Tom Clancy's H.A.W.X - הכל כאן - עמוד 20 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Tom Clancy's H.A.W.X - הכל כאן

klayton

Recommended Posts

DX10 עובד רק בויסטה ו 7, אני רואה הבדלים לא ממש עצומים אבל רואים הבדלים באור שבא מהשמש והקרני שמש..עושה את המשחק יותר יפה וקצת יותר מציאותי מבחינת גרפיקה של השמיים וכו' וגם ה FPS צנח לי לפחות פי 3.

אבל ב לא יהיה DX10 אין מה לעשות ושום פאץ' לא יעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 352
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קניתי את המשחק ביום ראשון-ואני לא מצליח להתחבר לשרתים,כל הזמן אני מקבל הודעה:servers are busy ,הגדרתי בנתב את כל הפורטים הרלוונטים,וגם כשהתחברתי עם מודם ישירות זה לא עזר...יש למישהו פיתרון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים, אני בשלב 2.. וזה משימה ממש קשה.. מתקיפים אותי המון המון.. ואני לא מצליח להשתלט על זה.. יש איזה טיפ לזה?

ועוד דבר - למה כל הזמן נשלחים לי טילים לבד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כזה משנה?

תלוי, לכל דבר יש יתרון וחסרון. שקל לשלוט בהם טובים מאוד לתמרונים ב ERS, שיש להם טילים מונחי רדאר לטווח ארוך טובים כדי לחסל יריבים לפני שהם מגיעים לטווח שלך.

אתה צריך לנסות כל מיני סוגי ותחמושת ולראות מה הכי טוב. בדר"כ לכל משימה יש את המטוסים שמתאימים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע,

אם אני תמיד מסמן את התחמושת והמטוס של RECOMMENDED, זה הכי מומלץ באמת לאותה משימה?

בפעם הראשונה שמשחקים אז בגדול כן, אח"כ נפתחים לך כל מיני שבדר"כ עדיפים על מה שמומלץ אוטומטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה. :smile1:

האם יש עוד המלצות וטיפים לנצח במשימות?

יש משימות שאתה חייב להשתמש ב ERS (שמדמה לך שערים בשמים), לזה עדיף לקחת מטוס שקל לשלוט בו.

יש משימות שאתה חייב ליירט מלא שבדרך לתקוף מטרה כלשהי, לזה עדיף מטוס עם טילים מונחי רדאר שיכולים ליירט מרחוק.

בדר"כ עדיף לקחת שחזקים נגד ולא נגד מטרות קרקע, כי עיקר הקושי במשימות זה לרוב המטוסים.

המטוס הכי אהוב עלי זה ה F15 EAGLE, חמוש עם טילים מונחי רדאר וטילים שפוגעים בכמה בו זמנית. סיימתי איתו כמעט את כל המשימות על ELITE.

עוד טיפ שגילית לא מזמן, קל מאוד להתחמק מטילים שננעלים עליך אם אתה מעביר למצב OFF ואז פשוט עושה loop כמה שניות לפני שהוא פוגע בך. הרבה יותר קל ומהיר מאשר לנסות להתחמק עם ERS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...