חבר פורום וותיק מתלבט - GTX260 או HD4870 1GB או 9800GX2 . - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חבר פורום וותיק מתלבט - GTX260 או HD4870 1GB או 9800GX2 .

Bug2000

Recommended Posts

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב החלטתי סופית אני מביא ת' 9800GX2 . עוד שעה הוא אצלי :jump:

נראה לי ש ב 1000 שח זה הכי טוב שיש :cool2:

תודה לכולם :xyxthumbs:

אתה עושה טעות מרה! שלא תגיד לא אמרנו לך... של SLI/CF לכרטיסים דו-ליבתיים זוכים לפיתוח בעדיפות שניה.

ולך תדע אם המשחק הפבוריט שלך יפול בגלל דרייבר משובש.

ואגב אין לי מושג איך 9800GX2 יתפקד במשחק IV, במידה וזה המשחק המעודף שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס כבר וותיק בשוק והדרייברים שלו בשלים למדי, חוץ מזה ב - 1000 ש"ח הוא קנייה מצויינת בכל מקרה.

ב - IV הוא אמור לתפקד טוב יחסית אבל הזיכרון שלו לא יאפשר להעלות את רמת הטקסטורות ל - HIGH.

ואין לי מושג מאיפה המצאת את עניין העדיפות השנייה הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס כבר וותיק בשוק והדרייברים שלו בשלים למדי, חוץ מזה ב - 1000 ש"ח הוא קנייה מצויינת בכל מקרה.

ב - IV הוא אמור לתפקד טוב יחסית אבל הזיכרון שלו לא יאפשר להעלות את רמת הטקסטורות ל - HIGH.

ואין לי מושג מאיפה המצאת את עניין העדיפות השנייה הזה.

"אמור לתפקד" משמעו דבר לא בטוח.

עוד דבר, מתוך 3 משחקים 1 יתפקד ללא תמיכה ב-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי FC2, גם ברולוציות נמוכות ה-8800gt עוקף אותו, אבל המצב די חריג:

http://www.guru3d.com/article/far-cry-2-pc-vga-graphics-performance-review/5

רוב הכותרים מקבלים תמיכת SLI עם אופטימיזציות מובנות, אחרים מקבלים תמיכה ואופטימיזציה בפרופילים מוכנים מראש בדריבר.

אילו שלא תומכים לא כאן ולא כאן, אפשר להוסיף\ליצור להם בדריבר פרופיל SLI לבד... פה זה קצת מסבך (אבל עם CF אפילו אין את האפשרות)

בכל אופן, זה לא רק עניין של כן או לא, אלא ה scaling הוא מה שחשוב - משחק יכול "לתמוך" SLI ולא לנצל אותו כראוי.

http://www.slizone.com/object/slizone2_game.html

עם כל זה ש- כבר די מפותח, פתרון אחת תמיד יהיה עדיף. ריבוי ליבות יכול להפגע מבעיות שונות גם בלי קשר לניצול מירבי של הליבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

9800GX2 סובל מדרייברים לא אופטימלים, מצב שמשחקים מסויימים יעבדו על ליבה אחת.

4870 סובל מדרייברים דפוקים של ATI, כמו כן DX10.1 לא נותן כלום במשחקים! גם ככה WIN 7 תתמוך כבר ב-DX11, ככה שהעניין לא רלוונטי בכלל.

GTX260 C216 הבחירה הטובה, דרייברים יציבים, יכולת טובה, טכנולוגית פיזיקס שכבר מתחילה להופיע במשחקים.

ואם בכלל אין שיקול של תקציב, חד משמעי GTX260.

תגיד מה אתה דביל? אם אין לך שום הוכחה להתבסס עליה תפסיק כבר להגיד את זה!

הדרייברים לא דפוקים ולא נעליים, הם בסדר גמור ואם אתה החלטת שהם דפוקים שיהיה לך יופי של חיים, רק עשה טובה - אל תגיד את זה לאחרים ואל תכפה עליהם את זה.

אני ממליץ על הHD4850X2/9800GX2 ששניהם יכולים לתת פה מקסימום ביצועים, אם אתה לוקח את גירסאת ה2GB של הHD4850X2 אז היא גם בנוסף עדיפה על 285GTX.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו כבר קניתי את ה 9800GX2 ומה אני אגיד לכם רק מלהחזיק אותו ביד אתה מבין שזאת מפלצת ביצועים.

שמעו אני מת לחבר אותו כבר למחשב החדש ... אין לי ספק שהדבר הזה יאכל כל משחק היום בשוק .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד מה אתה דביל? אם אין לך שום הוכחה להתבסס עליה תפסיק כבר להגיד את זה!

הדרייברים לא דפוקים ולא נעליים, הם בסדר גמור ואם אתה החלטת שהם דפוקים שיהיה לך יופי של חיים, רק עשה טובה - אל תגיד את זה לאחרים ואל תכפה עליהם את זה.

אני ממליץ על הHD4850X2/9800GX2 ששניהם יכולים לתת פה מקסימום ביצועים, אם אתה לוקח את גירסאת ה2GB של הHD4850X2 אז היא גם בנוסף עדיפה על 285GTX.

אני נמנע מלהגיב לטיפוסים כמוך, אבל... במקרה שלך החוכמה נשפכת ממך.

אתה ממליץ על כרטיס 4850X2...? :kopfpatsch: תקרא בגוגל או בת'רד פה על כל בעלי הכרטיסים האלו, שאוכלים מרורים עם תקולים ל-CF.

עזוב... אנשים כמוך :s07: אין מה לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו אתם מכניסים אותי לסרטים ?! לא חבל ?

תכלס יש ב מלא סרטונים שמראים אותו בפעולה אלמול GTX280 והוא טוב יותר ממנו . (ואין שום בעיות של יציבות)

הנה הסרטון :

בקיצור GTX280 ב 1000 שח נראה לי משתלם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...