+9800GTX או HD4850 ? - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

+9800GTX או HD4850 ?

קורלאונה

Recommended Posts

• תגובות 111
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם המטרה העיקרית היא משחקים אז ה- 4850 הוא זול וחזק יותר: (יקר יותר אגב, לא בהכרח אומר חזק יותר)

http://www.tomshardware.com/reviews/best-graphics-card,2118-4.html

אם המטרה היא גם עריכת וידאו אז יש תוכנות שעושות שימוש ב- של נוידיה ואז התמונה משתנה.

לגבי דווקא לדעתי הדרייבר של ATI נעשה עם הזמן נוח יותר אבל זה בעיקר עניין של העדפה אישית.

לי יש 4850 ואני מאוד מרוצה.

לגבי פיזיקה - נכון שהכרטיס של ATI פחות מתקדם אבל עד שהתקנים יתבהרו וייצאו משחקים במסה שתומכים בזה יקח לפחות עוד שנה וחצי (להערכתי, יכול להיות שאני טועה) ועד אז כל הגיימרים פה גם ככה יחליפו כרטיס מסך ככה שזה לא נראה לי מאוד רלווטי כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HD4850 ו 9800GTX+ שווי ערך מבחינת הביצועים (דגש על שווי ערך, כלומר יש משחקים ש HD לוקח ויש כאלה ש GTX לוקח, אבל בגדול זה מתאזן)

אם המטרה העיקרית היא משחקים אז ה- 4850 הוא זול וחזק יותר: (יקר יותר אגב, לא בהכרח אומר חזק יותר)

aviro5.png

Aternus Sicarius

אין דבר כזה שווה ערך..אם הGTX+ טוב יותר בחמש משחקים...וה HD4850 טוב יותר בחמש משחקים אחרים

בשביל " להכריע" עושים ממוצע FPS ..ויוצא שהGTX+ חזק יותר ..לא בהרבה אבל חזק יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היה מוקדם (אני ער מאתמול) הייתי מראה לך עוד שבעים שמראים שאני צודק ..

בחנו כאן כולה שש משחקים ואני ראיתי בדיקות של שני הכרטיסים במשהו כמו 20 משחקים

בכמה אתרים שונים...הGTX+ תמיד ניצח ..

בקיצור ..

הGTX+ חזק יותר לא משנה מה אנשים יגידו ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מסכים איתך.

אתה לא אמור להסכים איתי .. אני שחקתי עם שני הכרטיסים האלו ואין הבדל שתוכל להצביע עליו בכמעט כל המשחקים ..

אתה לא מסכים עם האתרים שמבצעים את הבאנצ'ים..לי אישית אין שום דיעה בעניין ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסוף לקחתי את ה GTX+ של 1G לאבא שלי ...

לפי מה שראיתי בכל השוואות הוא פשוט מנצח ב 90% מהמקרים ברזולוציה הזאת 1280*1024 אז אני חושב שעשיתי בחירה טובה .

אגב אתמול ניסיתי עליו Stalker הכל על ההכי גבוה (כולל כל הפילטרים והתוספות ) הכל טס חלק ללא קירטועים, גם במקומות ממש עמוסים.

ככה שאני מרוצה מהבחירה שלי .

(אגב שלא תבינו לא נכון, לי במחשב פועם HD4870) ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה כותב את זה פה ? אתה הרי לא פתחת את הדיון, נכון ?

אגב, במחיר של הכרטיס הזה של GB יש HD4870...

כי גם אני שאלתי מס שאלות, כמוכן אולי זה יתן עוד נקודת מבט לפותח הדיון.

ומאיפה אתה יודע באיזה מחיר קניתי את ה GTX+ ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שקובעים יותר חזק או יותר מהיר כדאי גם להביא קישורים כפי שאני הבאתי.

4850 נמכר היום ב-780 ש"ח ואני לא רואה איך כרטיס שעולה 120 ש"ח יותר ובמקרה הטוב מצליח להדביק אותו הוא קנייה טובה יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שורה תחתונה!

שני הכרטיסים הללו נותנים אותם ביצועים בדיוק, וגם אם יש הבדלים פה ושם אז זה לא משהו שעין מסוגל להבחין בו אלא רק טבלאות, יש לי ניסיון עם שני הכרטיסים ,שום תכונה של ה 9800 לא מצדיקה תוספת של 100 ומשהו שקלים, ללכת על הזול, זה האידיאל ,מהסיבה הפשוטה שהוא "פשוט יותר זול" נותן בדיוק את אותה התמורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שורה תחתונה!

שני הכרטיסים הללו נותנים אותם ביצועים בדיוק, וגם אם יש הבדלים פה ושם אז זה לא משהו שעין מסוגל להבחין בו אלא רק טבלאות, יש לי ניסיון עם שני הכרטיסים ,שום תכונה של ה 9800 לא מצדיקה תוספת של 100 ומשהו שקלים, ללכת על הזול, זה האידיאל ,מהסיבה הפשוטה שהוא "פשוט יותר זול" נותן בדיוק את אותה התמורה.

דרייבר שמותאם טוב יותר למשחקים, יכולת פיזיקה במשחקים שמשחררת את המעבד מהנטל בהתעסקות בפיזיקה.

יכולת טובה יותר ישירות מהקופסה, אין צורך להחליף קרור, משחה... מעלים את תדר הליבה ב-10%, והכרטיס משאיר הרחק מאחור את ה-4850,

ללא תוספת תשלום.

אגב, "מה שזול יקר בסוף".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...