PCSX2 אמולטור לPS2 על הPC. (רשמים + מדריך) - עמוד 10 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

PCSX2 אמולטור לPS2 על הPC. (רשמים + מדריך)

Art Tatum

Recommended Posts

אמולטורים לקונסולות שקשה להשיג כי הן ממש ישנות כמו ימי ה16 ביט ו8 ביט זה סבבה אבל אמולטור לקונסולות לא כאלה ישנות זה דפוק

דיי עם הקמצנות PS2 ממש זול היום יחסית בסביבות 600 שקל והרבה יותר כיף לשחק על המכשיר האמיתי, גיליתי את זה אחרי שרכשתי בפעם הראשונה שתי קונסולות: הווי והנינטנדו DS לייט

רזולוציה לא משנה כל כך כל עוד הטקסטורות והמודלים עדיין אותו דבר, אם אתם מדברים על הפרעות שנגרמות בגלל שמשחקים משחקי 480i אז תשתמשו ברסיבר טוב שיעשה upscale איכותי בשביל מסכים גדולים יותר וזה אמור להיפתר

בשביל הרקורד הנה תמונות מווי אחרי שרסיבר מאוד יקר וחזק של סוני עשה לו אפסקייל, התמונה ממש חלקה יחסית לאם אני יפעיל על מסך fullhd שלא עושה אפסקייל כזה (זה שאני עובד איתו למשל

http://forums.lovingwii.com/latest-nintendo-wii-news-articles/217-wii-1080p.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 160
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אמולטורים לקונסולות שקשה להשיג כי הן ממש ישנות כמו ימי ה16 ביט ו8 ביט זה סבבה אבל אמולטור לקונסולות לא כאלה ישנות זה דפוק

דיי עם הקמצנות PS2 ממש זול היום יחסית בסביבות 600 שקל והרבה יותר כיף לשחק על המכשיר האמיתי, גיליתי את זה אחרי שרכשתי בפעם הראשונה שתי קונסולות: הווי והנינטנדו DS לייט

בעקרון אני מסכים

אבל לי היה PS2 ונתתי אותו והיום יש רק משחק אחד בודד שאני צריך אותו בשביל זה

ואם האמולטור יפעל בשביל אותו משחק אז סבבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמולטור טוב בהרבה מהמכשיר האמיתי מכל בחינה. אני ממש לא מבין איך אתה יכול להשוות

זה לא נכון

עד שאמולטור מבשיל מספיק יש הרבה בעיות תאימות שלא קימות בקונסולה האורגינלית

וגם דולפין וגם PCX2 לא בשלים מספיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינתי אמולטור לא בשל עד שהוא מריץ 85 אחוז מהמשחקים או יותר בצורה חלקה וטובה

PCSX2 עדיין לא הגיע לזה ותזכור שהPS2 יצא ב2001 ותראה כמה זמן ואיזה חומרה צריך בשבילו

בגלל זה אני כן חושב שעדיף לקנות את הקונסולה בזמן ולא לחכות 200 שנה

אמולטור שווה יותר למשחקים שיצאו לקונסולות שלא רציתה לקנות או לקונסולות ישנות

לא למשהו שקים כרגע בשוק

בזמנו גם לאמולטורים של N64 וPS1 לקח הרבה זמן להתבשל ועד שהם היו בשלים כבר עברנו דור בקונסולות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תמיד ככה. גם אמולטורים של NES יצאו המון זמן אחרי הקונסולה המקורית. אבל ברגע שיש אמולטור (והדרישה השרירותית המגוחכת שלך ל85 אחוז מהמשחקים לא מעניינת אף אחד, המשחקים החשובים נתמכים) אין סיבה לא לעבור אליו, גם אם יש לך את הקונסולה המקורית. רק היכולת לשמור נורמלי לבדה שווה את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תמיד ככה. גם אמולטורים של NES יצאו המון זמן אחרי הקונסולה המקורית. אבל ברגע שיש אמולטור (והדרישה השרירותית המגוחכת שלך ל85 אחוז מהמשחקים לא מעניינת אף אחד, המשחקים החשובים נתמכים) אין סיבה לא לעבור אליו, גם אם יש לך את הקונסולה המקורית. רק היכולת לשמור נורמלי לבדה שווה את זה

אתה אולי מתכוון לשמור ברמאות במשחקים שצריכים להיות מאתגרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Save state זה צ'יט לכל דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להשתמש בזה כצ'יט, אבל זה הרבה יותר שימושי כשפשוט בא לך להפסיק לשחק בלי לרוץ קודם לצ'קפוינט הקרוב

תלוי באיזה משחק

והרבה פעמים אתה מתוך הרגל שומר כל שניה וזה הורס חלק מהמשחקים

נכון שיש לזה היתרון במשחקים מסוימים אבל הרבה זה הורס

חוץ מזה בקונסולות הנידות היום יש "מצב שינה " וניחת אתה יכול להשאיר פתוחה

לדוגמה אני תקוע בחלק במטרואיד פרים 2 אז אני משאיר אותו פתוח עד שאני ימצא ב"הליכון" מה לעשות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PCSX2 הוא בשל, מה שפחות הם הפלאגאינים.

מה?

זה כמו להגיד שהפיירפוקס סבבה זה פשוט שכל הפלאגינים לא עובדים...

בעצם אפילו פחות, כי במקרה שלנו הפיירפוקס לא עובד לבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב את הדרך של הלשמור נורמלי שהרבה פעמים שמרתי בטעות שנייה אחרי שעפתי לתהום ואז משחק שלהם הלך קיבינימט

תסביר לי איזה עוד יתרונות יש לאמולטור (upscale ל720P? אפשר לפתור את זה עם מעבד וידאו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך מעבד מאד יקר בשביל להגיע לביצועים של רינדור במנוע ברזולוציה גבוהה יותר (אתה הרי לא שם מעבד בין המחשב למסך שלך נכון?)

בנוסף, ביצועים טובים יותר במשחקים שנתמכים. למשל שאדו אוף דה קולסוס עבד לי חלק מהתחלה עד הסוף, כשבכל הביקורות המקוריות ציונו בעיות FPS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...