Tom Clancy's H.A.W.X - הכל כאן - עמוד 22 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Tom Clancy's H.A.W.X - הכל כאן

klayton

Recommended Posts

• תגובות 352
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

או שתשחק ברשת

בוא נגיד שאני לא ממש יכול :smile1:

המשחק רץ אצלי חלק על DX10.1 הכל על מקסימום חוץ מ ssao שהוא על low(כי הוא גרם לי לנפילות FPS) ואני על 4xaa

מה זה הssao הזה שמפיל כל כך את הFPS?

ואיזה הבדל נותן הDX10.1 מ DX10?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אוהב את תרבות הדיונים המפלצתיים על כל משחק, ואין לי זמן לעבור על כל העמודים, אז אני מתנצל אם אני כותב על משהו שכבר דובר.

שיחקתי בדמו במשימה הראשונה (משימת אימון ככל הנראה), ומשהו שממש, אבל ממש לא אהבתי זה שקצת אחרי שהמשימה מתחילה מאלצים אותי לעבור לזווית מטורפת ובלתי שחיקה בעליל שנקראת (נדמה לי) Assistance Off. אני מבין שזה לא סימולטור והוא לא אמור להיות ריאליסטי (וחבל שכך) אבל למה לעזאזל אי-אפשר לחוות את המשחק מנקודת מבט של טייס? אני מנוסה במשחקים וסימולטורים מהסוג הזה, ואני מרגיש כמו דג במים בתוך הקוקפיט - אני יכול לתכנן תימרונים מורכבים שכוללים צלילות, לולאות, שינויי מהירות פתאומיים וכל שאר הטקטיקות המקובלות. בנקודת הצילום ה"גאונית" שהם כ"כ מנסים לקדם כל התפישה המרחבית נדפקת ואין לי שום אפשרות להתחמק מטילים, ואפילו לא להבין באיזה מצב המטוס נמצא כלפי הקרקע. מה שהרגיז אותי בדמו במיוחד הוא שיש נקודת צילום נורמאלית בתוך הקוקפיט, רק שמשום מה הם מונעים גישה אליה במהלך האקשן.

בקיצור, השאלה שלי היא האם ניתן לשחק את המשחק מתוך הקוקפיט, או שאני מחוייב להשתמש בנקודת המבט המזוויעה הזאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במשחק המלא אתה אף פעם לא חייב להיות עם ASSISTANCE OFF למיטב ידיעתי. אני איתך בנושא, אני לא צריך את זה.

מה שכן, במצב הזה אתה יכול לבצע תמרונים יותר מסובכים, כי אתה יכול להוריד את המהירות ל-0 (ולהכנס לSTALL).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה ASSISTANCE OFF עוזר הרבה במקרה שאתה למשל מלפני מטוס ועושה סיבוב 360 במקום בעזרת העצירה...ואז אתה פשוט יכול להנעל על המטוס שמאחורייך במהירות או לברוח מטילים למשל...זה לא נוח נכון אבל זה נחמד לפעמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו נימחק לי השמירה שלי במשחק TOM CLANCY'S H.A.WX עכשיו לא אכפת לי להתחיל הכל מההתחלה אבל הבעיה היא שבמשחק יש בערך מאה שלבים וגמרתי את חלק גדול מהם ויש לי את כל המטוסים ויהשלמתי את כל המשימות אז ממש לא בא לי להתחיל הכל מההתחלה מקסימום אם הייתי גומר רק את כל המשימות היה סבבה אבל גמרתי חצי מ100 משימות ממש קשות אז אני לא יכול

איך אני משחזר את מה שנימחק לי זה היה פרופיל שלי איך אני יכול לשחזר אותו

דרך אגב הוא נימחק דרך המשחק בקטגוריה של פרופילים הוא נימחק משם מישהו לחץ על Delete ומחק לי אותו

אני מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי לשחזר את הפרופיל הזה כי אני עבדתי עליו ימים רצופים כדאי להשלים אותו ועכשיו הוא נעלם עבדתי עליו כמעט שבועיים רצופים בלי מנוחה כדאי להשלים אותו ועכשיו הוא נימחק אז בבקשה תעזרו לי למצוא אותו בכונן שלי כי הוא נימחק דרך המשחק ובדרך כלל במשחקים יש לוג שאומר שהשמירה נימחקה לכן אני חושב שהיא עדיין נימצאת על הארד דיסק שלי אבל אי אפשר לגשת אליה אז תעזרו לי בבקשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האופציה לא מחדדת צללים, היא מוסיפה טכניקת הצללה שמתייחסת להחשכה\עמעום בהתאם לקרבת אובייקטים וזוית צפייה \

בהתבסס על הגיאומטריה בסצנה. זה לא קשור לטכניקת הצללה ה"רגילה" שהמתכנתים כתבו במשחק הזה. זה משהו בנוסף.

ההבדלים בין רמות ה-SSAO זה כבר קובע את האיכות.

בגדול אני מניח שאפשר לתכנת כזה אלגוריתם לכל DX או OpenGL,

אבל כנראה ב-DX10 יותר נוח לעבוד עם זה \ ביצועים טובים יותר, אין לי מושג.

בקשר לנפילות FPS... מסתבר שהחישובים האילו על כל הסצנה די מכבידים. "למה" זאת שאלה מוזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה בקשר ל-DX10.

הרי יש אפשרויות חדשות של DX10 במשחק. אני זוכר שהיה גם אופציה כזו ב-Crysis, אבל על-ידי פאצ' מסויים היה אפשר להשתמש באופציה הזו.

האם יש דרך להשתמש באותה דרך פה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה בקשר ל-DX10.

הרי יש אפשרויות חדשות של DX10 במשחק. אני זוכר שהיה גם אופציה כזו ב-Crysis, אבל על-ידי פאצ' מסויים היה אפשר להשתמש באופציה הזו.

האם יש דרך להשתמש באותה דרך פה?

ולמה לעשות את זה אם המשחק נותן לך את זה בתור אופציה??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...