Battlefield - נכון שהתגעגתם לכותר חדש? - עמוד 74 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield - נכון שהתגעגתם לכותר חדש?

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 2.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה קרה לסרבר של hypernia הישראלי? הוא כבר לא מופיע בתוצאות חיפוש ואין לי אותו יותר ב favourite

גם לי הוא לא מופיע... אחרי שאני משחק כל הזמן בישראלי יהיה לי קשה לשחק בשרתים מחו"ל. :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד משלושת השרתים הישראלים של Hypernia נעלם.. אבל יש עוד שניים ויש את השרת של ויגיימס.

חוץ מזה אל תפחד, לפעמים אין אף אחד בשרתים הישראלים אז אני משחק בשרתים של צרפת של i3D.net.. הפינג הוא 60-70 וזה מרגיש טוב מאוד. תנסה, לא תפסיד.. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד משלושת השרתים הישראלים של Hypernia נעלם.. אבל יש עוד שניים ויש את השרת של ויגיימס.

חוץ מזה אל תפחד, לפעמים אין אף אחד בשרתים הישראלים אז אני משחק בשרתים של צרפת של i3D.net.. הפינג הוא 60-70 וזה מרגיש טוב מאוד. תנסה, לא תפסיד.. :)

יש לי את Israel 1 ו-Israel 3.

את שניהם אני לא רואה.

ובכלל, רציתי לבדוק אם הם עובדים כרגע אבל עד שרשימת הסרברים נטענת לוקח שנים... >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקלטתי עכשיו פגיעה עם רובה צלפים בטייס מסוק.. (אמנם headshot אבל לא מגניב כמו פעם שעברה ממרחק.. אבל גם נחמד) עוד מעט אעלה את הקטע. ;)

ממליץ לעבור ל-480p

(הקטע הקצר הזה שקל 410MB, לקח שעתיים וחצי להעלות אותו. אם הייתי יכול אז הייתי גם מעלה ב-720p ומעלה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגעתי היום לתוצאת שיא

9500 כולל

הכוונה לכל המדליות.. :xyxthumbs:

בניסיון הראשון שלי להרוג עם סכין, הרגתי 3 אנשים :D

איך אני עושה התקפה ארטילרית עם צלף?

הכל מקרה אני מקווה שבאמת יסדרו את הקטע של הקירות הפנימים בבתים שיהיה אפשר לפוצץ אותם גם כן..

אבל מה שמעצבן זה ש ASSAULT יכול "לסחוב" רק 2 פגזי 40 מ"מ למטול שלו וENGINEER יכול לסחוב 3 פגזים RPG

קצת הזוי לי...

ואני מקווה שידחו על זה בבטא..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממליץ לעבור ל-480p

(הקטע הקצר הזה שקל 410MB, לקח שעתיים וחצי להעלות אותו. אם הייתי יכול אז הייתי גם מעלה ב-720p ומעלה)

amazing

ממש לא רגיל לצליפה של BC2, לכן אני תמיד מסתובב כמדיק

אגב, יש לי באג טוב- אם אני מחליף בין רובה צלפים עם כוונת 12X למדיק אני מקבל מקלע עם כוונת 12 X... לא שזה טוב למרחק קצר אבל להוריד צלפי אוייב אףפעם לא היה קל כ"כ... [br]פורסם בתאריך: 6.02.2010 בשעה 08:06:19

הגעתי היום לתוצאת שיא

9500 כולל

הכוונה לכל המדליות.. :xyxthumbs:

בניסיון הראשון שלי להרוג עם סכין, הרגתי 3 אנשים :D

איך אני עושה התקפה ארטילרית עם צלף?

הכל מקרה אני מקווה שבאמת יסדרו את הקטע של הקירות הפנימים בבתים שיהיה אפשר לפוצץ אותם גם כן..

אבל מה שמעצבן זה ש ASSAULT יכול "לסחוב" רק 2 פגזי 40 מ"מ למטול שלו וENGINEER יכול לסחוב 3 פגזים RPG

קצת הזוי לי...

ואני מקווה שידחו על זה בבטא..

אחי יהיה לך אנלוק שיתן לך לסחוב 6 פגזי 40MM ו6 פגזי RPG (או 6C4 לריקון ו600 כדורים למדיק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לומר שאם 800 נקודות זה לא משחק טוב שלי אז אני משתפר :xyxthumbs:

אבל עדיין לא משהו..

הנה שיא חדש של עם סכינים:

knives.jpg

רק להבהרה, ממש לא "ניסיתי" להרוג עם סכינים, פשוט הגעתי ליותר מידי טווחים קרובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי הוא לא מופיע... אחרי שאני משחק כל הזמן בישראלי יהיה לי קשה לשחק בשרתים מחו"ל. :(

עכשיו זה בסדר זה חזר לרשימה :), מעניין אם במשחק הסופי יהיו כמה סרברים מישראל או שרק האחד הזה? כנראה שכמה

מוזר אני עד עכשיו ראיתי רק סרבר אחד של איפרנייה, כל השרתים של I3D.net הם של צרפת? כי אני מקבל גם שם lat 120 לפחות, אני לא מבין lat זה בדיוק כמו פינג או שזה מדד שונה?

*ד"א התוצאה הכי טובה שקיבלתי היא 13000 נקודות :) פשוט בגלל שהרווחתי שתי מדליות זהב שנותנות 5000 נק' פלוס נק' נוספות 3000 בערך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LAT זה פינג, אין הבדל בכלל.

לא כל השרתים של I3D בצרפת אבל בכולם יש פינגים טובים.

אין גבול לחוצפה של ספקיות האינטרנט בארץ :pissed: אני ב 2.5M, במסלול GAMER, ביום שבת שאין עומס, בשעה מוקדמת שרוב האנשים ישנים והפינג ברשימת השרתים בין 70 ל 100. בכל זאת אני לא יכול לשחק, LAG נוראי :pissed: זה כאילו הם כל כמה שניות נותנים ל 1K במקום 320K...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...