ת'רד אינפורמציה על Pentax K200D בפרט וצילום בכלל - עמוד 25 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'רד אינפורמציה על Pentax K200D בפרט וצילום בכלל

jayz0r

Recommended Posts

• תגובות 489
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הם עדיין לא יכולות להחליף מבחינתי את הGP2700 שנותנות לי יותר מ500 קליקים עם פלאש + זמן צפייה במסך... וזה 500 קליקים כאשר הגירוד הוא מלמעלה ולא מלמטה...

הן יכולות לשמש מקסימום סט גיבוי.. ואני עם SB800 ( במצב של 5 )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם עדיין לא יכולות להחליף מבחינתי את הGP2700 שנותנות לי יותר מ500 קליקים עם פלאש + זמן צפייה במסך... וזה 500 קליקים כאשר הגירוד הוא מלמעלה ולא מלמטה...

אתה מדבר על הגריפ של ה-D80? כמדומני שהוא מחזיק 6 AA, כך שהגיוני שתקבל יותר צילומים, אבל לא ברור לי מה גורם לך להשתמש ב-AA כשהמצלמה שלך תומכת בפאק ליתיום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיבור למחשב?

לא שמעת על קורא כרטיסים? :nixweiss:

לא, מה זה? :)

לא באתי להתלונן, אמרתי שאני "אדווח" על זה - אז כתבתי. עובדתית היה זמן חיבור למחשב ארוך במיוחד כולל זמן צפייה, וזו הסיבה (לדעתי..) שזה לא 500-800. אולי גם משהו עם ההטענה, אני לא בטוח אם הספקתי להטעין אותן בלה קרוס או שהטענתיבפאואר בנק. ב- 2700 אני פשוט לא יכול להשתמש, המצלמה נכבית עפ"י מצב רוח והמקסימום זמן שניתן להשתמש בה ברצף זה כמה עשרות קליקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על הגריפ של ה-D80? כמדומני שהוא מחזיק 6 סוללות AA, כך שהגיוני שתקבל יותר צילומים, אבל לא ברור לי מה גורם לך להשתמש ב-AA כשהמצלמה שלך תומכת בפאק ליתיום.

בגריפ יש לי שתי סוללות ליתיום.. אין לך מה לדאוג (:

דיברתי על הפלאש, בSB800 יש אפשרות להוסיף חמישית, ואני עובד עם זה.. והפלאש נותן לי יותר מ500 יריות ( ולא במצב ישיר אלא במצב בזבזני כלשהו ) עם 5 של 2700...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם במצלמה עם 4 אנלופ + 4 רסייקו וצילמתי מעל 1000 והן עדיין חיות ובועטות למרות שהרייסקו לפי דעתי מפשלות כי מדי פעם הן 'פתאום' מתרוקנות ואז שמפעילים מחדש זה מלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בצילום נטו (בלי להסתכל בתמונות, פלאש חיצוני) הריסייקו נותנות לי בערך 400 תמונות, ולאחר מכן המצלמה מתחילה להראות ריקה או חצי (אבל לא נכבת ישר)

לי זה מספיק, ממה שאני זוכר אפשר לספור על שתי ידיים את מספר הפעמים שעשיתי 400 תמונת ביום (כמה פעמים שצילמתי "סטודיו ביתי", ויום אחד שהיו לי שני אירועים משפחתיים)

אבל אני חושב שבאמת אם למישהו יש צורך ביותר תמונות כדאי להשתמש ב2700, כי לדוגמא צלמי אירועים יודעים מתי הם יוצאים לצלם וזה לא יתפוס אותם כשהסוללות לא מוטענות, תמיד יש להם זמן להתכונן, לכן עם פריקה נמוכה יכולות לשמש לגיבוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא באתי להתלונן, אמרתי שאני "אדווח" על זה - אז כתבתי. עובדתית היה זמן חיבור למחשב ארוך במיוחד כולל זמן צפייה, וזו הסיבה (לדעתי..) שזה לא 500-800. אולי גם משהו עם ההטענה, אני לא בטוח אם הספקתי להטעין אותן בלה קרוס או שהטענתיבפאואר בנק. ב- 2700 אני פשוט לא יכול להשתמש, המצלמה נכבית עפ"י מצב רוח והמקסימום זמן שניתן להשתמש בה ברצף זה כמה עשרות קליקים.

תודה על העדכון, ואני שמח לשמוע שמצאת פתרון שמאפשר לך להנות מהמצלמה. כמה עשרות לטעינה זה לא משהו שאפשר לחיות איתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבט קידמי מלא באיכות סבירה:

Tagesschau.jpg

במאמר מוסגר: לאור מספר התפתחויות אישיות שלי, אני נמצא בימים האחרונים בהתלבטות לא קלה לגבי עריקה לקנון.

ה K-7 החדשה של פנטקס תהיה גורלית, ותקבע האם מבחינתי יש לי עתיד בפלטפורמה הזאת, או שבלב כבד (וארנק פתוח לרווחה..) אני אעבור לספינה של המתחרים.

כל דבר שהוא לא "WOW" יגרום לי כנראה למכור את הציוד הנוכחי שלי ולעבור צד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם K20D עם ווידאו, 5 בשניה, ומהירות הפוקוס של ה-K2000 (או ליתר דיוק חוסר ההססנות שלה באור חלש) זה WOW? אם לא, אז לדעתי אתה יכול להתחיל להתרגל לרעיון של לעבור מערכת, כי קשה לי להאמין שתקבל הרבה יותר מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי קשה, אבל אני מחכה בסבלנות... :)

(זה לא WOW בכלל)

אני ממש לא משוכנע שטמרון 28-75 (כמו זו שיש לך כרגע) על גוף של קנון תהיה WOW, לפחות בפרמטר שחשוב לך - מהירות הפוקוס:

ובאותה הזדמנות, הנה עוד תמונה של ה-K-7:

Heute-Journal.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא משוכנע שטמרון 28-75 (כמו זו שיש לך כרגע) על גוף של קנון תהיה WOW, לפחות בפרמטר שחשוב לך - מהירות הפוקוס:

בוודאי שלא, זאת בדיוק הבעיה.

לפלטפורמת פנטקס אין שום עדשת 28-75 ראויה שמתאימה לדרישות שלי.

העדשות של פנטקס שבנויות בצורה רצינית הן ה-DA Star, אבל אין אותן בטווחים שמתאימים לי. יש רק 16-50 או 50-135.

הראשונה לא מספיק ארוכה, והשניה לא מספיק רחבה...

ובכל מקרה, מדובר בעדשות יקרות מאוד מה שקצת מוציא את העוקץ מכל הרעיון של פלטפורת value טובה...

אם וכאשר אני אעבור לקנון, זה יהיה עם ה-24-70 שלהם. בין היתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...