב בצורה יותר ארגונומית, ואני מאמין שלרוב האנשים הוא יותר נוח.

ל DA יש עיצוב "שטוח" יותר, ככה שאמור להיות לו יתרון מסויים בשליטה במשחקים.

לי אישית יש נסיון עם ה MX518 ועם ה IME3.0, שה DA בנוי לפי העיצוב שלו (ובכללי ה IME3.0 נחשב לעכבר הכי טוב למשחקים בגלל העיצוב), ולפי דעתי ה MX518 יושב ביד בצורה נוחה יותר, ואני אעדיף אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא ממש נגד העכבר הזה!!! מכמה סיבות!! אין לו אחיזה מי יודע מה!! ממש כמו G5 ולא יודע מה אנשים מתלהבים!!!

אני למשל ממש בעד עכבר ה- ikari של סטיל סיירס אבל אנשים לא ממליצים עליו כי הוא לא מוכר בארץ אבל בחול זה נחשב לעכבר הכי טוב של גיימרים! ואין פה ויכוח! צפייה אחת על העכבר הזה אומרת הכל!

אז הנה לך לא אנשים שאוהבים אותו אלה גם כאלה שלא מתלהבים מ- MX518

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

יש לי את ה MX518 יותר משנתיים, ואני לא ממליץ עליו לבעלי ידיים בינוניות ומעלה.

הוא קטן יחסית, צר ונמוך, מה שלא מאפשר לכף היד למקם את עצמה עליו בצורה נוחה. הזרת והקמיצה שלי תמיד נמצאות על השולחן ולא על העכבר, בדיוק בגלל הסיבה הזו - הוא צר מידי.

לי אישית מבדיקה שעשיתי בחנות, ה-Wireless Laser Mouse 7000 של היה בדיוק בגודל ובצורה המתאימים.

המלצה - אל תקנה עכבר בלי שבדקת אותו פיזית ווידאת שהוא נוח לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כורש הגדול

הצורה הזו בנויה ככה בכוונה,

מצד ימין של היד יש לך מן פס קטן ובולט כדי שתשים את הזרת מתחת, ואם הזרת נגררת על השולחן זה נותן יותר יציבות כדי למקם את העכבר מדוייק יותר למשחקים, לי זה עוזר המון מאשר שכל היד שלי על העכבר, זה נותן מין GRIP לתפוס את העכבר ולעצור אותו בדיוק במקום שתרצה.

כמו כן הוא צר מצד שמאל שלו גם כדי שתשים את הבוהן שלך בקיעור שיש שם. מאוד נוח לדעתי ומאוד מדוייק.

יש לי אותו כשנה ואני נהנה ממנו מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את ה MX518 יותר משנתיים, ואני לא ממליץ עליו לבעלי ידיים בינוניות ומעלה.

הוא קטן יחסית, צר ונמוך, מה שלא מאפשר לכף היד למקם את עצמה עליו בצורה נוחה. הזרת והקמיצה שלי תמיד נמצאות על השולחן ולא על העכבר, בדיוק בגלל הסיבה הזו - הוא צר מידי.

לי אישית מבדיקה שעשיתי בחנות, ה-Wireless Laser Mouse 7000 של היה בדיוק בגודל ובצורה המתאימים.

המלצה - אל תקנה עכבר בלי שבדקת אותו פיזית ווידאת שהוא נוח לך.

יש לי ידיים יחסית גדולות, והוא העכבר הכי נוח שיצא לי להחזיק. (כולל מייקרוסופטים אלחוטיים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את אף אחד לא מעצבן הגומי בצדדים של ה-MX518?

אני מתחרט שקניתי אותו רק בגלל זה. אין שום חיסרון אחר אבל החיסרון הזה ענק מבחינתי..

זה מתקלף וזה ממש לא נח, מגעיל אם תרצו.. הצורה הכללית של העכבר נוחה ליד שלי, אבל לא נעים התחושה של הגומי.. במיוחד כשהוא מתקלף. חבל שלא כל העכבר מקשה אחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגומי שמתקלף הוא מעצבן מבחינת המראה בלבד...אני פתחתי על זה תראד כי חשבתי שקיבלתי עכבר פגום :P

אם שומרים עליו הגומי לא יקרע..אצלי בצדדים לא נקרע הגומי אלא רק על הגלגלת ובאיזור הזה..וכן זה נראה מכוער אבל הוא נוח מאוד...זה החסרון היחיד שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על הפלסטיק האפור שנראה כמו מחורר מכדורים לפעמים מתאסף לכלוך מהאצבעות והידיים...ואז צריך להוריד את זה...זה הדבר שמפריע לי...כשניסיתי גם להוריד את זה בהתחלה אני גרמתי לקרעים על הגומי הציפוי הזה ומשם התחיל כל הפירור לצערי, אבל עדיין העכבר הכי נוח שהחזקתי מבין הרבה (חוץ מה DA אני מתאר לעצמי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...