עזרה עם מתח המעבד והמהרת הזיכרון - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה עם מתח המעבד והמהרת הזיכרון

eliil1

Recommended Posts

העלתי הכל ידנית...

....למה? מה קיווית להשיג בזה? לזכרון אתה צריך להעלות רק אם הוא בOC - והוא לא. למעבד וללוח אתה צריך להעלות רק אם העלת תדר ומערכת ההפעלה לא עולה או שאין יציבות - וגם אז בקפיצות המינימאליות שאפשר. העלת דרגה אחת? עובד? יופי. לא עובד? תעלה עוד דרגה. עובד? יופי. לא עובד? תעלה דרגה אחת לגשר הצפוני - כנראה הBUS גבוה מדי בשבילו.

בשאר הגדרות המתח אין לך שום סיבה לגעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי שזה יתרום ליציבות המערכת...

טוב איזה מתחים אני צריך להגדיר לדעתך?

לכל אחד...

ראית את הברירת מחדל , ומה שעכשיו, תגיד בבקשה בערך לכל אחד כמה לשים , ואיזה באס לשים. המטרה שלי היא להגיע ל4.5 (אם זה אפשרי בכלל)

נ.ב- האם צריכת החשמל שלי תגדל באופן משמעותי? לא צריך שבגלל זה יגיע לי חשבון של איזה אלפיים שקל..

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מספרים אני לא יכול להגיד לך. אף אחד לא יכול - זה נתון אינדיבידואלי פר חלק. אפילו מאותה סדרת ייצור נבדלים זה מזה במספרים הללו.

מה צריך לעשות? כבר אמרתי, לא? :) פשוט תוריד את הכל, תשים את כל ההגדרות על אוטו' חוץ מהמתח למעבד. תתחיל להעלות תדרים בקפיצות קטנטות עד שתתקע. מה עושים משם? כבר אמרתי בפוסט הקודם.

אף פעם אל תעלה תדרים סתם ובאופן דראסטי ופתאומי. זה עשוי לתרום ליציבות, נכון - אך באותה מידה זה עשוי לגרום לאי יציבות (קשה יותר לייצב את המתח ככל שהוא גבוה יותר) ובמקרים מסויימים לגרום לשריפת רכיב זה או אחר. תמיד תעבוד בהדרגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעלה את התדר עד 3.9-4 ואז אני מתחיל לעלות בהדרגה...זה בסדר?

כאשר המערכת אינה יציבה , חוץ מלהגדיל את מתח המעבד, מתי אני אדע שצריך להעלות משהו אחר , כמו הNB? הזכרון? והשאר...

ומה לגבי צריכת החשמל, האם צריכת החשמל תעלה באופן משמעותי לאחר OC כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד, אתה מקשיב בכלל? :P אמרתי, להעלות בהדרגה. הדרגה זה קפיצות של 10 בבאס כל פעם. כשאתה מגיע למצב בו אתה צריך להעלות יותר מרמת מתח אחת עבור קפיצה יחידה, תרד לקפיצות של 5.

וגם לגבי הזכרון אמרתי: במקרה שלך לא צריך. נקודה. רק תדאג שהיחס יהיה 1:1.

וגם לגבי הNB אמרתי... אתה מוזמן לעבור שוב על הפוסטים הקודמים. אני לא אוהב לחקות תקליטים שבורים.

מבחינת צריכת החשמל - בוא נגיד שבכל מקרה כרטיס המסך שלך יצרוך כנראה כפול מהמעבד :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...