תמונות ראשונות מCall Of Juarez: Bound in Blood - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמונות ראשונות מCall Of Juarez: Bound in Blood

klayton

Recommended Posts

Cryostasis... לא יודע מי שמע אבל זה המשחק אימה\מתח FPS הכי טוב ששיחקתי בזמן האחרון (או בכלל)

כל כך סוחף שסגרתי אותו בגרסא רוסית (ואני לא מבין רוסית :) ) במקום להמתין לגרסא אנגלית. מסתבר שהרוסים יודעים לכתוב משחקים.

CoJ היה משחק מצויין, שרפתי עליו המון זמן. אם אני לא טועה הוא מבוסס על המנוע הגראפי של oblivion (?)

אני זוכר סצנה שאפשר היה להכות ילד עם שוט (ז"א אסור אבל אם לוחצים כשהכוונת לא עליו ואז מזיזים מהר את הכוונת לכיוונו... הילד יקבל :smile1: )

כל העניין היה שמדובר במנוע של החברה המפתחת..שנראה מדהים יחסית למנוע של חברה קטנה ולא מוכרת..והם גם התכוונו לעשות עוד כמה וכמה משחקים שיבוססו עליו(WARHOUND ועוד משחק עם זומבים..וגם COJ החדש מבוסס על אותו מנוע,בבירור..)

תמיד חשבתי לעצמי שחברות המשחקים מטומטמות בגלל שהם לא משתמשות במנועים מוצלחים למשחקים רבים(וכך חוסכות כסף לעצמן וזמן בין משחק למשחק לנו..),אבל אחרי ששיחקתי בFALLOUT 3 הבנתי שהדבר פשוט לא היה מסתדר..המשחק מבוסס על המנוע של אובליוויון(DUH..),ולמרות שמדובר בעולם שונה בצורה קיצונית,מפחיד לראות עד כמה המנוע גורם להם להיראות דומים..אתה ממש מרגיש כמו בתוך מוד של אובליביון..וזה לא הכי נחמד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה לגבי U3 ? יש המון משחקים שמשתמשים בו והם ממש לא ניראים אותו דבר...

הרבה מהם נראים חרא בלבן..

זה שגירז וR6 נראים טוב ושונה..זה בעיקר בזכות המפתחות..חברות רבות אחרות הוכיחו שאם אין שכל גם עם המנוע המדהים הזה אי אפשר להגיע לתוצאות..

אל תשכח גם שכאן מדובר,אחרי הכל,במנוע שנבנה מראש במיוחד בכדי להימכר באופן מסחרי..הוא נבנה כדי שיוכל לייצר משחקים שונים לגמרי שגם ירגישו שונה..

ועם כל זאת..תסכים איתי שמיד ניתן לדעת איזה משחק מבוסס על U3..ע"פ סקרינשוט אחד..ככה שגם כאן יש שוני,אבל יש גם דמיון בסך הכל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

UE3 מנוע מצויין אבל משתמשים בו יותר מידי, בגלל זה יצא ש Singularity של RAVEN ניראה כמו בנוסף לזה, כניראה של- RAVEN לא היה זמן וכוח אז הם השתמשו בטקסטורות של Wolfenstein בחלק מהמקרים :lol:

EA ו EPIC השתמשו בצורה טובה ב UE3 אבל רוב המפתחים האחרים גרמו לכל המשחקים שלהם להראות אותו דבר :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי.

אמנם כבר עכשיו יש הרבה,הרבה חברות טובות מאוד באיזורים האלו(PEOPLE CAN FLY שעשו את פיינקילר וגירז למחשב..טקלנד,אלה שפיתחו את מאפיה,ועוד אינספור חברות רוסיות טובות,מוכרות יותר ופחות),אבל מדובר בחברות מצומצמות וצנועות שברגע שהם מציגות פוטנציאל כלשהו נקשרות מיד לאיזה חברה גדולה מ"מעצמות העל" הקיימות..וככה זה ימשיך גם,כפי הנראה..ככה שלא נראה לי שEA הבאה תצא מפולין או צ'כיה,עם כל הצער שבדבר..

שכתבתי מעצמה התכוונתי לחברות פיתוח איכותיות.

אני חושב שזה מצויין שהחברות פיתוח יהיו נפרדות מההפקה והשיווק, ככה הפיתוח יכול להיות מורכב ממספר אנשים קטן מצומצם אך איכותי בלי "שומן עודף" של שיקולים מסחריים וכד'.

החברות המזרח אירופאיות משחררות אט אט משחקים יותר ויותר טובים וכל עוד הן נשארות יחסית קטנות, זה יעשה לתעשייה רק טובה.

לא רוצה ולא חושב שבמזרח אירופה תקום איזו EA, אולי תקום אבל איזו ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טעות בידך.

PEOPLE CAN FLY הפולנית פיתחה את גירסת המחשב. EPIC הפיקה בלבד. אתה מוזמן ללכת לקרדיטס ולראות את הצוות המפתח.

אולי DENNIS14 יגבה אותי בעניין הזה...

משחק רוסי טוב? הדוגמא הכי פשוטה שעולה לי לראש היא IL2 STURMOVIK,שהיה ונשאר אחד הסימלטורים הטובים ביותר.

HEROES 5 שהיה מעולה ופותח ע'י NIVAL הרוסיים,שעשו גם את ETHERLORDS הלא רע..

1C מפתחת את DISCIPLES 3,שאמנם אי אפשר לדעת איך הוא יהיה,אבל הייתי אומר שמדובר במשחק בעל שם עולמי

מספיק טוב?

עריכה: נזכרתי גם בKINGS BOUNTY החדש והמעולה..

וגם,STALKER הוא משחק מעולה,למרות כל הבאגים שבעולם שיש בו, והלוואי שכל המשחקים היו "גרועים" כמוהו...

יש משהו שנקרא IMMERSION,וזהו אחד החלקים הכי חשובים במשחק,לטעמי, ותראה לי עוד FPS בצקופה האחרונה שהייתה לו את האווירה הזאת של סטוקר..

בקשר לPPL CAN FLY טעיתי, IL2 SHTURMOVIK היה משחק טוב בזמנו, היום הוא כבר ישן.

יש חברות רוסיות טובות, אבל אפשר לספור אותן על אצבעותיו של נכה צה"ל קטוע יד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

http://en.wikipedia.org/wiki/Call_of_Juarez

אחד המשחקים היותר טובים שיצא לי לשחק בהם אני חייב לציין, המשחק הזה פשוט מדהים!

חחה לפני כחצי שנה נפגשתי עם המפתחים של המשחק!

הם חברה פולנית וחברה טובה של חברה שלי עובדת שם וכך יצא לי להכיר אותם בזמן שבקרנו אותה בעבודה..

בקיצור אני מקבל העתק חוקי מתנה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...