+9800GTX או HD4850 ? - עמוד 5 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

+9800GTX או HD4850 ?

קורלאונה

Recommended Posts

אורי, תעשה טובה ,אתה פאנבוי של NVIDIA וזה לא סוד, זה לא משנה מה שתגיד ,אחרי הכל (ותסתכל במערכת שלי) אני זה שעם מערכת חלשה מאוד 4200+ 3GB ו 4850 מריץ קרייסיס על 42 פריימים בפול גראפיקה ועם AAX2 אני מריץ אותו על 35 בממוצע, יש לחבר שלי את הכרטיס הזה ,בדקתי אותו אצלי ,לא נותן שום דבר מעבר למה שה4850 נותן לי, ואפילו ה4850 משלשל עליו בפילטרים ,אז אל תצחיק אותי, אם לא היתי מנסה את זה לא היתי מתווכח איתך סתם, ד"א עוד משהו קטן, גם אני עד ה4850 קניתי רק ג'יפורסים ,כל החיים ,רק מה TNT2 ועד ה7600GT שהיה לי ,אבל כשקיבלתי את ה4850 התחלתי לצאת מהבועה האנבידיאית שהיתי בה כל הזמן, לא מזלזל באף כרטיס שלה, חברה מצויינת, אבל לגבי ההשוואה הזאת פשוט לא היגיוני לקנות את ה9800GTX+ שבעוד 100 ש"ח אתה כבר קונה 4870 וביזבזת הרבה כסף שיכולת לקחת את ה4850 ,

זה הכל! אני מקווה שאתה יורד לסף דעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 111
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אורי, תעשה טובה ,אתה פאנבוי של NVIDIA וזה לא סוד, זה לא משנה מה שתגיד ,אחרי הכל (ותסתכל במערכת שלי) אני זה שעם מערכת חלשה מאוד 4200+ 3GB ו 4850 מריץ קרייסיס על 42 פריימים בפול גראפיקה ועם AAX2 אני מריץ אותו על 35 בממוצע, יש לחבר שלי את הכרטיס הזה ,בדקתי אותו אצלי ,לא נותן שום דבר מעבר למה שה4850 נותן לי, ואפילו ה4850 משלשל עליו בפילטרים ,אז אל תצחיק אותי, אם לא היתי מנסה את זה לא היתי מתווכח איתך סתם, ד"א עוד משהו קטן, גם אני עד ה4850 קניתי רק ג'יפורסים ,כל החיים ,רק מה TNT2 ועד ה7600GT שהיה לי ,אבל כשקיבלתי את ה4850 התחלתי לצאת מהבועה האנבידיאית שהיתי בה כל הזמן, לא מזלזל באף כרטיס שלה, חברה מצויינת, אבל לגבי ההשוואה הזאת פשוט לא היגיוני לקנות את ה9800GTX+ שבעוד 100 ש"ח אתה כבר קונה 4870 וביזבזת הרבה כסף שיכולת לקחת את ה4850 ,

זה הכל! אני מקווה שאתה יורד לסף דעתי.

זה לא קשור בכלל, כתבתי בעבר שמבחינת חומרה כרטיסי HD48XX מעולים במיוחד בקידוד וידאו.

אבל... מה לעשות שהחברה ב-ATI כותבים חובבניים, תריץ חיפוש בגוגל ותראה על מה אני מדבר.

ואגב, אני בעצמי שקלתי להחליף את 8800GTS שלי לכרטיס 4870 לא פעם, עד שהתחילה תופעת הדרייברים שעד היום לא נפתרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שמבחינת הדרייברים אתה צודק, סבבה ,אני איתך פה, אבל עדיין, אני מסתדר איתם יפה מאוד האמת, אני מבין מה אתה אומר ,אבל זה עדיין לא מצדיק את הרכישה של ה9800 ,בכל אופן ,הויכוח הזה יימשך שנים על גבי שנים בקצב הזה :P ,בוא נישאר חברים ,כל אחד והכרטיס שבא לו לטעום! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם (פאנבויז של אנוידיאה), אני קניתי HD4850, שמתי לו AC TWIN TURBO, הבאתי את הליבה שלו ל 750 ואת הזכרון ל 2360 והוא עכשיו יותר מהיר מ HD4870, ובוודאי שיותר מ 9800GTX+, וכל זה עלה לי ביחד 820 שקל (קניתי את הכרטיס עוד כשהוא היה יותר יקר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם (פאנבויז של אנוידיאה), אני קניתי HD4850, שמתי לו קירור AC TWIN TURBO, הבאתי את הליבה שלו ל 750 ואת הזכרון ל 2360 והוא עכשיו יותר מהיר מ HD4870, ובוודאי שיותר מ 9800GTX+, וכל זה עלה לי ביחד 820 שקל (קניתי את הכרטיס עוד כשהוא היה יותר יקר).

היכולת של ליבת RV770 ידועה כמוגבלת מאוד, לא להגזים על מנת להרשים.

מה שכן, היכולת של הזכרונות טובה מאוד, אבל... זה לא יכול לבוא על חשבון הליבה.

זה בדיוק הפוך, היכולת של ליבות G92/200 מעולות בכרטיסי רק הזיכרון מגביל בהשוואה לכרטיסי HD48XX.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב מדענים,

אחרי כל ההסברים

מה עדיף לבחור כאן מלמעלה, תתנו את כל היתרונות וחסרונות של 2 הכרטיסים שהוא רצה לקנות וככה הוא יחליט אחת ולתמיד מה לקחת...(זו נוגע גם לגביי, אני גם רוצה לקנות את אחד הכרטיסים הנ"ל!! :silly:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב מדענים,

אחרי כל ההסברים

מה עדיף לבחור כאן מלמעלה, תתנו את כל היתרונות וחסרונות של 2 הכרטיסים שהוא רצה לקנות וככה הוא יחליט אחת ולתמיד מה לקחת...(זו נוגע גם לגביי, אני גם רוצה לקנות את אחד הכרטיסים הנ"ל!! :silly:)

מבחינת ביצועים שני הכרטיסים שווי ערך.

HD4850:

מתקדם יותר חומרתית וטכנולוגית.

זול יותר. (במחיר של 9800GTX+ אפשר לקנות 4850 עם משופר)

מערכת ההפעלה הבא, וינדוס 7 כמו גם חלק מהמשחקים העתידיים לצאת (לדוגמא 3) מתבססים כבדות על האופן בו בנוים כרטיס ה HD4800 - יתרון לעתיד.

9800GTX+:

בעל דריברים ידידותיים יותר למשתמש.

מאפשר הפעלת אפקטים של פיזיקה במשחקים מסוימים. (מה שמוריד את הביצועים אך משפר את חווית המשחק)

נ.ב - כל התוכנות עריכה (וידיאו \ תמונות) תומכות בשני החברות, חוץ מזה אם זה התחום שלך אז שני הכרטיסים האלה ממש לא בשבילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת ביצועים שני הכרטיסים שווי ערך.

HD4850:

מתקדם יותר חומרתית וטכנולוגית.

זול יותר. (במחיר של 9800GTX+ אפשר לקנות 4850 עם קירור משופר)

מערכת ההפעלה הבא, וינדוס 7 כמו גם חלק מהמשחקים העתידיים לצאת (לדוגמא 3) מתבססים כבדות על האופן בו בנוים כרטיס ה HD4800 - יתרון לעתיד.

9800GTX+:

בעל דריברים ידידותיים יותר למשתמש.

מאפשר הפעלת אפקטים של פיזיקה במשחקים מסוימים. (מה שמוריד את הביצועים אך משפר את חווית המשחק)

נ.ב - כל התוכנות עריכה (וידיאו \ תמונות) תומכות בשני החברות, חוץ מזה אם זה התחום שלך אז שני הכרטיסים האלה ממש לא בשבילך.

מאיפה הקרצת את השטות הזאת, אף אחד מהכרטיסים האלו לא תומך עוד ב-DX11 בכלל...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו דיבר על DX11? אתה יודע מה המשמעות בכלל של המושג?

לפני שאתה מתחיל להשמיץ פה אנשים תברר את העובדות שלך קודם :nono:

ווינדואס 7 אמור להיות עם DX11 ..

אז הוא אמר שאין בזה שום יתרון לסדרת 4800 ..

חוץ מזה הת'ארד הזה בעמוד הראשון כבר שבוע או יותר

יאללה תנו לו לרדת

שיקח מה שיקח כבר נתנו לו מלא צדדים לעניין ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...