מחפש משחקי תפקידים - Action role playing בסגנון דיאבלו - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש משחקי תפקידים - Action role playing בסגנון דיאבלו

si

Recommended Posts

ואני מתעקש שגרפיקה למשחק שיכול להוציא כל כך כל כך הרבה מכרטיסים של הדור החדש והדור הבא (המשחק הזה הולך לשבת לנו על המחשב הרבה שנים)

תהיה ברמה המתאימה.

תחשוב על זה, האנימציות, האפקטים, המודלים של הנשקים והכי גרוע - של הגיבורים הראשיים כרגע נראים רע.

תסתכל בסרטון דמו הראשון שיצא - כשהיה את הבוס פייט האחרון. כשהוא נתן איזה מכה שם לאחד הגיבורים שקפץ מצד לצד הלהב שעל היד שלו השאיר שובל וורוד

וורוד !!!

http://www.diablo3.co.il/gallery/pic.php?mode=large&pic_id=252

מה הם חושבים לעצמם קיבינימט ?!

תסתכל על הטקסטורה של הרצפה... איך הצמחיה לא מושקעת, התפאורה נראית כאילו ציירו אותה עם איזה עיפרון לא מחודד.

http://www.diablo3.co.il/gallery/pic.php?mode=large&pic_id=46

תסתכל על הדיטייל של השלדים למטה ובמרכז, תסתכל על הצללים שלהם.

שלא נדבר שכל השיח הזה שבפינה למטה צוייר במכחול, זה עלה אחד עקום להחריד זה אפילו לא שיח.

ראיתי גם המון תמונות שהצללים שמוטלים על הרצפה לא קשורים בשיט למקור האור... יש להם עוד טונות של עבודה על המשחק וזה עוד לפני שדיברנו על השלבים והקווסטים.

ראבק איתם לא נראה שהם השקיעו במשחק הזה שניה אחת של מאמץ

חשבו שהשם של המשחק יוסיף ציון לא משנה מה ייצא להם מהחברה

אני שונא את זה שהם עושים משחקים לילדים קטנים. הכסף נמצא אצלנו לא אצל החנונים בני השלוש-עשרה.

מצטער על ההכללה אם יש כאן בן 13 שהוא לא חנון.

upper אמר בדיוק מה שבאתי לכתוב אתה ק-ט-נ-ו-נ-י.

אל תחפש בכל תמונה את הדפקטים שלה, תראה את המשחק כמו שהוא בסרטון. זה די דומה למה שקרה עם starcraft 2 - בהתחלה כשראיתי את התמונות חששתי שהסגנון צבעוני ומצועצע מידי, אבל בוידאו רואים שהכל נראה בסדר..

חוץ מזה, המשחק נמצא בשלב מוקדם של פיתוח ויכול מאוד להיות שישפרו את הטקסטורות/מודלים כמו שלמשל עשו לא מזמן ל zerg ב starcraft 2.

שיתאמצו שם יותר ויקשיבו לפורומים כי הם הקובעים. החל מהביקורות על זה שהמשחק נראה כאילו הוא יצא מפרק של דובי אכפת לי ועד זה שהם ביטלו את ה-STATS

זה יכול להיות המשחק הכי טוב בעשור הקרוב אז שיכלכלו את הצעדים שלהם טוב טוב.

אפשר לחשוב, בD2 מנגנון ה STATS שומש בכל הרכבי הדמויות בצורה זהה - שים בSTR ו- dexterity מספיק בשביל ללבוש את הציוד, וכל השאר ל VIT.

זה לאו דווקא רע שהורידו אותו, אם זה מה שקרה, כי לא זכור לי שדיברו על זה..

אני יודע שהמשחקיות וההנאה לא שואבים אפילו 30% מהגרפיקה, אבל רק בשביל ההרגשה שהתקדמנו מ-D2 הם חייבים לנו את זה.

תחשוב עוד שנה וחצי-שנתיים קדימה. מתי שהמשחק בערך ייצא. I7 יהיה סטנדרט וכרטיסי המסך יהיו בהמות לעומת מה שיש לנו היום.

עכשיו תחשוב 6 שנים קדימה... מתי שהמשחק עדיין יהיה בהמון המון המון מחשבים... לא חושב שאפשר להרים את דרישות המערכת?

התקדמנו המון מאז D2 לפי הסרטונים..

I7 יהיה אולי סטנדרטי באתרי חובבי חומרה כמו פה, אבל ממש לא אצל כל ממוצע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא צריך לחכות ל2011 דיאבלו 3 הולך לצאת ב2009, לדעתי בסביבות נובמבר.

הילד מבקש, משחק ARPG בלי דילאוג בלי עלילה כלומר HACK & SLASH רגיל, קצת דמות וקצת לאסוף חפצים

כך שהוא לא צריך לחכות בכלל יש המון זבל כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פפפ איך אתה מגזים

כל הקטע זה שתחשוב על המקום שאתה עומד ללכת אליו ותתחמש בהתאם

לא שתוכל לסחוב שמונים טון ציוד עליך. אם כבר מתלהבים מהריאליזם אז שברברי יוכל לסחוב עליו 6 מאולים נראה לי קצת מוגזם

עם כל הכבוד לגודל שלו.

כל היופי במגבלת המקום זה האסטרטגיה שהיית צריך לנקוט לפני שאתה חוזר מהעיר לעשות עוד מהומות שם.

אם תשאל אותי היו צריכים להשאיר את מגבלת המקום ולהוסיף מגבלת משקל, לאתגר את השחקן עוד יותר.

אם כל הקטע שלך זה לרוץ לקחת דברים ולמכור אותם ושתיתקע עם תיבה מפוצצת כסף שלא תשתמש בו אף פעם אז אני לא מבין איפה ההנאה שלך במשחק.

בשלב מסויים אתה לא עושה כלום עם הכסף גם ככה אז בשביל מה לרוץ לעיר כל פעם למכור מה שנופל?

על מה לעזאזל אתה מדבר?!

אני אמרתי בבירור MF Runs שזה לרוץ לבוס עם MF גבוה כדי להשיג אייטמים שאפשר להחליף.

מה הקשר לכסף אני באמת לא יודע.

ואני לא יודע מה עולה לכם לראש שאתם חושבים על משחק מהנה אבל אצלי זה בטוח לא טטריס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שחושבים על זה דיאבלו הוא משחק מפגר, כמו חיפוש של מחט בערמת השחת, הורג מפלצות עם קליקים כמו איזה משחק ישן ומחפש בערימות חפצים שנפלטים מהמפלצות איזה להיט שיציל אותך...בסדר, הבנו כבר את הטריק...

לפעמים יש משחקים שישחקו אותם רק בשביל הבאז.

ודווקא מכל הדברים שנאמרו כאן הכי אהבתי את הגרפיקה והאנימציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

upper אמר בדיוק מה שבאתי לכתוב אתה ק-ט-נ-ו-נ-י.

אל תחפש בכל תמונה את הדפקטים שלה, תראה את המשחק כמו שהוא בסרטון. זה די דומה למה שקרה עם starcraft 2 - בהתחלה כשראיתי את התמונות חששתי שהסגנון צבעוני ומצועצע מידי, אבל בוידאו רואים שהכל נראה בסדר..

אפשר לחשוב, בD2 מנגנון ה STATS שומש בכל הרכבי הדמויות בצורה זהה - שים בSTR ו- dexterity מספיק בשביל ללבוש את הציוד, וכל השאר ל VIT.

זה לאו דווקא רע שהורידו אותו, אם זה מה שקרה, כי לא זכור לי שדיברו על זה..

בוא נקווה שזה באמת מה שיקרה ויסדרו את איך שהמשחק נראה, כי למרות הכל זה משהו מרכזי בכל משחק מחשב.

וקטנוניות זה לבכות על זה שהצבע הוא שחור ולא אפור. אני מדבר איתך על דברים הרבה יותר בסיסיים בחייך, אל תקטין ראש.

תסתכל ותראה שהורידו את זה לגמרי. הנקניקים הפכו את כל הסיפור לאוטומטי לגמרי.

עם כל הכבוד הייתי מעדיף ללמוד לבד ולעשות את הטעויות שלי וללמוד מהן. אני לא רוצה משחק שיאכיל אותי בכפית ולא ייתן לי לעשות טעויות.

פה זה לא גורדי ואני לא בכיתה ה'.

הם טוענים שאת כל הייחוד של הדמות אנחנו נקבל דרך החפצים ודרך ה-RUNES. מה שנראה לי ממש דבילי ככשתוריד את כל הגאנק מעליך אתה תהיה בדיוק כמו כל קוסם אחר.

הציעו בפורום רעיון פשוט אדיר, שבכל קאפ מסויים ב-STATS אתה לקבל בונוס לאותו הדבר.

לדוגמה - אם אתה מגיע ל-50 STR אז אתה אוטומטית מקבל +10 ל-MIN AND MAX DMG. כשאתה מגיע ל-100 אז אתה מקבל 60% לקריטיקאל היט.

50 VIT ואתה מקבל +10 LIFE REGAIN וכשאתה מגיע ל-100 אז אתה מקבל POISON RES 40% ודברים כאלה...

ככה היה לך עוד ייתרון בלקנפג את הדמות שלך כמו שאתה רוצה, ואם היו מורידים קצת את הדרישות לחפצים במקום לבטל אותן לגמרי אז היו מפסיקים להשתמש בהן

רק בשביל שתוכל להשתמש בדברים והיית מתחיל להכניס אותן לאסטרטגיה.

מה לעשות שהמפתחים אדיוטים ובלי מעוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופס עכשיו רק קלטתי שיש 5 עמודים לדיון הזה (מצטער על ההודעה הקודמת).

תסתכל ותראה שהורידו את זה לגמרי. הנקניקים הפכו את כל הסיפור לאוטומטי לגמרי.

עם כל הכבוד הייתי מעדיף ללמוד לבד ולעשות את הטעויות שלי וללמוד מהן. אני לא רוצה משחק שיאכיל אותי בכפית ולא ייתן לי לעשות טעויות.

פה זה לא גורדי ואני לא בכיתה ה'.

דרך אגב חשבת אולי שכשאתה שיחקת במשחק בטח הייתה בכיתה ה ושהם בונים את המשחק בשביל ילדים בכיתה ה של היום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...