ה-nForce, הצדקתי? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ה-nForce, הצדקתי?

Milford Cubicle

Recommended Posts

אני לא נוהג לטפוח לעצמי על השכם (כמו שאתר מסויים של חנות נוהג לעשות), אבל.. היי.. נראה שצדקתי.. :)

הבעיות עם ה- מתחילות לצוץ כמו פיטריות אחרי ה-Over-hype שעשו עליהם בכל העולם ובמיוחד במיוחד בפיסיפרו...

אין לי מושג למה הם התעקשו ללכת עם ה- בכל המפרטים שלהם.. לדעתי זאת טיפשות..

anyway, זה לא הנושא המרכזי..

אחת מהטענות שלי היתה שה- הוא צ'יפסט חדש וראשון של חסרת הניסיון, ואני לא הייתי קונה אותו למחשב שלי כאשר יש את ה-KT266A הטוב והמשתלם בהרבה..

אין לדעת אלו בעיות תאימות התגלו בו עם הזמן, ולהמליץ לכל הגולשים של האתר רק על לוחות מבוססי אפילו למערכת החלשה זה חוסר אחריות משווע.

אבל, אלו "רק" ספקולציות... יכול להיות שאחרי הכל דווקא ה-nForce יהיה מעולה.. גם מעולם לא הכחשתי את זה...

לא טענתי שהוא צ'יפסט דפוק, לא יציב, ובעל בעיות תאימות.. רק טענתי שזאת אפשרות, מכיוון שזה הצ'יפסט הראשון של חסרת הניסיון...

זה, בנוסף לשאר הטענות הרבות, גרם לבחירה שלהם ב-nForce לכל המפרטים המומלצים להיראות ממש "תמוהה", בלשון המעטה..

ANYWAY,

כל הנושא של ה-thread הזה הוא להראות לכם שצדקתי...

http://www.pcpro.co.il/cgi-bin/community/YaBB.pl?board=Hardware&action=display&num=1013764145&start=13

nuff said'

תודה.

HWzone - מפרטים מומלצים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לי להגיד שאני מופתע, אחרי הכל, כולנו חיכינו לרגע שמשהו כזה יקרה, זה היה רק עניין של זמן.

כל צ'יפסט חדש שיוצא לשוק, ללא יוצא מן הכלל, צריך לעבור תקופת מבחן מסוימת לפני ש"אפשר" יהיה לקנות אותו לשימוש פרטי.

התקלה הזאת היא רק חלק אחד מתוך אותו שלב נסיון, ואני בטוח שרבות עוד יבואו.

אבל, אני גם בטוח שכמו הKT266A, כך גם הדור הבא של הnForce יצליח להתגבר על המכאובים הללו ואולי, אם יהיה לנו קצת מזל, נראה פתרון הולם כבר בדור הנוכחי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...