מחפש משחקי תפקידים - Action role playing בסגנון דיאבלו - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש משחקי תפקידים - Action role playing בסגנון דיאבלו

si

Recommended Posts

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דיאבלו זה באמת אחד המשחקים היחידים שאני(ואני מאמין שכמעט כל אחד אחר) יכול להגיד עליו בלב שלם-שמתי זין על הגראפיקה(!!).

אפשר לשחק בדיאבלו 2 גם עכשיו,ואפילו שהוא מעורר גיחוך מהבחינה הגראפית(ואפילו הסרטונים שבזמנם היו פאר היצירה הטכנולוגית נראים מצחיק כיום),ועדיין להישבות מיידית ולהתמכר אליו,בכל פעם מחדש..מבלי שבכלל יהיה אכפת לך איך הוא נראה..

או בקיצור,לא אכפת לי אם הגראפיקה של המשחק תהיה מיושנת,מגעילה ואנא אערף מה עוד,תנו לי עוד LOOTING מטורף,וכמה שיותר מהר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש עוד משחק שלא הרבה מכירים אותו שדי דומה לdiablo שנקרא darkstone . העלילה היא בערך "רד לקומה הכי נמוכה במבוך , תביא דברים שמצאת בדרך ותעשה כמה שטויות". עוד דבר נחמד במשחק הוא שאפשר לשחק עם שתי דמויות באותו זמן ולהחליף בניהן כשצריך. אפשר גם להגיד לדמות אחת להטיל קסם אחד עד לרמה מסוימת של mana אבל לא הרבה יותר מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא ייצא ב - 2010 להערכתי, 2011 זה ממש מוגזם (המשחק יהיה ממש מיושן אז).

אם תשאל אותי המשחק מיושן כבר עכשיו.

העלו בפורומים שלהם המון רעיונות מעולים לשדרוג והם התעלמו מהם

ושוב, הגרפיקה שלו מזעזעת. עוד שנה יוצא כבר DX11 והם עדיין עם DX9.

דיאבלו זה באמת אחד המשחקים היחידים שאני(ואני מאמין שכמעט כל אחד אחר) יכול להגיד עליו בלב שלם-שמתי זין על הגראפיקה(!!).

אפשר לשחק בדיאבלו 2 גם עכשיו,ואפילו שהוא מעורר גיחוך מהבחינה הגראפית(ואפילו הסרטונים שבזמנם היו פאר היצירה הטכנולוגית נראים מצחיק כיום),ועדיין להישבות מיידית ולהתמכר אליו,בכל פעם מחדש..מבלי שבכלל יהיה אכפת לך איך הוא נראה..

או בקיצור,לא אכפת לי אם הגראפיקה של המשחק תהיה מיושנת,מגעילה ואנא אערף מה עוד,תנו לי עוד LOOTING מטורף,וכמה שיותר מהר!

בזמנו המשחק היה אדיר מכל הבחינות

גם מבחינת הגרפיקה, וזה הרושם שנשאר מאז. קח לדוגמה את NOX. הוא מיישם את כל מה שיש בדיאבלו אבל נראה רע ונעלם עם הזמן.

הם הולכים להרוג את הקלאסיקה שהיא דיאבלו

אנשים יחזרו לשחק בשני אחרי כמה זמן בקצב שהם הורסים את המשחק עם ההחלטות האדיוטיות שלהם

תזכור מה אני אומר לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שכבר כתבו כאן,גם כשהוא יצא דיאבלו 2 היה נראה מיושן בגלל הדחיות הרבות למשחק..אתה מתבלבל אולי עם דיאבלו אחד שנחשב מהפכני הן מבחינת משחקיות והן מבחינת גראפיקה..

דיאבלו 2 נבדל,וישאר נבדל לעד,משאר המשחקים בז'אנר אך ורק בגלל מערכת יצירת החפצים במשחק. העובדה שיש מספר כמעט אינסופי של חפצים שניתן ליצור/למצוא,היא מוקד המשיכה הבסיסי ויכול מאוד להיות שגם היחידי של המשחק..תשע שנים אחרי אף משחק לא הצליח לשחזר את העניין הזה בהצלחה..והרבה ניסו

מבחינתי,אם דיאבלו 3 היה נראה כמו דיאבלו 2,היה ללא סרטונים או עלילה כלשהי בכלל,אם אותם דמויות ואותם סקילים בדיוק כמו בדיאבלו 2-לא היה לי אכפת בכלל,רק שיחדשו וישכללו(כמה שניתן..) את מערכת הLOOTING ואני,ורוב מעריצי המשחק, נהיה מרוצים כאילו מדובר במשיח של העולם..

כמובן שלא כך העניין,וכל שאר האספקטים של המשחק אמורים לעבור ריענון ושכלול כלשהו גם כן,אבל עוד פעם,כל עוד מערכת הLOOTING תהיה טובה כמו בכותר הקודם-המשחק הזה יצליח ובגדול.

תזכור מה אני אומר לך ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש עוד משחק שלא הרבה מכירים אותו שדי דומה לdiablo שנקרא darkstone . העלילה היא בערך "רד לקומה הכי נמוכה במבוך , תביא דברים שמצאת בדרך ותעשה כמה שטויות". עוד דבר נחמד במשחק הוא שאפשר לשחק עם שתי דמויות באותו זמן ולהחליף בניהן כשצריך. אפשר גם להגיד לדמות אחת להטיל קסם אחד עד לרמה מסוימת של mana אבל לא הרבה יותר מזה.

איזו נוסטלגיה, טוב שהזכרת לי את המשחק הזה. זה באמת המשחק הכי דומה לדיאבלו ששיחקתי בו- בלי עלילה, בלי תחכום, בלי סיפורים, רק ללכת ולהרוג יצורים ולשדרג נשקים ושריונות ובסוף להרוג את הדרקון (פעם אחר פעם מחדש).... כמו שאני אוהב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא רק ה - LOOT, זה גם כל מערכת הסקילים וכמות הדמיויות שאפשר היה לבנות מתוך ה - 7 (המון REPLAY VALUE).

כל הדברים שציינת לא היו שווים אפילו משחק חוזר אחד ללא הLOOTING(משחקים דוגמת SACRED שניסו לשחזר את ההצלחה הציעו מגוון רחב ולא רגיל של דמויות וטונה של סקילים וחפצים..ועדיין המשחק פשוט לא דגדג לדיאבלו את האצבעות..)

אני אישית יכול לשחק בכל פעם עם אותה הדמות ואותה הSKILL TREE בדיוק ועדיין יהיה לי מעניין רק בגלל הLOOTING(מן הסתם שבתנאי שבכל פעם אני משחק ברמה יותר גבוהה ויש לי גישה לחפצים טובים יותר..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטרף להמלצות של החברה על NOX ו REVEANENT שניהם משחקים מעולים גמרתי את שניהם פעמיים בזמנו.

למרות שיש בהם טיפה חשיבה הדיאלוגים לא חשובים.

יש כמובן את FABLE, ילדותי משהו אבל מהנה יחסית.

DIVINE DIVINITY אחד המשחקים היותר מחשבתיים יחסית לדיאבלו אבל אין ספק שהוא מעולה ויחיד(כולל פס קול מדהים).

הייתי ממליץ לך לשחק DIABLO1 הבעיה שהאקשן שמה יחסית כבר איטי לימינו.

היה משחק אחד שהוא לא פנטזיה שאף פעם לא יצא לי לשחק עם דמויות שיורות באותה נקודת מבט איזומטרית יחסית חדש כמה שנים אחרי דיאבלו2..סטייל HARBINGER..

ו-שמעתי שהגרסא של הקונסולות לBALDURS GATE היא דיאבלו בדיוק.

עריכה:

ZAX גם משחק מעולה אני חושב שהוא אפילו יותר ישן מדיאבלו 2 אבל עדיין משחק כייפי ולא דורש מחשבה כמעט-מין SHOOTER איזומטרי של חייזר שהחללית שלו נפלה בכוכב עוין וכולי..

עריכה2:

השם של המשחק ההוא שכמו דיאבלו :

Restriced Area

מישהו שיחק עשה רושם טוב בזמנו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטרף להמלצות של החברה על NOX ו REVEANENT שניהם משחקים מעולים גמרתי את שניהם פעמיים בזמנו.

למרות שיש בהם טיפה חשיבה הדיאלוגים לא חשובים.

יש כמובן את FABLE, ילדותי משהו אבל מהנה יחסית.

DIVINE DIVINITY אחד המשחקים היותר מחשבתיים יחסית לדיאבלו אבל אין ספק שהוא מעולה ויחיד(כולל פס קול מדהים).

הייתי ממליץ לך לשחק DIABLO1 הבעיה שהאקשן שמה יחסית כבר איטי לימינו.

היה משחק אחד שהוא לא פנטזיה שאף פעם לא יצא לי לשחק עם דמויות שיורות באותה נקודת מבט איזומטרית יחסית חדש כמה שנים אחרי דיאבלו2..סטייל HARBINGER..

ו-שמעתי שהגרסא של הקונסולות לBALDURS GATE היא דיאבלו בדיוק.

עריכה:

ZAX גם משחק מעולה אני חושב שהוא אפילו יותר ישן מדיאבלו 2 אבל עדיין משחק כייפי ולא דורש מחשבה כמעט-מין SHOOTER איזומטרי של חייזר שהחללית שלו נפלה בכוכב עוין וכולי..

עריכה2:

השם של המשחק ההוא שכמו דיאבלו :

Restriced Area

מישהו שיחק עשה רושם טוב בזמנו?

באלדורס גייט לקונסולות זה אחד המשחקים הכי עצובים שראיתי מעולם..

אין זכר לדמויות מגרסאת המחשב,לאפשרות הבחירה,לצחוקים..

משחק לינארי לחלוטין,אתה הולך ומרביץ והולך ומרביץ,אין חפצים כמעט ובכלל..שעמומון אחד גדול,שרק בעלי הקונסולות(שזה אחד ממשחקי הRPG המערביים היחידים שיצא להם לראות)יכולים להגדיר אותו כמשחק טוב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר משחק מהזאנר לקונסולה היה לפלייסטיישן 2 את champions of norrath וההמשך שלו champions return to arms

אחד היותר כיפים ששיחקתי ויש קמפיין טוב וקמפיין רוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HARBINGER ו - RESTRICTED AREA די נקטלו בביקורות לפי מה שזכור לי אז לא טרחתי לנסות אותם (רוב ה- HACK N SLASH העתידניים נכשלו והאחרון שבהם זה SPACE SIEGE).

ZAX באמת היה משחק טוב למדי (יצא בשנה של D2:LOD).

עוד משחקים:

THE BARD'S TALE

HERETIC KINGDOMS: THE INQUSITION

AVENCAST:RISE OF A MAGE

JADE EMPIRE:SPECIAL EDITION

SUMMONER

FATE + UNDISCOVERED REALMS

ויש את X-MEN LEGENDS II ו - MARVEL:ULTIMATE ALLIENCE שהגיעו מהקונסולות והיו די מוצלחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...