בניית גיטרה חשמלית ראשונה(עדכון בעמוד 29, סוף סוף מתחילים את הצוואר!!!) - עמוד 7 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בניית גיטרה חשמלית ראשונה(עדכון בעמוד 29, סוף סוף מתחילים את הצוואר!!!)

alonezer

Recommended Posts

• תגובות 311
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תגיד ולקנו LES LPAUL יותר יקר מלבנות LES PAUL???

מה עם JACSON IBANEZ וכמובן FENDER?

או אם אתה בקטע של משהו שעשו אותו ביד ( ::) יש את ESP...

הגיטרה האהובה עלי היא LES PAUL ולקנות את הגיטרה שאני מתכנן יעלה 20000 שקל אני מניח שהיא יותר איכותית אבל עדיין יקרה ברמון.

Jackson יש לי גיטרה אחת ואני אוהב את הצוואר שלהם ופנדר אני לא מת עליהם (על הנוחות. הצורה שלהם יפה מאוד בעיני)

וחשבתי שאם אני אכין פנדר קסטום אז זה ישב טוב עלי

ואני לא מעוניין ממש לקנות גיטרה אני מעדיף להכין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שהפרוייקט נשמע מעניין ושאפתני מאוד, אני רואה מולי 10 עמודים של ספאם ללא תכלית הנע מ"וואו בהצלחה!" ל"לא עדיף שתקנה חלק X?" כאשר בעצם אתה לא עשית שום דבר חוץ מפרסום כוונות ותמונות של חלקים שאתה רוצה להזמין.

אני לא בא להרוס לך את השמחה או את השאיפות והתכנונים אבל לא עדיף שתגיב רק כאשר תוכל לעדכן עם משהו קונקרטי? במקום לשנות כותרת ל"עדכון בעמוד 9!!!" כאשר אתה מתכוון סה"כ לתמונות של חלקים שאתה רוצה?

וד"א לצערי אני חושש שאתה עומד לבזבז הרבה כסף (בסכומים מצטברים) והרבה שעות עבודה על משהו שיש סיכויים רבים שיצא לא ממש כראוי. זה לא של מארז מחשב. זה כלי מוזיקלי עם כל הניואנסים שלו.

קנה les paul studio חדשה ב-7 אלף ותהנה מהחיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שהפרוייקט נשמע מעניין ושאפתני מאוד, אני רואה מולי 10 עמודים של ספאם ללא תכלית הנע מ"וואו בהצלחה!" ל"לא עדיף שתקנה חלק X?" כאשר בעצם אתה לא עשית שום דבר חוץ מפרסום כוונות ותמונות של חלקים שאתה רוצה להזמין.

אני לא בא להרוס לך את השמחה או את השאיפות והתכנונים אבל לא עדיף שתגיב רק כאשר תוכל לעדכן עם משהו קונקרטי? במקום לשנות כותרת ל"עדכון בעמוד 9!!!" כאשר אתה מתכוון סה"כ לתמונות של חלקים שאתה רוצה?

זה לא כאילו שאני אמרתי לכולם להגיב.

זה מעניין אנשים והם שואלים שאלות ומתעניינים אני לא מבין מה הבעיה

מילא היית אומר שאני טוחן את זה המון זמן אבל רק התחלתי ואני מנסה פשוט להתקדם מהר ולדווח על כל דבר שאני עושה.

אני לא מכריח אותך לקרוא עידכונים...

וד"א לצערי אני חושש שאתה עומד לבזבז הרבה כסף (בסכומים מצטברים) והרבה שעות עבודה על משהו שיש סיכויים רבים שיצא לא ממש כראוי. זה לא של מארז מחשב. זה כלי מוזיקלי עם כל הניואנסים שלו.

קנה les paul studio חדשה ב-7 אלף ותהנה מהחיים.

תודה על ההמלצה אבל אני לא אקנה studio דבר ראשון כי אני שונא את הסאונד שלה דבר שני כי אני כבר מכין אחת ואני לא מתכוון להפסיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה משבית שמחות אתה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי יש משהוא במה ש Phobus אומר.. הסיפור הולך להיות יקר מאוד... גם אני בונה עכשיו לס פול ואני יודע על מה אני מדבר.. את העצים עוד השגתי דיי בזול אבל כלי עבודה קטנים שאתה חושב שאתה לא צריך אתה תגלה שאתה צריך אותם ואז זה עוד כסף עד עכשיו הוצאתי רק על הגוף שבניתי ניירות שיוף ועוד כמה כלי עבודה וממש חלקים מעטים באלקטרוניקה בסביבות ה 700 שקל... לי למשל אין רוטר שלדעתי חייב אחד כדי לבנות גיטרה ועכשיו אני יצטרך לקנות אחד.. המחיר הכי נמוך שראיתי זה 500 שקל... צוואר שהחלטתי לקנות זה עוד איזה 80 דולר.. גשר עוד 20 דולר .. לצבוע עוד איזה 500 שקל לצביעה שהיא בסדר... ושתבין אני קצר בכסף אני הולך בנתיים על הדברים הזולים ובעתיד אני ישפר אותם...

ויש עוד הרבה דברים שצריך לעשות ולקנות... ואם יוצא משהוא שהוא לא טוב זה דיי מבאס... עד עכשיו הרסתי 2 דרמלים xD

אני למשל חשבתי שזה יהיה יותר קל אבל עובדה אני תקוע על השיוף של הגוף כבר חודש או יותר... אני עובד רק בבית עם כלי עבודה שיש בבית ולפעמים אני צריך לקנות עוד...

אני התחלתי את הקטע של הבנייה בגלל שאני חולה על הלס פול ואני אוהב לבנות דברים ..

אבל בעיקרון שיהיה לך בהצלחה :) ואם אתה אוהב את זה לך על זה :)

סתם שאלה .. בן כמה אתה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי יש משהוא במה ש Phobus אומר.. הסיפור הולך להיות יקר מאוד... גם אני בונה עכשיו לס פול ואני יודע על מה אני מדבר.. את העצים עוד השגתי דיי בזול אבל כלי עבודה קטנים שאתה חושב שאתה לא צריך אתה תגלה שאתה צריך אותם ואז זה עוד כסף עד עכשיו הוצאתי רק על הגוף שבניתי ניירות שיוף ועוד כמה כלי עבודה וממש חלקים מעטים באלקטרוניקה בסביבות ה 700 שקל... לי למשל אין רוטר שלדעתי חייב אחד כדי לבנות גיטרה ועכשיו אני יצטרך לקנות אחד.. המחיר הכי נמוך שראיתי זה 500 שקל... צוואר שהחלטתי לקנות זה עוד איזה 80 דולר.. גשר עוד 20 דולר .. לצבוע עוד איזה 500 שקל לצביעה שהיא בסדר... ושתבין אני קצר בכסף אני הולך בנתיים על הדברים הזולים ובעתיד אני ישפר אותם...

ויש עוד הרבה דברים שצריך לעשות ולקנות... ואם יוצא משהוא שהוא לא טוב זה דיי מבאס... עד עכשיו הרסתי 2 דרמלים xD

אני למשל חשבתי שזה יהיה יותר קל אבל עובדה אני תקוע על השיוף של הגוף כבר חודש או יותר... אני עובד רק בבית עם כלי עבודה שיש בבית ולפעמים אני צריך לקנות עוד...

אני התחלתי את הקטע של הבנייה בגלל שאני חולה על הלס פול ואני אוהב לבנות דברים ..

אבל בעיקרון שיהיה לך בהצלחה :) ואם אתה אוהב את זה לך על זה :)

סתם שאלה .. בן כמה אתה?

אני יודע שזה מסתכם בהרבה כסף אבל אני ממש רוצה לעשות את זה ועבדתי הרבה זמן ויש לי את הכסף שאני צריך.

את כל הכלים שאני צריך יש אצל נגר ורוטר במקרה יש לאבא שלי.

הצוואר שאני קונה עולה הרבה הרבה יותר מ80 דולר אני אשמח אם תאמר לי איפה אפשר לקנות את זה ב80 דולר.

מה ניסית לעשות עם דרמל בגיטרה? וזה היה דרמל של DREMEL? כי אני למשל במקום לקנות כמה כל פעם גרועים ושיהרסו קניתי לפני שנה ככה מקורי של DREMEL ואין איתו בעיות ויש לי גם אחריות.

התחלתי מאותה סיבה כמוך אני מת על הלס פול ואוהב לבנות דברים.

אני בן 15

תודה רבה=]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבר לי משהו בראש.. חשבת אולי לנסות לעשות אותה גיטרה נפח?

אני אישית אוהב הרבה יותר את הסאונד של רבע נפח משל solid body, בטח כשהיא עשויה מהגוני..

נ.ב.

למצוא באינטרנט גופים מוכנים של גיטרות זה לא בעיה.. אבל כולן כמעט הן bolt-on (פנדר סטייל)

משהו מכיר מקום שמוכר גוף של גיטרה נפח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...