בעייה עם תכונת ה-pivot למסך 971P - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעייה עם תכונת ה-pivot למסך 971P

URSH

Recommended Posts

בשעה טובה עברתי מCRT- ל-LCD P971 .

אני לא מצליח להפעיל את תכונת הפיבוט האוטומטי , (סיבוב פיזי של המסך ב-90 מעלות ,אמור לגרום לתצוגה גם להסתובב).

הורדתי מאתר תוכנות מעודכנות (מג'יק ורוטציה), לא עוזר.

בעיה נוספת הצלחתי בעזרת התוכנה (ידנית) לעבור בתצוגה לרוטציה של 90 מעלות (הכי שימושי לי). אך כשאני מנסה בעזרת התוכנה לחזור לתצוגה אופקית (מצב רגיל), המסך חוזר חזרה למצב הנורמאלי רק ל-6 שניות ,ואז עובר שוב לתצוגה אנכית (מלבן עומד על צידו) . הדרך היחידה לחזור למצב הנורמאלי היא להסיר את התוכנה. מישהו מכיר את התופעה ??

ברשותי 4 , וינדוס XP3 , כרטיס ג'יפורס 5200 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את המסך הזה. התוכנה לא עובדת ומלאה באגים. לא ניתן להשתמש בה. בעיה ידועה. אתה יכול לשנות את הזוית בעזרת הדרייבר של הכרטיס מסך . בקשר לזה שהמסך חוזר לאחר שש שניות. הוא שואל אותך האם להשאר במצב שהגדרת לו . אתה אמור לאשר לו ואז הוא לא יחזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מחפש מסך בגודל 19 אינץ ולא WIDE אני לא חושב שיש מסך שמתקרב אליו במחיר שלו. פנאל איכותי ולא TN, צבעים אמיתיים ומדוייקים, מסך יפה, מציג שחור כמו שלא ראיתי באף מסך, ולא נתקלתי במריחות מורגשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מחפש מסך בגודל 19 אינץ ולא WIDE אני לא חושב שיש מסך שמתקרב אליו במחיר שלו. פנאל איכותי ולא TN, צבעים אמיתיים ומדוייקים, מסך יפה, מציג שחור כמו שלא ראיתי באף מסך, ולא נתקלתי במריחות מורגשות.

לא היו לך מריחות במשחקים? אילו משחקים שיחקת שלא הרגשת מריחות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

naorsh אתה אומר שהבעיה ידועה, מישהו ניסה לפנות לחברה? האם האופציה לפיבוט אוטומטי לא עובדת

אצל אף אחד, או יש חלק שזה עובד אצלם?

בנוגע לעצה שלך ,אני לא מקבל שאלת בחירה ,המסך חוזר אוטומטית אחרי 6 שניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שהבעיה ידועה מקריאה בהרבה פורומים של אנשים שאצל כולם היתה את הבעיה ללא קשר לכרטיס מסך או למערכת ההפעלה.

האופציה לפיבוט אוטומטי עובדת בערך 3 פעמים מרגע הפעלת התוכנה או עד הריסטרט הראשון. לפחות אצלי.

בקשר לאישור בחירה. אני לא יודע עם איזו תוכנה אתה מנסה, אבל בדרייוור של (למרות שהיום יש לי 4870) יש באייקון הקטן למטה אפשרות של סיבוב מסך. אחרי שבוחרים ב 90 מעלות אז התמונה מסתובבת ואז מוצגת שאלה האם להשאיר את המצב. אם לא מתייחסים אז התמונה חוזרת למצב הרגיל.

לגבי המריחות, שיחקתי בהמון משחקים , ביניהם Crysis, cod4, bioshok, burnout, mirrorsedge ועוד הרבה אחרים וממש לא נתקלתי במריחות מורגשות ומפריעות. רק בקטעים שיש הרבה אדום במסך אולי יש מעט מריחה בתזוזה מהירה..אבל ממש לא מפריע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...