סופו של הPS3? - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סופו של הPS3?

חן מ

Recommended Posts

היום היה לי דיון על הנושא הזה עם אח שלי

אמרתי לו שהיום הגראפיקה בPS3 זה הדבר הכי טוב שיש וזה הדור הבא

הוא אמר שעוד משהו כמו 4-5 שנים זה כבר לא יהיה נכון כי הכרטיסי מסך שייצרו למחשב יהיו הרבה הרבה יותר טובים מהREX שיהיה היום בPS3

אם זה ככה מה הקטע פה?הרי בדכ קונסולה קונים לאיזה 7-8 שנים לא?אם לא יותר

וחוץ מיזה הקונסולה מתאימה את המשחקים באופן קבוע שיעבדו,אין דבר כזה שידורגי כרטיס מסך בקונסולה ואביזרים אחרים

אז מה הקאץ' כאן?זה נכון מה שהוא אומר שהכרטיסים הגראפיים שיעשו למחשב בעוד כמה שנים כבר יעקפו את הPS3?

אם זה ככה למה אנשים בכל זאת קונים פלייסטישן וגם אקסבוקס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 110
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כמו שנכתב - הנקודה היא לא להריץ הכי יפה שאפשר.

בשביל זה יש את מירוץ החימוש של המחשבים הביתיים (שעולה הרבה יותר כסף)

גם הPS2 ב2005-2008 לא בדיוק הוביל את השוק גרפית.

הנקודה היא שכל המשחקים עובדים , ועובדים טוב לאורך תקופה של 6-7 שנים ומתוכננים לחומרה אחת.

ונקודה שניה היא שהרבה מהמשחקים האלו לא יוצאים בכלל למחשב.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז למה כולם אומרים שהיכולוגת הגראפיות של PS3 זה יכולו תשל הדור הבא ובלו ריי וכו'?

ותחשבו על זה ככה:נגיד היום תקנו כרטיס כמו HD4850 או אפילו 4870,יותר משנתיים הוא לא יחזיק לכם

אני לא חוב שאפילו אם תרצו תצליחו לסחוט ממנו עוד קצת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4700HD יחזיק להרבה זמן אבל אף-אחד לא יכול להתחייב שזה יריץ משחקים על HIGH ,פשוט משחקים יעבדו עדיין חלק ויפה.

חוץ מזה אני לא חושב שהולך להיות לכרטיס הזה אפילו בעוד 4 שנים CRYSIS זה כבר כמעט שיא הטכנולוגיה והכרטיס יכול להריץ את המשחק על HIGH.

אז אני חושב שיקח עוד הרבה זמן עד שהחיים של הכרטיס יגמרו.

ואני לא חושב שגם בתקופה שיצא PS2\PS1 זה היא שיא הגרפיקה אני זוכר המשחקים עדיין היו נראים יותר טוב על המחשב (כנראה גם בגלל המסך)

PS3 יש גרפיקה טובה והשקיעו באמת בחומרה אבל שנתיים אחרי זה כרטיסי-המסך של המחשב התחילו להיות טובים יותר.

קונים קונסולה בעיקר בגלל השליטה והמשחקים שיוצאים רק לקונסולה וגם יש משחקים שמתאימים יותר לשחק בקונסולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי,לא הבנתי את מה שאמרת פה:חוץ מזה אני לא חושב שהולך להיות לכרטיס הזה אפילו בעוד 4 שנים CRYSIS זה כבר כמעט שיא הטכנולוגיה והכרטיס יכול להריץ את המשחק על HIGH.

אז אני חושב שיקח עוד הרבה זמן עד שהחיים של הכרטיס יגמרו.

וכשאמרת שאף אחד לא מתחייב שהוא יריץ על HIGH מה הכוונה עדיין ירוץ יפה?יכול לרוץ במדיום ועדיין יפה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש סיכוי סביר מאוד שהדור הנוכחי "יגמר" ו"יעלם" הרבה יותר מהר מהדור הקודם(ובעיקר הPS2,מן הסתם),וזאת משום שבכל שנה שעוברת ההתפתחויות בשוק החומרה ובשוק הגראפיקה רק גדלות וגדלות..

את שוכחים שכשהPS2 יצא שוק כרטיסי המסך עוד היה "בחיתוליו"..אתם שוכחים שמשחק כמו מקס פיין היה מהפכני כשחייב כרטיס לא מובנה כדי לשחק בו..

היום כבר אין דבר כזה..כל דור של חומרה(כרטיסי מסך בעיקר,אבל לא רק) מכפיל את הנתונים של קודמיו..וכשה"דורות" מתחלפים כל חצי שנה מדובר בדהירה חסרת רסן ביחס לשנים שקונסולה אמורה להחזיק..

לPS3 יש כרטיס גראפי עם 256 זיכרון(תקנו אותי אם אני טועה),והיום כרטיס "מתקדם" הוא בעל זיכרון של 2048 מגה-פי עשרה! כנל לגבי הראם(256 לעומת 6 ו12 ג'יגה של 3,למשל)..על הנייר,תוך שנתיים הPS3 הפך משיא הטכנולוגיה לגרוטאה..וכמו שכבר אמרתי,העסק רק הולך וצובר תאוצה בכל יום שעובר..

בקיצור,אחרי כל החפירה הזאת,מה שאני מנסה להגיד הוא שלפי דעתי,הקונסולות הנוכחיות יחזיקו עד 2010-2011 גג..הם פשוט לא יסחבו אחרי זה..הסיבה היחידית ההגיונית לדחיית ה"קץ" הזה היא המשבר הכלכלי שישפיע(וכבר משפיע,מאוד) על פיתוח עתידי(של קונסולות עתידיות וגם של הגראפיקה עצמה)..

תסתכלו על הWII..הקונסולה עוד לא בת 3 וכבר מציגה גראפיקה כל כך מביכה שזה מצחיק(בעיקר במשחקי צד ג' ולא משחקים של עצמה)..

אני יודע שגראפיקה היא לא הכל,אבל איך שלא תסתכלו על זה, זה הפיצ'ר שהכי מוכר כיום בתחום,ואי אפשר בלעדיו,לא יעזור כמה מדהימה תהיה המשחקיות או אנא עארף מה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומצד שני אתה שוכח שIV מבקש בדרישות מומלצות כרטיס מסך 8600GT,שזה כרטיס מסך די ישן שיצא בערך לפני שנתיים,ועדיין מחזיק יפה מאוד היום

זה אומר משהו לא?!זה יכיול להגיד שאם הוא מחזיק 3 שנים ויותר,4850\4870 יחזיקו איזה 6-7 שנים

וזה יכול להגיד שאם תקנה PS3 עם טלוויזית HD,תעבור את הגראפיקה של מחשב בלי למצמץ בכלל

זו דעתי בעיניין לפחות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4870 יחזיק 7 שנים במשחקים? :lol:

זה ש8600GT נמצא בדרישות מומלצות לא אומר שהוא מתאים לגימיינג כבד היום.

וPS3 אפילו לא יתקרב למחשב כשמחברים למסך FHD, כי את רוב המשחקים הוא מריץ על 640-720P ומחשב עם כרטיס ביותר מ400 שקל יכול להריץ את רוב המשחקים ב1080P.

וד"א 2048 זה פי 8 יותר מ256 ולא פי 10.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהיום? חצי שנה, לומרות שכבר יש משחקים שהוא מתקשה לעשות זאת ברזלוציות גבוהות.

..וגם לא ברזולוציות גבוהות.. אין הרבה סיכוי שהוא יריץ את SAINTS ROW2,למשל,על הגדרות מקסימליות גם ב1280 על 1024..

אבל העניין הוא,חן מ,שזאת לא "אשמתו" של הכרטיס..אותם המשחקים ש"מקרטעים" כל כך על המחשב רצים חלק לגמרי על הקונסולות בעלות החומרה החלשה בהרבה..רובם המוחלט של המשחקים ה"כבדים" של היום כבדים רק משום שהמפתחים שלהם עצלנים,לא עושים עבודה טובה וגורמים למשחקים להיות "חזירים" ששואבים את כל כח העיבוד של המחשב...

זה מין דיל לא מדובר שכזה, חברות המשחקים גורמות לאנשים לחשוב שהמחשבים שלהם לא טובים מספיק, חברות החומרה מוציאות חומרה חדשה ונוצצת, והרבה מאוד צרכנים רצים וקונים אותה וממלאים את כיסיהם של אלו ושל אלו..

אם כל המשחקים היו בנויים בצורה טובה,תאמין לי שעד היום כרטיס כמו 9600GT היה מריץ כל,כל משחק על הגדרות מקס' ברזולוציה של 1280 על 1024. נקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...