בכמה המעבד I7 טוב יותר מE8400? והאם שדרוג זיכרון ה&# - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בכמה המעבד I7 טוב יותר מE8400? והאם שדרוג זיכרון ה&#

eliil1

Recommended Posts

חשבתי שעשיתי טעות שקניתי מחשב מבוסס ארכטיקטורה ישנה, E8400 , האם זה נכון? מה ההבדל בין שני המעבדים? (920 ו 8400)

והשאלה השנייה היא , יש לי 4 גיגה , אם אני אגדיל אותו ל8 גיגה, האם אני ארגיש שינויים משמעותיים ? (אני על OS 64 ביט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במשחקים של היום אתה לא תרגיש שינויים של ממש .

מתי שמשחקים יתחילו לתמוך ב 4 ליבות אתה תראה הבדלים.

E8400 הוא מעבד מצויין לתקופה העכשווית .(וההבדל הוא ב 1000+ שקל כדי לקנות I7).

ואתה לא זקוק 8GB.

5 מספיקים בהחלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה שואל ברצינות??

אתה קנית מחשב מעולה עם מעבד פיצוץ וחדיש 45NM ודיי כבר I7 לא משתלם בגרוש ולא מציג הפרש כל כך גדול בביצועים לבטח שלא במשחקים תבינו כבר (אתה וכל מי ששואל את אותה השאלה השטותית הזאת)

ו8GB לא יתנו לך שיפור משמעותי עד לבלתי ניתן להרגשה.......

עד שכל המשחקים יתחילו לבקש 4 ליבות יקח עוד המון זמן סתכל על דרישות המערכת של המשחקים הכי חדשים אפילו בGTA אין כמעט שיפור

וכשהם יתחילו לתמוך ימכרו כבר חדשים עם 8 או 16 ליבות כסטנדרט.........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני התבאסתי יותר בקטע של וינרר לדוגמא, קובץ של בערך 10 גיגה הוא מקבץ איזה 10-15 דקות =\ והמעבד שלי עבר OC 27 אחוז (עד 3800) , אולי זה פשוט לא מספיק? צריך לעשות לו עוד איזה OC?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הכבוד לטכנולוגיה, עכשיו זה סתם בראש שלך... אז מה אם לוקח לזה 10 דקות ? זה מה שנקרא לחפש תירוץ לקנות משהו לא שימושי באמת למטרות שלך.

זה כמו שאני אגיד שלהוריד קובץ של 700 מגה לוקח לי שעה, אבל עם T3 יקח לי הרבה פחות... למרות שגם עם חיבור 5 אין לי שום בעייה, שום דבר לא דחוף לי במחשב ואני לא מסתמך פה על כלום.

אם אתה חובב ורוצה את הדבר האחרון בבית שלך, אז בכיף, לכולנו יש תחביבים..

בכל מקרה אם אתה מכווץ כדי להעלות לאינטרנט, הייתי מתקשר לספקית כלשהי ומבקש מידע על חבילות עסקיות.

תחסוך שעות בהעלאה לפני שאתה חוסך שניות בכיווץ..

עריכה: ממש אפשר לחשוב שאני איזה קואוצ'ר כלכלי לפי הפוסט הזה.. חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קנית מעבד מעולה תיהיה מרוצה

לתקופה העכשווית זה מעבד מעולה :]

אם היית קונה I7 זה לא היה משתלם כל כך(כי פשוט לא משתלם לקנות מעבדI7 שנגררים אליו לוח בלפחות 1000+ ש''ח וזכרונות בעוד איזה 800-1000 ש''ח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל ענין של ביצועים ותמורה שלהם לכסף

אם אתה משקיע במחשב 3000 אלף שקל ואתה מקבל 70 אחוז ביצועים

ואתה משקיע במחשב 5000 שקל ואתה מקבל 75 אחוז ביצוועים משהו פה לא משתלם

ולהשקיע בלוח אם תומך X58 עם מעבד I7 העסק יקר ולא משתלם כרגע

המעבד זה החלק השולי במשחקים העיקר שיש לך כרטיס גרפי טוב /זיכרונות מהירים /ומעבד C2D/Q9XX//Q6XX

או שאר הסדרות של הוציאה לאחרונה עם מהירות שעון לליבה של 2.6 יספיק לך

ריבוי הליבות במחשב של היום כמעט ולא מורגש כי יש צוואר בקבוק גם מהקשיח לדוגמא

בתוך אחד שיש לו Q9450 כמעט שנה אני אומר לך שאני לא מצליח לעבוד את ה20 אחוז שימוש והמחשב לפעמים לאט

כי מה לעשות מהירות שעון זה לא הדבר היחידי המחשב ויש את הקשיח שגם לו יש LIMIT מסוים וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...