מארזי COMPUCASE - מה ההבדל בין CI-6919 ו-CI-6a19? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מארזי COMPUCASE - מה ההבדל בין CI-6919 ו-CI-6a19?

rangerman

Recommended Posts

ב-CI6919 אפשר להכניס מקדימה שני מאווררי 80 מ"מ כשב- CIA919 אפשר להכניס אחד של 120 מ"מ מקדימה . וכמובן יש את הפרש הגובה .

הCFM של מאוורר 120 מ"מ הרבה יותר גדולה מהCFM של שני מאווררי 80מ"מ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אם ה80 MM איכותיים

אבל אז זה יוצא יקר יותר ועושה יותר רעש מאחד של 120 ככה שלפעמים המאה בשביל "השדרוג" שווה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח ? כי אז אני לא רואה לי למה לקחת את ה-C6919 (שאותו אני מעדיף על פני ה-CIA919 מבחינת או לפחות ככה חשבתי) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה120 שבא עם 6919 לא עובר את ה1500RPM, אומרים שאם מבטלים (ע"י קיצור) את החיישן טמפ' הוא מגיע ל1800RPM.

לי יש את ה6919 ואני מרוצה ממנו ונהנה מהגודל מפני שקניתי אותו במיוחד כדי להחליף מידי מכוער שהיה לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח ? כי אז אני לא רואה לי למה לקחת את ה-C6919 (שאותו אני מעדיף על פני ה-CIA919 מבחינת או לפחות ככה חשבתי) .

בטוח כמו לא יודע מה

קראתי פעם באיזו ביקורת שהCFM של מאוורר 120 הוא כמעט פי 3 משל מאוורר 80.

אבל אני מתכוון למאווררי 80 ג'נריים שמסתובבים בערך ב3000RPM לעומת ה120 שמסתובב ב1500RPM

אם תשים שני SF2 אז אני מניח שהCFM יהיה יותר גבוהה אצלם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע איך מגדירים מארזים לפי יופי, לפי למי יש פסי איוורור הכי מעוצבים? בכל מקרה בשביל לקבל עוד מבט עליו קרא את זה - http://www.modthebox.com/review67_1.shtml

תודה על הלינק...דווקא נראה די טוב לפי התמונות שם... :D

ועוד שאלה : ניתן להשיג את ה-6919 השחור עם פאנל הכסף בארץ ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא שווה את ה100 ש"ח אם אכפת לך ממראה והנוחות שימוש פנימי במארז. אתה מעוניין במארז מידי פשוט וזול ולכן באמת הוא לא בשבילך אבל לאנשים אשר רוצה מארז מוכבד אבל לא מעוניינים במארזי האנרמקס\אנטק\צ'יפטק שעולים 450 ש"ח ואפילו לא באים עם ספק הוא מהווה תחליף ראוי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...