Operation Flashpoint II VS Arma II - הדמו של Arma2 שוחרר - עמוד 11 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Operation Flashpoint II VS Arma II - הדמו של Arma2 שוחרר

simonsix

Recommended Posts

מהקישור שנתתי קודם אני מוריד על 320K (יש לי 2.5M) והוא לא יורד מהמהירות הזו אז כניראה שזה תמיד מוריד על MAX.

http://www.worthdownloading.com/download.php?gid=3795&id=19225

תנסה את כל השרתים שלהם, לפחות אחד מהם יוריד בצורה טובה (אם הוא מעביר אותך לאתר אחר תחזור ותנסה שרת אחר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 214
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב הורדתי את הקובץ והוא פשוט לא עלה אני משער שזה קשור ל uac לא היה לי כח לבטל אותו ולא היה לי כח לחכות שעה שהקובץ יעלה ( כן בתחילת דרכו של זה קרה לי הרבה ) , מחקתי אותו , את הבטא יצא לי לראות אצל מישהו ולפי איך שהבנתי לא סידרו הרבה באגים שהיו קיימים בבטא , אני מקווה מא-וד שהם לא עומדים לשווק את המשחק ככה (שיעול * aa 3 שיעוח aa 3 )..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל העניין במשחק הזה הוא שהמולטי הוא COOP

דווקא בקודם היה מוד של משהו בסגנון BF2. רק על שטח הרבה יותר גדול מן הסתם. חוץ מזה לירות וכדומה הם יודעים הבעיה איתם היא ברכבים. והבעיה עם ה- של האוייבים היא פשוטה לתיקון, הוא פשוט לפעמים לא מופעל והם עומדים במקום. דווקא הבנתי שב-1.01 הם כבר תיקנו את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היה קל בכלל, הAI יודע לירות טוב מאוד עם AK(תשאלו את סימון) אבל לאחר כמה ניסיונות הצלחנו לסיים את המשימה. :yelclap:

מקווה שפעם הבאה יבואו יותר אנשים ויביאו גם מיקרופון(ושזה יהיה במלא).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק היה פשות מעולה! אין מה להגיד. הישתפר ממש טוב יחסית ל ARMA1. בוטים באמת סיימו קורס צלפים בהצטיינות. אחד עם AK הרג אותי מכדור ראשון ועוד הוא היה במצב עמידה. טווח היה איזה 250 מטרים.

רציתי לשאול מתי אתם שוב פותחים את השרת? ואיפה אפשר לקנות את המשחק המקורי?

אגב שם שלי היה ADMINISTRATOR במשחק ההוא ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק היה פשות מעולה! אין מה להגיד. הישתפר ממש טוב יחסית ל ARMA1. בוטים באמת סיימו קורס צלפים בהצטיינות. אחד עם AK הרג אותי מכדור ראשון ועוד הוא היה במצב עמידה. טווח היה איזה 250 מטרים.

רציתי לשאול מתי אתם שוב פותחים את השרת? ואיפה אפשר לקנות את המשחק המקורי?

אגב שם שלי היה ADMINISTRATOR במשחק ההוא ;)

ברוך הבא לHWZONE. :xyxthumbs:

אני רוצה היום(שבת) בשעות הצהריים לארגן עוד משחק.

את המשחק אתה יכול לקנות בSTEAM בצורה דיגיטלית, או להזמין מחו"ל או לחכות שיגיע לארץ, השבוע צריך להיות בחנויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה.

אני עם 7 (בילד 7260 32 ביט) ואין לי קול.

התקנתי את הדמו ואיך שאני בא להפעיל את המשחק הוא אומר לי שחסר לי קובץ DLL מסויים.

הורדתי את הקובץ ושמתי אותו בתיקיית SYSTEM 32 וככה 3 פעמים הורדתי DLL שונים כי הם היו חסרים ועכשיו הדמו פועל לי אבל אין לי קול (מיותר לציין שזה רק במשחק הזה).

מה יכולה להיות הבעיה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...