באיזה תדר E5200 באוברקלוק ישתווה בביצועים ל E8400 ללא אוברקלוק? - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

באיזה תדר E5200 באוברקלוק ישתווה בביצועים ל E8400 ללא אוברקלוק?

cochav1

Recommended Posts

הסיבה שאני שואל היא כי יציבות זה דבר יחסי, אני למשל מחמיר בקטע הזה אז אני בודק עם Linpack כי זה הכי מאמץ.

לא יודע אולי אני סתם מגזים, אבל ככה אני מרגיש יותר טוב עם ה OC :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לינפק מחמיר, אבל לא מחייב. טוב לעבוד כשהוא יציב אבל אם הוא קורס כשOCCT הרגיל לא קורס - סיכוי נמוך מאוד שהמחשב יתקע או יעשה צרות בכל אפליקצייה שהיא בכל מצב שהוא.

לא ברור מה בדיוק הכניסה שם :).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו הבנתי על מה אתה מדבר אחי אין לי את הOCCT החדש יש לי את הגרסא הישנה יותר שכן עברה יציבות כמו גדולה

ice2k למה אתה לא ממשיך את הOC?

משהו מגביל אותך בכלל?

אני עם לוח הרבה פחות טוב צי'פסט 710I לוח פשוט של שעולה 230 שקל משהו כזה עם סטוק והגעתי לתדר הזה בכלל בלי בעיות ובלי קושי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גנר,

הכל רשום ומאוד מפורט - תחזור טיפה אחורה.

הלוח שלי דווקא טוב - אבל לא חבר טוב של הE5200, הוא הרבה יותר וותיק ממנו וההתאמה בינהם לא מושלמת בשביל להוציא מה5200 את הפוטנציאל שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תהרוג אותי זה פעם ראשונה שאני שומע על מה שאתה אומרש הוא חבר לא טוב שלו...

מה שאני כן יודע שסדרת הNFORCE של NV לא כזה טובה לOC רק זה אני יודע

עם הלוח שלך גם הבאס המקסימלי זה 1333 אם אני לא טועה זה עד 333FBS משהו כמו 4100GHZ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראת בכלל מה שרשום ?

הכל כבר רשום אז למה לחזור פעמיים? FSB HOLE, מכפלה מתאפסת - כל התופעות האלו קורות עם ה5200, לא עם מעבד אחר למשל - קאפיש ? זה שהלוח הזה לא ממש מגיע ל 500 MHZ ואז אני לא אוכל לעבוד ב 6.3 GHZ זה כבר משהו אחר ולא קשור בכלל.... הלוח פשוט לא מתפקד במיטבו עם הE5200, לא יודע מה יש לשמוע או לא לשמוע על זה או למה זה נראה לך לא הגיוני... לי כן נשמע הגיוני שכשאתה משלב לוח ישן עם מעבד חדש - יכול להיות שלא תמצה את המקסימום האפשרי מזה. בכל מקרה - חלק מהמעבדים גם ככה לא עוברים את ה3.5, אז מודאג אני בטח לא.

NFORCE לא משתווה לאינטל בOC - אבל זה מאוד מאוד תלוי באיזה מקרה של אתה נמצא והאם יכולות יותר טובות של לוח X על לוח Z באמת יביאו לך שיפור כלשהו או "כלשהו בעל משמעות". כל מקרה והצורך שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנ'לא ממש מסכים עם הגישה הזו, של ההשוואת עם OC למעבד אחר בלי OC.

ברור שיש שיעשו OC טוב יותר, אבל אי אפשר להגיד "עדיף לקנות E5200 מאשר E8400 מכיוון ש-E5200 עם OC הוא כמו E8400".

יכול להיות שלצרכים כרגע, E5200 עם OC יהיה מספיק טוב, אבל מה יקרה בעוד חצי שנה-שנה?

הבחור יצטער שאין לו אפשרות להאיץ את המעבד שלו...

זאת רק הדעה שלי.. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משחק לי על 1600X1200, מה שאומר שה-E4300 (65nm) שלי באוברקלוק ל-3GHz מספיק. כל מה שצריך זה לשדרג כרטיס מסך מה-8800GTS 320MB ל-HD4870 512MB\1GB ;) ושתבין, ה-E4300 יצא ב-2006, עם כל שאר טירוף הקונרו שהיה אז :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון מאוד ש5200 זה לא 8400, וכשעושים אז 8400 תמיד יהיה יותר טוב מ 5200 - אבל תמיד.

כל הקטע של ה5200 הוא כל כמות הביצועים שאתה מקבל עם בכלום מחיר. מבחינת כסף לביצועים מה שה5200 מספק זה פשוט לא להאמין ולדעתי האישית זה כל הכייף באוברקלוק - לקחת משהו זול ולהביא אותו לביצועים מעולים בכלום כסף, זה מה שכייף לי באוברקלוק. אני לא אהנה אם אשיג אפילו פי 2 ביצועים אבל ב פי 5 יותר כסף - מבחינתי E8400 זה לא כייף - אני אהנה הרבה יותר מהקונספט של ל E5200 וקבלת כל הביצועים בסכום כספי שמבייש את כל ההוצאות הכספיות בחומרה יקרה יותר שאפילו לא נותנת פי 2 יותר ביצועים (אבל פי 5 יותר כסף).

בכל מקרה - כל אחד ומה שהוא אוהב באוברקלוק, אין חוקים וכל אחד יהנה ממשהו אחר. אני חושב שהמערכת קולנוע שבניתי זה יוצא בערך 20000 שקל וזה עוד ממשיך, אבל אם אני אוציא הרבה כסף על חומרת - זה לא יהיה כייף בשבילי :) .

הE5200 מקבל :xyxthumbs: גדול מבחינתי, עד שיצא כמובן משהו יותר מעניין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי את הE7300 שלי למשל, רק בשל יכולות הOC המעולות שלי.

בעזרת במחיר ממש לא גדול הוא יושב תמיד על 4GHZ מה שנותן לי ביצועים פשוט מעולים בלי לשלם יותר מדיי

אז גם אני נותן לE5200 - :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...