Battlefield - נכון שהתגעגתם לכותר חדש? - עמוד 142 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield - נכון שהתגעגתם לכותר חדש?

simonsix

Recommended Posts

אתה צריך יותר מהספצנאז? :cool2:

זה נראה לי דיי מסריח שזה 2 צבאות.

לפחות שהיו מוסיפים עוד .

איך אפשר לשכוח צבאות או ארגוני טרור כמו: "גדודי ההתנגדות העממית", "גדודי חללי אל-עקצא", "גדודי אל זאדין אל קסאם" וכו'... 8)

או סתם צבאות כמו MEC שהיה ב-BF2.

כי בלי מוסלמים במשחק זה לא כיף. :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למי איכפת איזה צבאות יש? העיקר שיהיה את מי להרוג... :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol:

תומך ומחזק :xyxthumbs:

שאלה מקצועית: איך לעזאזל יורים כדורים ולא טילים בUAV ?

טילים בלחצן השמאלי בעכבר

כדורים בלחצן הימני בעכבר

-----------------------------------

בנוגע לעיניין השרת.

כרגע איך שאני רואה את זה עדין תשלום חודשי, כן זה מסכן את אלפא (שגיא נכון?) כי מישהו יכול לדפוק ברז אבל מה אם יהיה משתמשים אחרים פה באתר שאחרי נגיד חודש כן ירצו להשתתף?

במידה ומי שכבר הודיע שהוא מוכן להשתתף משלם לחצי שעה סכום של 4$ נניח, ומי שמצטרף אחרי חודש\חודשיים ישלם פחות...

או שאלפא מוכן להסתכן ולסמוך על חברי הפורום, אני לא חושב שיש מאיתנו מישהו לא יעשה דבר כזה, או שנצטרך למצוא שיטה אחרת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

מוזר מאוד, התקנתי WIN7 , ועכשיו על הגדרות גבוהות , אני מקבל בין 45 ל55 FPS על רזולוציה 1280X1024 ועל 16 פילטר , ניראה לי שזה מישחק שמתואם לעבוד טוב רק עם WIN7 , כי בXP אני מקבל נמוך חותר.

רוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע לעיניין השרת.

כרגע איך שאני רואה את זה עדין תשלום חודשי, כן זה מסכן את אלפא (שגיא נכון?) כי מישהו יכול לדפוק ברז אבל מה אם יהיה משתמשים אחרים פה באתר שאחרי נגיד חודש כן ירצו להשתתף?

במידה ומי שכבר הודיע שהוא מוכן להשתתף משלם לחצי שעה סכום של 4$ נניח, ומי שמצטרף אחרי חודש\חודשיים ישלם פחות...

או שאלפא מוכן להסתכן ולסמוך על חברי הפורום, אני לא חושב שיש מאיתנו מישהו לא יעשה דבר כזה, או שנצטרך למצוא שיטה אחרת..

בגלל זה אלפע אמר שהחודש הראשון עליו , אותו כרגע מעניין המשך הקיום של השרת לחודשים אפריל,מאי ויוני (בתור התחלה)

הוא גם לא ביקש שמחר בבוקר נעביר לו את הכסף , הוא אמור לפתוח על זה דיון נפרד ושם נרכז את כל האנשים שרוצים לשלם.

לפי זה נמשיך הלאה בענייני תשלום....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן את זה אני יודע..

אבל מה יקרה אם אחרי שנפתח דיון ונקבע את המשלמים הקבועים, ואנחנו נשלם לחצי שנה\שנה ואז יבוא מישהו יחליט שהוא גם רוצה להצטרף..?

איך נכניס את הסכום שלו לסכום הכללי אחרי שכבר נניח ה12 שילמו להחזקת השרת לחצי שנה נניח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן את זה אני יודע..

אבל מה יקרה אם אחרי שנפתח דיון ונקבע את המשלמים הקבועים, ואנחנו נשלם לחצי שנה\שנה ואז יבוא מישהו יחליט שהוא גם רוצה להצטרף..?

איך נכניס את הסכום שלו לסכום הכללי אחרי שכבר נניח ה12 שילמו להחזקת השרת לחצי שנה נניח...

אני מבין למה אתה מתכוון , קודם כל , אני חושב ש3 חודשים מראש זה מספיק , לא צריך להגזים יותר מידי...

אני לא מבין את הבעיה.. כל מי שרוצה ישלם על מקום שמור לחודש. מי ששילם על 3 חודשים אז יהיה לו מקום שמור כל הזמן הזה.

ברגע שהרשימה תעבור נגיד את ה18 איש אז אפשר יהיה לשדרג לשרת של 32.

זה לא כזה פשוט , אם 15 חבר'ה שילמו ל3 חודשים אז כל אחד שילם X דולרים , ברגע שנוספים באותה תקופה עוד אנשים , הם תיאורטית אמורים לשלם פחות....

הדרך היחידה שזה מסתדר לנו אבל לא לאלפע זה שכל אחד משלם פר סלוט כלומר בשרת של 16 כל אחד משלם על סלוט לחודש 1.25 דולר

בשרת של 32 שחקנים , כל אחד ישלם פחות מדולר לחודש על סלוט.

לנו זה יהיה נוח אבל ידפוק את אלפע אלא אם נעבוד עם רשימות שבכפולות של 16 שחקנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי ברור שזה לא יהרוג אותי אבל אם עושים משהו כזה אז לפחות לעשות אותו כמו שצריך.

זו הסיבה שאני חושב שאלפע קצת מיהר עם ההקמה של הסרבר....

חחח , הריסק של אלפע הוא שולי , אז במקרה הכי גרוע "נשרפו" לו 20 דולר חחח... :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם שוכחים שעל כל 4 דולר שאתם משלמים לי, אני משלם קרוב לחצי דולר עמלת המרה. למה? כי ככה זה עובד אצל . באמת שאני לא רוצה להכנס לקטנות, אז אני בטח שלא מצפה מכם להתנהגות כזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי תהיו יצירתיים ובמקום לשלם לשגיא בפייפל, כל מי שנרשם שיוסיף לחיוב X שקלים ויצא ששגיא ישלם על המשחק פחות

ולא יצטרך לרוץ אחרי אף אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי שוב בסינגל מוד כי היה לי משעמם וחוץ מזה בחנתי את הFPS שוב :cool2:

שיחקתי על שההגדרות ככה

1440 על 900

הכל על HIGH

AA x4

AF x16

HBA + VSYNC = Enabled

קיבלתי

Frames	 Time (ms)	 Min	 Max	 Avg
45195 1070386 22 158 42.22

שיחקתי בשלב השלישי...

חוץ מזה מישהו פה יכול לשים את ההגדרות של העכבר במשחק..

אני יודע שזה אישי לכל אחד וזה יהיה שונה מכל משתמש למשתמש אבל רק לראות איפה בדיוק אני עומד..

יש לי מספר תקלות עם העכבר, לפעמים הוא פשוט יורה צרורות גם אם נגמר המחסנית הוא ממשיך לירות..

ניסיתי לסדר את ההגדרה בעכבר לדאבל קליק אבל זה על הכי גבוהה וזה עדין עושה לי את זה..

עוד מישהו אולי נתקל בזה? כי זה לא קורה לי בדסקטופ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...