Battlefield - נכון שהתגעגתם לכותר חדש? - עמוד 35 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield - נכון שהתגעגתם לכותר חדש?

simonsix

Recommended Posts

תשמע, נכון IWNET גרוע, אבל זה ממש נכון רק לארצינו ועוד כמה מקומות. באגים יש לכולם אבל לאגים לא לכולם וזה למה עכשיו משחקים בקוד 6 מיליון שחקנים (למרות המצב הגרוע)

אז הסיכוי שBC2 ילמד את IW שיעור נישאר כמו מקודם- כמעט אפסי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מקסים, הוא נגד המשחק עוד לפני שיצא...

גם אני מילאתי את זה , מישהו כבר קיבל לינק להורדה?

מה זה כל הפרטים האלה שצריך למלא,

אתם לא חושבים שהם קצת נסחפו?

לא מילאתי, אולי יפתחו את הביטא לכולם

מה גם שהספיקה לי ההתרשמות מהביטא של ה PS3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כה סיימון אני זוכר ת'בחור

אל תשכח שבהרשמתך לאתר אתה נירשם לא רק לבטא של BF BC2 בכללי, אלא מחתימים אותך על היותך בטא טסטר לכל תוכנה/כלי/משחק בו הנהלת האתר תתעניין. ישנם אתרים יותר רציניים ואף חברות שמתעסקות בדברים הללו. ככה ניהייתי בטא טסטר לSTALKER CLEAR SKY

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך גם TS (טים ספיק) ועוד כל מיני דברים מפגרים, באמת הגזימו. זה לא שווה את זה :P

ול EA יש תזמון מושלם, יצא עדכון ל EADM ועכשיו בהרבה מחשבים הוא לא נפתח, בפורום שלהם יש נושאים על זה. אצלי במחשב אחד זה נפתח ובמחשב השני לא, כמובן שזה נפתח במחשב החלש יותר שאני לא משחק בו יותר :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוריד EA Download Manager ושם יהיה לך אפשרות להתחבר/להרשם, יכול להיות שהתוכנה לא תעבוד, אני מאמין ש EA יוציאו עדכון בימים הקרובים.

הם אמרו שיהיה MP DEMO, ל SP לא יהיה דמו.

המשכתי עם האתר של המגזימים האלה ואיזה ישראלי שעובד איתם דיבר איתי ב TS ואז נזכרתי שקניתי חדשות ואין בהן מיקרופון :facepalm: יש לי בחדר מיקרופון של שקל אבל לא ניראה לי שהוא עובד כמו שצריך אז כניראה שאני אחזור לאוזניות של ה 50 שקל שלא נוחות בכלל.

למי שחושב שהוא סיים ברגע שהוא נרשם, אחרי שאתם נרשמים ועושים הכל ב TS ידברו איתכם שיגידו לכם איזה 30 דברים שפספסתם :lol: אחרי זה יסבירו לכם איך הכל עובד ואיך הם בוחרים את הטסטרים (איתי דיבר מישהו בעברית, אולי לכם לא יהיה כל כך הרבה מזל). לפי מה שהוא אמר לי הם עושים מספר ראיונות אישיים לכל אחד שרוצה להיות BETA TESTER, כל פעם הראיון הוא עם מישהו בדרגה גבוהה יותר. כמובן שזה יהיה באנגלית וב TS אז צריך לדבר איתם (מיקרופון), כמובן שצריך גם להתחייב לא להדליף מידע מה BETA וצריך באמת לידע אותם על בעיות במשחק.

בקיצור חיים קשים, חבל ש EA לא עושים BETA כמו שהיה במשחקים הקודמים שלהם, אנשים יכולים להיכנס ל BETA גם בלי לקנות את המשחק ובלי להיות חלק מקבוצה גדולה (יש להם שם כמה עשרות אנשים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו, בשביל להשתתף בביטא הם הגזימו מעל ומעבר

לא מוכן לתת להם פרטים אישיים שלי, אפשר לחשוב הם משלמים לנו

ויתרתי על ההרשמה. תודה.

מי שנרשם שיעדכן איך המולטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...