אשמח לקבל המלצה לעכבר הניתן לתיכנות, מחיר לא משנה. - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אשמח לקבל המלצה לעכבר הניתן לתיכנות, מחיר לא משנה.

ha

Recommended Posts

לאחר שהעכבר הנוכחי שלי מראה סימני התפגרות לאחר יותר מדי נפילות (עכבר ישן של A4Tech) אני מחפש עכבר דומה.

מיכוון שהשימוש בעכבר הוא בעיקר לעבודה שוטפת, אין לי דרישות של דיוק גבוה וכו' במו לעכברי משחקים. מה שאני צריך הוא:

קריטי מבחינתי:

1. עכבר עם לפחות 2 כפתורים נוספים (חוץ מה 4 כפתורים+גלגלת הסטנדרטים) הניתנים לתיכנות. כרגע, בעכבר הישן של A4Tech ישנם שני כפתורים ליד הגלגלת אשר ניתן לתכנת אותם בעזרת התוכנה המצורפת לעכבר.

2. גדול יחסית, כף היד שלי גדולה למדי.

רצוי:

3. אורך חיים מכובד, עכבר קשוח שישרוד לי מספר שנים

4. רצויה יכולת לעבוד על משטח בד (המיטה שלי במקרה זה...)

5. או חוטי. לא משנה לי

בנוסף, אשמח לקבל המלצה לחנות בה אוכל לנסות את העכבר לפני קנייתו מיכוון שבכל המקומות בהם חיפשתי לא היה ניתן להוציא את העכבר מהאריזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט קח את מה שהכי נוח לך שעונה על הדרישות שלך.

יש לי את ה MX518, מעולה לפי דעתי.

הוא גדול (יש לי יד גדולה והוא העכבר הכי נוח שיצא לי להחזיק),

ארגונומי, יושב על היד כמו כפפה.

יש לו 3 כפתורים ליד הגלגלת הניתנים לתכנות (כעיקרון זה + ו - לשינוי מהירות הסמן, ועוד כפתור שמשמש להחלפה בין החלונות), ועוד 2 ליד האגודל (ברירת מחדל - Forward/Backward)

בקשר לאורך חיים, הוא נראה כמו אחד שיחזיק הרבה זמן.

בנוסף לזה יש לו עד 1800DPI (רגישות הסמן), והוא נחשב לאחד מהעכברים הכי טובים שיש היום.

ביחס למחיר הוא מאוד משתלם לפי דעתי - אם אני זוכר נכון כ- 170 שקל. (אני את שלי קניתי ב 150 לפני חצי שנה, המחירים עלו)

אם בא לך - לך על ה MX1000. מאוד נוח ומזכיר מאוד את ה MX518.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, תודה רבה.

לפי מה שאני רואה (בתמונות מהאתרים) ה MX518 משתמש בשני כפתורים הניתנים לתיכנות (לפני ואחרי הגלגלת). האם אני צודק? האם נוח להשתמש בכפתורים אלה בעבודה שוטפת?

דרך אגב, היכן כפתורים אלה ב MX1100 ו ב MX REV?

האם ניתן להזיז את הגלגלת ב MX REV ימינה ושמאלה?

כרגע ה MX1100 נראה לי המתאים ביותר לפי התמונות, האם יש מקום בו אוכל לנסות אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי MX518 ולטעמי הוא מאוד לא נוח לבעלי ידיים גדולות - הכפתורים הנוספים כמעט לא נגישים ולא ניתן להניח את היד עליו בצורה נוחה אלא קצת "באוויר".

ה-MX1000 שלי לעומת זאת מעולה, בגודל הנכון ובעל אינסוף יכולות קינפוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בMX1100 יש לך חוץ מה2 כפתורים הרגילים את הכפתור אמצע של הגלגלת, גלילה צדדית של הגלגלת (גם ניתן לתכנות), 2 כפתורי DPI שגם ניתנים לתכנות (ותכלס עדיף לתכנת אותם למשו אחר כי הם לא שיא השימושיים), כפתור קדימה וכפתור אחורה, ועוד כפתור נסתר שהוא בעצם כל החלק שהאגודל נחה עליו

הייתי ממליץ עליו יותר מהרבולושן, ניסיתי את הרבולושן אצל חבר והוא היה נוח אבל לא כמו ה1100..

מה שגם בMX1100 יש לך מתחת לגלגלת של העכבר את הכפתור שמחליף את המצב של הגלגלת מהייפר-סקרול לגלילה רגילה, וברבולושן אם אנלא טועה הכפתור הזה נמצא בעצם בגלגלת עצמה ככה שזה מבטל לך את המקש האמצעי (לדעתי משו דיי קריטי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום רק קיבלתי אותו. הוא נורא מעייף לי את היד משום מה, אבל אני אחכה יום יומים לראות אם זו בעייה של הסתגלות.

--משהו מאוד מפריע בעכבר זה הוא שתנועות קטנות לצדדים לא מזיזות את הקרוסר, מישהו יודע כיצד לפתור את זה?

זה משגע אותי שאני לא יכול להתמקד בלי לבזבז שנייה על הצבת העכבר במקום המדויק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסה להגביר את הDPI למקסימום ולהוריד את הסנסיטיביטי אם זה יהיה לך מהיר מדי

בשלי אין את הבעיה הזאת (1600 DPI, ברגישות הוא על קו שלישי משמאל, בלי acceleration, דרך הsetpoint של לוג'יטק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסה להגביר את הDPI למקסימום ולהוריד את הסנסיטיביטי אם זה יהיה לך מהיר מדי

בשלי אין את הבעיה הזאת (1600 DPI, ברגישות הוא על קו שלישי משמאל, בלי acceleration, דרך הsetpoint של לוג'יטק)

ניסיתי, לא עוזר...

בנוסף, שני דברים מטרידים.

-קורה לי לפעמים שהעבר נתקע לכמה שניות ולא מגיב לכלום, בעיית חומרה או תוכנה?

-העכבר משקשק קצת כשאני מנענע אותו כאילו משהו לא מחוזק בתוכו, בדקתי וזה לא מבית הסוללות. האם זה נורמלי לעכבר זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי נפלת על אחד פגום

אצלי לא היה ניתוק אחד גם שהסטיק שלו היה מחובר מאחורי המחשב

ניסיתי עכשיו לנענע את העכבר (למה עשית את זה אגב?) והתקתוק היחיד שהיה זה בגלל שהגלגלת זזה מצד לצד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...