מבקש המלצות למשחקים לחברה, לא יריות, פרטים בפנים. - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצות למשחקים לחברה, לא יריות, פרטים בפנים.

YarYar

Recommended Posts

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אממ כתבתי שהיא לא אוהבת C&C ובסגנון.

ולא נראה לי שהיא תאהב את BROKEN SWORD... גם בגלל שהוא עתיק וגם בגלל שהוא כזה... לא לבנות בוא נגיד לפי מה שהוא נראה.

תודה בכל אופן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לעזאזל יש פה אנשים שמשחקים עם חברה שלהם במחשב?

חחחח זה עצוב

עלק "ניסינו את זה כבר"

תסביר לי מה עצוב בזה?

זה כמו שתראה סרט ביחד איתה.

לא מכיר אותך אבל יש לי הרגשה שאתה סתם ממורמר/מקנא/טיפש.

ואגב היא מחפשת משחק לשחק בעצמה, בלי קשר אלי, אני לא מת על כאלה משחקים גם ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא לא ממש בקטע של וורמס, crayon physics כבר יש לה והיא דווקא אוהבת אבל אתה יודע זה משחק שנמאס תוך שעה, World of Goo אותו דבר,

נבדוק את Mirrors edge (גם בשבילי ;))

את השאר ננסה גם.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפקידים לא אלים : a tale in the desert - המשחק בתשלום חודשי (יש demo מוגבל בזמן ) זה MMORPG של יותר מחקר וsandbox והרבה פעילות חברתית ופוליטית. כל משחק נמשך כשנתיים -שלוש ואז המשחק מתחיל מהתחלה עם קצת וריאציות (המכניקה משתנה וצריך לגלות אותה מחדש) . אין במשחק הרבה חוקים כי השחקנים קובעים את החוקים. מישהו פעם מכר חשבון שלו בebay ואיים שאם מישהו לא יקנה אותו הוא ישתמש בכוח ה demi-pharaoh שלו לעשות ban ל7 דמויות מפתח במשחק (מה שימנע ניצחון) . אני לא משחק בMMORPG יותר בכלל כי אין לי זמן לזה כי זה יכול להיות time sink רציני. וגם המשחק הזה מורכב מהשקעה של המון זמן על דברים טריוויאלים לפעמים.

אשתי משחקת הרבה בconceptix puzzles והיא גם אוהבת משחקי פאזלים של bigfish . המשחק RPG היחיד שהיא התחברה אליו הוא משחק שנקרא MAG או mike's adventure game שהוא מהג'אנר של rogue like (גרפיקת ANSI ). אני חובב משחקים כאילו אבל האילו שאני אוהב הם ברמת סיבוכיות גבוהה לטעמה (הרבה יותר פעולות ,מקשים ואפשרויות - משחקים כמו ADOM ,OMEGA ו URW) .

בכל מקרה כל משחקי הFallout לא מתאימים כי הם אלימים במיוחד בעיקר 3 .

משחקי בניה וניהול : אני הייתי ממליץ על europe 1400 : the guild . אני מכיר גם את the guild 2 אבל הוא מסובך מדי לפי דעתי אבל גם אופציה. שניהם משחקים די פוליטים ויכולים להיות אלימים או לא אלימים בהתאם לבחירה.

יש עוד משחק נחמד שנקרא pirates :live the life .זה remake של המשחק pirates המקורי והוא ממש נחמד והוא סוג של שילוב בין כמה סוגי משחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אמרת?אתה לא ממש מכיר אותי..

יש לי חברה כמעט שנתיים..אני והיא ביחסים מצויינים תאמין לי זה לא שהיא לא יודעת שאני משחק במחשב אבל היא לא אשקרה מתעניינת בזה או משחקת איתי בזה..וכן זה דבר לא רגיל שבחורה משחקת במחשב (רד אלרט??).וכן זה עצוב מאוד אדוני.

מקנא?חחחח כל כך רחוק מזה..

טיפש?לא הייתי בונה על זה

ממורמר?זה לא אני שמעביר תזמן שלו עם החברה שלו מול המחשב/סוני בסלון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מעביר תזמן שלי בלשחק עם החברה במחשב כל הזמן, אבל פעם בכמה זמן זה נחמד לשחק איתה, וחבל שאתה חושב שזה עצוב, כי זה פשוט לא.

כמו שאמרתי - זה כמו שאתה יושב איתה ורואה טלויזיה/סרט.

יש לי שאלה - למה זה לא נורמאלי שבנות משחקות במחשב? קח לדוגמא את SIMS. אתה יודע כמה בנות משחקות בזה? יותר מבנים אפילו. (והוא המשחק שנמכר הכי טוב בכל הזמנים)

היא לא משחקת רד אלרט וגם אם כן אז מה? קצת אסטרטגיה להפעיל תמוח.

תבין שגם בנות יכולות לשחק במחשב.

אגב, גם אנחנו חברים כמעט שנתיים וביחסים מצויינים.

בעצם מה אכפת לי, תחשוב שזה עצוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סימס?אחותי בת 14 משחקת בזה. אני לא רואה בחורה בת 17+משחקת בזה.

כמו סרט?ממש לא.אין לי כח להרחיב ולהתווכח.בוא נגיד שרוב הבנות אוהבות רומנטיים/קומדיות/דרמה ולא לפוצץ ראשים בFALLOUT או לפקד על ברד אלרט.

לא אכפת לך מה אני חושב?כן תיארתי לעצמי..בגלל זה רשמתי בהתחלה שהמצב עצוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סימס?אחותי בת 14 משחקת בזה. אני לא רואה בחורה בת 17+משחקת בזה.

ואללה? חברה שלי לשעבר שיחקה בזה, והיא הייתה בת 20. ואישתו של אחי הייתה משחקת בזה (מה לעשות שהיום אין לה זמן עם עבודה ושני ילדים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...