תמונות ראשונות מCall Of Juarez: Bound in Blood - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמונות ראשונות מCall Of Juarez: Bound in Blood

klayton

Recommended Posts

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הו ניראות כמו רינדור מראש ולא GAMEPLAY...

אם אלא גיימפלי אז כרטיסי הדור הנוכחי לא יסתדרו איתן כראוי...

כרטיסי הדור הנוכחי בקושי מסתדרים עם המשחק הראשון ב - DX10 :lol:

משחק מבטיח מאד.

החבר'ה ב - TECHLAND יודעים לכתוב מנועים גרפיים, זה בטוח.

אחרי שהוא ייצא אני מקווה שהם ימשיכו לעבוד על DEAD RISING, WARHOUND ו - 2 (שהוקפאו בינתיים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הראשון היה אחלה משחק רק טיפה Quirky ולא מלוטש.

נקווה שלשני הם ייקחו את הדברים הטובים וישפרו את הדברים הפחות טובים.

מזרח אירופה ובעיקר פולין הן המעצמות הבאות של תעשיית המשחקים, Mark my words.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הראשון היה אחלה משחק רק טיפה Quirky ולא מלוטש.

נקווה שלשני הם ייקחו את הדברים הטובים וישפרו את הדברים הפחות טובים.

מזרח אירופה ובעיקר פולין הן המעצמות הבאות של תעשיית המשחקים, Mark my words.

לא נראה לי.

אמנם כבר עכשיו יש הרבה,הרבה חברות טובות מאוד באיזורים האלו(PEOPLE CAN FLY שעשו את פיינקילר וגירז למחשב..טקלנד,אלה שפיתחו את מאפיה,ועוד אינספור חברות רוסיות טובות,מוכרות יותר ופחות),אבל מדובר בחברות מצומצמות וצנועות שברגע שהם מציגות פוטנציאל כלשהו נקשרות מיד לאיזה חברה גדולה מ"מעצמות העל" הקיימות..וככה זה ימשיך גם,כפי הנראה..ככה שלא נראה לי שEA הבאה תצא מפולין או צ'כיה,עם כל הצער שבדבר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי.

אמנם כבר עכשיו יש הרבה,הרבה חברות טובות מאוד באיזורים האלו(PEOPLE CAN FLY שעשו את פיינקילר וגירז למחשב..טקלנד,אלה שפיתחו את מאפיה,ועוד אינספור חברות רוסיות טובות,מוכרות יותר ופחות),אבל מדובר בחברות מצומצמות וצנועות שברגע שהם מציגות פוטנציאל כלשהו נקשרות מיד לאיזה חברה גדולה מ"מעצמות העל" הקיימות..וככה זה ימשיך גם,כפי הנראה..ככה שלא נראה לי שEA הבאה תצא מפולין או צ'כיה,עם כל הצער שבדבר..

אתה מבין אתה אומר עכשיו???

GEARS OF WAR מפותח על ידי . שום חברה לא לקחה חלק בפיתוח, רק בשיווק.

חברות רוסיות טובות? יש דבר כזה? תן לי שמות של משחקים טובים ברמה עולמית שמפותחים נטו על ידי חברה רוסית. לי בזכרון עולה רק חבילת באגים עם ממשק גראפי כבד ומשחקיות שונה במקצת מהרגיל שנקרה STALKER. יש את CRYOSATIS אבל מי כבר שמע עליו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר הזכרתם את PCP אז הבנתי שהם הולכים להכריז בקרוב על משחק חדש, יש לי למישהו מידע על זה ?

וגם חברה פולנית עשתה את WITCHER המצוין.

מרוסיה יש את TIMESHIFT, PERIMETER, SILENT STORM, DEATH TO SPIES וגם את WHITE GOLD:WAR IN PARADISE החדש (ההמשך של BOILING POINT:ROAD TO HELL)

וגם את COLLAPSE שהם משחקים לא רעים כולם ואולי רק WG יכול להתחרות במשחקים הגדולים.

ו - STALKER משחק טוב מאד אם מתעלמים מהעניין הטכני הלוקה בחסר (בערך כמו בסדרת גוטיק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מבין אתה אומר עכשיו???

GEARS OF WAR מפותח על ידי . שום חברה לא לקחה חלק בפיתוח, רק בשיווק.

חברות רוסיות טובות? יש דבר כזה? תן לי שמות של משחקים טובים ברמה עולמית שמפותחים נטו על ידי חברה רוסית. לי בזכרון עולה רק חבילת באגים עם ממשק גראפי כבד ומשחקיות שונה במקצת מהרגיל שנקרה STALKER. יש את CRYOSATIS אבל מי כבר שמע עליו?

טעות בידך.

PEOPLE CAN FLY הפולנית פיתחה את גירסת המחשב. EPIC הפיקה בלבד. אתה מוזמן ללכת לקרדיטס ולראות את הצוות המפתח.

אולי DENNIS14 יגבה אותי בעניין הזה...

משחק רוסי טוב? הדוגמא הכי פשוטה שעולה לי לראש היא IL2 STURMOVIK,שהיה ונשאר אחד הסימלטורים הטובים ביותר.

HEROES 5 שהיה מעולה ופותח ע'י NIVAL הרוסיים,שעשו גם את ETHERLORDS הלא רע..

1C מפתחת את DISCIPLES 3,שאמנם אי אפשר לדעת איך הוא יהיה,אבל הייתי אומר שמדובר במשחק בעל שם עולמי

מספיק טוב?

עריכה: נזכרתי גם בKINGS BOUNTY החדש והמעולה..

וגם,STALKER הוא משחק מעולה,למרות כל הבאגים שבעולם שיש בו, והלוואי שכל המשחקים היו "גרועים" כמוהו...

יש משהו שנקרא IMMERSION,וזהו אחד החלקים הכי חשובים במשחק,לטעמי, ותראה לי עוד FPS בצקופה האחרונה שהייתה לו את האווירה הזאת של סטוקר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את CRYOSATIS אבל מי כבר שמע עליו?

Cryostasis... לא יודע מי שמע אבל זה המשחק אימה\מתח FPS הכי טוב ששיחקתי בזמן האחרון (או בכלל)

כל כך סוחף שסגרתי אותו בגרסא רוסית (ואני לא מבין רוסית :) ) במקום להמתין לגרסא אנגלית. מסתבר שהרוסים יודעים לכתוב משחקים.

CoJ היה משחק מצויין, שרפתי עליו המון זמן. אם אני לא טועה הוא מבוסס על המנוע הגראפי של oblivion (?)

אני זוכר סצנה שאפשר היה להכות ילד עם שוט (ז"א אסור אבל אם לוחצים כשהכוונת לא עליו ואז מזיזים מהר את הכוונת לכיוונו... הילד יקבל :smile1: )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...