שדה תעופה בצפון - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדה תעופה בצפון

חן מ

Recommended Posts

• תגובות 94
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

וואלה? האמת שעכשיו אני ממש לא בטוח , זה או 747 או 707. תכלס אני ממש לא זוכר איזה מהם אבל יש לי נטיה לסמוך על זה שזה היה 747.

ותאמינו לי שהוא נחת והמריא שמה מספיק פעמים , מקרה נדיר שהוא מגיע לשם אבל מדי פעם הוא כן.

ד"א מי אמר שהוא אזרחי / עם מטען מקסימלי?

מה שמגיע לרמת דוד זה 707 בלבד, לא הגיע ולא יגיע לשם 747. אין סיבה שזה יקרה. 707 משמשים כמטוסי תדלוק/מטען כבד.

המטוס שעובר לך (ולי בעיקר) מעל הראש מדי פעם זה 707, אל תתבלבל בגלל שיש לו 4 מנועים.

ולגבי מסלולי המראה/נחיתה/מה שלא יהיה, בעיקרון, תקנות הבטיחות מחייבות מסלול של 3.2 ק"מ ל 747, לא משנה באיזה תצורה. אז לא, 747 לא יכול לנחות ברמת דוד (מבחינה מעשית, הוא כנראה יכול. מבחינת תקנות, לא.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המטוס שעובר לך (ולי בעיקר) מעל הראש מדי פעם זה 707, אל תתבלבל בגלל שיש לו 4 מנועים.

סבבה 707. תאמין לי (ואני בחיים לא אשכח את זה) שהוא פעם אחת לא עבר לי מעל הראש אלא מול החלון. במרחק של איזה 50 -100 מטר ממני. הכול רעד בצורה שהייתי בטוח שמשהו הולך לקרוס. ותגיד שזה בלתי אפשרי , ותגיד שזה לא הגיוני, אני זוכר בדיוק איך ראיתי אותו עובר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דויד אתה גר ממש קרוב לרמת דויד?

מגידו בעיקרון זה קרוב לרמת דויד?

אולי בעצם אם רוצים להקים את השדה צריכים למצוא שטח הרבה יותר רחוק מרמת דויד וממגידו,שלא יפריע לתושבים

חוץ מיזה,נתבג ממוקם באיזור תעשייה לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...