בניית גיטרה חשמלית ראשונה(עדכון בעמוד 29, סוף סוף מתחילים את הצוואר!!!) - עמוד 8 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בניית גיטרה חשמלית ראשונה(עדכון בעמוד 29, סוף סוף מתחילים את הצוואר!!!)

alonezer

Recommended Posts

אף פעם לא שמעתי על גוף למכירה של גיטרת נפח...

יש לי את הדרמלים של יונדאי ווולף... למזלי לוולף יש אחריות אבל היונדאי באמת עבד כמו שצריך עד שאחי החליט לשרוף לו את המנוע כמו מטומטם...

עם הדרמל עשיתי את ה leveling לדרגות של הקימור.. ללס פול יש בטן החלטתי לעשות בטן ממש גדלוה ככה שמרוב עבודה הדרמל נשרף... בעיקרון אמורים לעשות את זה עם רוטר אבל הצלחתי גם עם הדרמל ועם ראש מתאים...

אני מזמין דרך איביי ראיתי את הצוואר שאתה מתכנן להזמין אני מניח שזה רמות שונות של איכויות אבל גם הצוואר שמצאתי נראה לא רע.. הנה http://cgi.ebay.com/Custom-Rosewood-Guitar-Neck-Brand-New-Fits-Les-Paul_W0QQitemZ300292439425QQcmdZViewItemQQptZGuitar_Accessories?hash=item300292439425&_trksid=p4634.c0.m14

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 311
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

פותח התראד.

אם אתה רציני עם הנושא באמת ..

ומוכן לשלם לבעל מקצוע על מנת שיבנה לך את גוף הגיטרה

צור איתי קשר בפרטי

יש לי נסיון של 7 שנים כבר בתחום העץ

ונגריה חופשית בהשג יד עם כל הכלים הדרושים לכך

(אשתדל לגבול במחרי עלות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף פעם לא שמעתי על גוף למכירה של גיטרת נפח...

יש לי את הדרמלים של יונדאי ווולף... למזלי לוולף יש אחריות אבל היונדאי באמת עבד כמו שצריך עד שאחי החליט לשרוף לו את המנוע כמו מטומטם...

עם הדרמל עשיתי את ה leveling לדרגות של הקימור.. ללס פול יש בטן החלטתי לעשות בטן ממש גדלוה ככה שמרוב עבודה הדרמל נשרף... בעיקרון אמורים לעשות את זה עם רוטר אבל הצלחתי גם עם הדרמל ועם ראש מתאים...

אני מזמין דרך איביי ראיתי את הצוואר שאתה מתכנן להזמין אני מניח שזה רמות שונות של איכויות אבל גם הצוואר שמצאתי נראה לא רע.. הנה http://cgi.ebay.com/Custom-Rosewood-Guitar-Neck-Brand-New-Fits-Les-Paul_W0QQitemZ300292439425QQcmdZViewItemQQptZGuitar_Accessories?hash=item300292439425&_trksid=p4634.c0.m14

ממתי איביי(ebay)עושים משלוחים לישראל?? :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום קמתי מוקדם מאוד יחסית בישבילי כדי להגיע לנגר,

הספקנו לחתוך את העץ מהגוני בצורה ולשייף ויצא מ-ד-ה-י-ם לפי דעתי!כל החיתוכים נעשו באמצעות ג'יגסו בגלל שברעננה אי אפשר למצוא מסור סרט.

הנה התמונות:(מצטער על האיכות, צולם מהפלאפון שלי עוד יום יומיים יהיו יותר איכותיות)

מקדימה:

001lk5.jpg

w600.png

שוב:

002xw5.jpg

w600.png

תקריב על החלק הכי קשה:

004ig7.jpg

w600.png

תגובות!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום קמתי מוקדם מאוד יחסית בישבילי כדי להגיע לנגר,

הספקנו לחתוך את העץ מהגוני בצורה ולשייף ויצא מ-ד-ה-י-ם לפי דעתי!כל החיתוכים נעשו באמצעות ג'יגסו בגלל שברעננה אי אפשר למצוא מסור סרט.

הנה התמונות:(מצטער על האיכות, צולם מהפלאפון שלי עוד יום יומיים יהיו יותר איכותיות)

מקדימה:

001lk5.jpg

w600.png

שוב:

002xw5.jpg

w600.png

תקריב על החלק הכי קשה:

004ig7.jpg

w600.png

תגובות!!!!

שאלה:

איך עשית את הנפח של העץ כלכך "שמן" איך שאומרים,כי בעמוד הראשון העצים שהראתה נראו כאלו דקים...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה:

איך עשית את הנפח של העץ כלכך "שמן" איך שאומרים,כי בעמוד הראשון העצים שהראתה נראו כאלו דקים...?

לא עשיתי להם כלום כנראה רק זוויות צילום שונות. העץ באותו עובי כמו שהוא היה.

המייפל לעומת זאת נראה בדף הראשון אותו עובי אבל הוא רבע בערך מהמהגוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עשיתי להם כלום כנראה רק זוויות צילום שונות. העץ באותו עובי כמו שהוא היה.

המייפל לעומת זאת נראה בדף הראשון אותו עובי אבל הוא רבע בערך מהמהגוני

אוקי סבבה :)

תקשיב מה מצאתי, יש אתר שמורידים מוזיקות שאולי תנגן אותם אחרי שתיגמור את הגיטרה ואז תעשה וידיאו שנראה איך הגיטרה....

הנה האתר:

http://www.musikpartner.dk/folder.asp?folder=CORT/WEB%20AUDIO/

עכשיו תבחר בסולו שנקרא כך:" EVL-K6_Solo.mp3 " ותוריד אותו...מקווה שעזרתי....

יאללה ביי!

ובהצלחה! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...