Tom Clancy's H.A.W.X - הכל כאן - עמוד 16 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Tom Clancy's H.A.W.X - הכל כאן

klayton

Recommended Posts

לוקהד גם אחד הספונסרים , והציפור השחורה המטוס הכי מהיר במשחק , אם אתה טסים כ2500KMH ויורים טיל איתו אתם תעקפו אותו בתוך מספר שניות .

עוד משהו , זה רק אני או שהמטוסים במשחק נגיד ב2000KMH אפילו נראה כאילו טסים ממש ממש לאט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 352
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לוקהד גם אחד הספונסרים , והציפור השחורה המטוס הכי מהיר במשחק , אם אתה טסים כ2500KMH ויורים טיל איתו אתם תעקפו אותו בתוך מספר שניות .

עוד משהו , זה רק אני או שהמטוסים במשחק נגיד ב2000KMH אפילו נראה כאילו טסים ממש ממש לאט?

זה באמת נראה שהמטוסים טסים לאט.

לגבי הטילים , לא נתקלתי בזה שעברתי טיל....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

אגב אחרי התקנה, המשחק ממש ארקיידי וכיפי לחלוטין..תענוג להעביר איתו זמן

ועובד נהדר על מערכת כמו שלי! התפלאתי שהכרטיס מסך סחב אותו יפה..גרפיקה נחמדה לגמרי +

1280X800 AAX2 גם ובבדיקה ה FPS הכי גבוה היה 142 והכי נמוך 80...ממש מוזר אבל נחמד לגמרי שזה עובד ככה טוב, אפילו אפשר להעלות את ה AA יותר.

ניסיתי DX10 ורואים שיפור, האורות של השמש והקרניים ממש רואים יותר ברור, אבל גם את נפילת ה FPS אצלי..

ירד ל 122 הכי גבוה, והכי נמוך 25 FPS ככה שיש הבדל, וזה כשההגדרות של ה DX10 היו על LOW.

בכל מקרה המשחק נהדר וכיפי... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שווה קניה?

זה גם כמובן תלוי בכמה הוא עולה לך ומאיפה אתה קונה (STEAM או EBAY או סתם חנות בארץ/חו"ל).

דעתי האישית היא שכן , הרבה זמן לא היה סימולטור טיסה איכותי ומהנה כמו זה.

יש בSENDIT (אם נגמר החרם נגדם) בזיל הזול:

http://www.sendit.com/sendit/9983768.product?switchcurrency=EUR

יוצא משהו כמו 150 ש"ח בלי עלות משלוח (רשום FREE)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חד משמעיות - זה לא סימולטור! בוא לא נטעה את הבחור - המשחק מאוד מהנה וכיפי אך הוא לגמרי ארקיידי ובכלל לא מזכיר סימולטור ולו בקצת!

הוא מוגדר כמשחק מלחמה אווירית ,זה נכון שהוא לא סימולטור כמו FLIGHT SIMULATOR של .

מבחינתי , עצם העובדה שאתה מטיס , זה סוג של סימולציה (רק מבחינתי... :lol: )

בעקרון אתה צודק , זה לא סימולטור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתקעתי בשלב שיש מעבורת כזאת שאני צריך להגן עליה.... בקיצור אני מגן עליה וזה.. ובסוף יש סירטון שהיא מתחילה לטוס, ולא קורה כלום כאילו היא טסה וטסה ואין לי שום משימה לעשות כאילו אני סתם טס לידה ולא קורה כלום...

מישהו יודע על מה אני מדבר???? xD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...