Battlefield - נכון שהתגעגתם לכותר חדש? - עמוד 32 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield - נכון שהתגעגתם לכותר חדש?

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם אתה לא יכול לפתוח סרבר אלא תלוי בסרברים שלהם,אז זאת בעיה,במיוחד בישראל.לכל הפחות אחרי כל הקיטורים על MW2 כדאי להזהר.

אבל אוטוטו תצא הבטה ונדע בדיוק מה קורה איתו.יש לי הרגשה שלמרות כל הבכי על הסרברים אנשים ילכו לקנות אותו בכל מקרה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם ב-BF2 שרתי ראנקד היו רק להשכרה ועבר למיטב זיכרוני יותר משנה עד שהיה שרת ראנקד בארץ. ובכל אופן זה ממש לא הפריע אפשר לשחק באירופה עם פינג 80-120, מן הסתם עם IWnet זה לא יקרה אף פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי לא נהיה חייבים להתחבר לשרתים מאירופה אם הבנתי את הטוויטר האחרון של דייס :

"#BFBC2_PC Beta will be region free w/ servers in US, Western & Eastern Europe, South Africa, Brazil, Middle East, Oz, New Zealand, & Japan."

יהיו כנראה סרברים גם במזרח התיכון והפינגים בשרתים האלה אמורים להיות נמוכים יותר משל אירופה.

ד"א אני גם חושב שזאת הייתה בחירה גרועה ללכת על punkbuster בתור מערכת האנטי צ'יט שלהם, מהתנסות שלי זה ממש על הפנים יש המון תקלות ובעיות וזה הרבה פעמים נותן קיק לשחקנים חפים מפשע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה איפה ב ME הם יפתחו שרתים, אפילו עם מצריים התקשורת בארץ לא טובה במיוחד :screwy:

בקשר לבחירה של PB, היום יש רק 2 אפשרויות טובות, PB ו VAC, בשביל VAC צריך שהמשחק יעבוד עם (כמו MW2 שמחייב פתוח). יכול להיות שבגלל זה EA בחרו להישאר עם PB ששימש אותם עד היום, מצד שני EA היא המפיצה של אז יכול להיות שהם היו יכולים לעשות הסכם מיוחד שיהיה טוב ל 2 החברות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי לא נהיה חייבים להתחבר לשרתים מאירופה אם הבנתי את הטוויטר האחרון של דייס :

"#BFBC2_PC Beta will be region free w/ servers in US, Western & Eastern Europe, South Africa, Brazil, Middle East, Oz, New Zealand, & Japan."

יהיו כנראה סרברים גם במזרח התיכון והפינגים בשרתים האלה אמורים להיות נמוכים יותר משל אירופה.

ד"א אני גם חושב שזאת הייתה בחירה גרועה ללכת על punkbuster בתור מערכת האנטי צ'יט שלהם, מהתנסות שלי זה ממש על הפנים יש המון תקלות ובעיות וזה הרבה פעמים נותן קיק לשחקנים חפים מפשע.

זה עדיף על VAC שלא עושה כלום בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה, לא רוצה להראות פיסימיסט אבל הן VAC והן PB טובים כהגנה מפני יותר מאשר כהגנה מפני צ'יטרים. מחיפוש קל בגוגל כל אתר שמציע צ'יטים תמורת כסף מספק תמיכה טכנית עם חידושים וכל מה שנחוץ כדי שעידכון PB לא יפריע לערימת בשר לשחק עם צ'יטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין אם DICE אומרים שיש להם את חווית המולטיפלייר הכי טובה והנט קוד שלהם ממש טוב אז מה זה שווה לבחור בפאנקבאסטר הרי ברור שזה יוריד את כל הסיכויים של המשחק להיות באמת טוב באונליין הם יורים לעצמם ברגל. (למרות שהם כבר השתמשו בזה במשחקים הקודמים שלהם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה, לא רוצה להראות פיסימיסט אבל הן VAC והן PB טובים כהגנה מפני יותר מאשר כהגנה מפני צ'יטרים. מחיפוש קל בגוגל כל אתר שמציע צ'יטים תמורת כסף מספק תמיכה טכנית עם חידושים וכל מה שנחוץ כדי שעידכון PB לא יפריע לערימת בשר לשחק עם צ'יטים.

גם בזה VAC יותר טוב מ PB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מדברים כאילו יש עוד המון אלטרנטיבות בשוק שיכולות להתאים במקרה הזה....

כמה כבר עוד הגנות יש?

אני לא ממש מכיר את PB במשחקי MP אבל למרות שVAC די נפלה (בתור דוגמא יש MW2 ) , לפחות דואגת לעדכן ולהוציא פאטצ'ים כשיש פריצות/צ'יטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם PB מתעדכן הרבה, יש עוד כמה תוכנות אבל הן נפוצות יותר במשחקים חינמיים ולא כל כך עוזרות. הבעיה עם PB זה שהוא עושה הרבה בעיות, לא כל כך נוח לעדכון ועובד כל הזמן ברקע (PNKBSTRA ו PNKBSTRB), הרבה פעמים גם אחד מהם לא עולה ואז צריך לעדכן את ה PB/להתקין אותו מחדש בשביל שיהיה אפשר לשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...