בניית גיטרה חשמלית ראשונה(עדכון בעמוד 29, סוף סוף מתחילים את הצוואר!!!) - עמוד 5 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בניית גיטרה חשמלית ראשונה(עדכון בעמוד 29, סוף סוף מתחילים את הצוואר!!!)

alonezer

Recommended Posts

• תגובות 311
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רציתי לאחל לך גם בהצלחה בפרויקט! :xyxthumbs:

נראה ממש טוב ויש לך שם עצים כבדים בלשון המילה שהם יהיו לך עמידים וטובים לאורך השנים. אני ת'אמת פעם ראשונה שמעתי על קאסטום בגיטרות כשחבר שלי לשעבר בנה גיטרה.

סה"כ נראה מאוד מוצלח ואני אמשיך לעקוב אחרי הלוג שלך ובסוף אחרי שתסיים (מאמין עוד כמה חודשים) אני וחברי הקהילה נשמח לשמוע איזה קטע נחמד שתנגן לנו! ;D

נ.ב-

פעם אחת ולתמיד תסביר.. אתה בונה את הגיטרה או אומר לנגריה מה לעשות? הכוונה היא אם אתה מעבד את החלקים במכונה/ ידני או שאתה משלם לבעל מקצוע לבצע כל חתיכה וחתיכה... זה סתם שאלה לצורך ההיסתקרנות שלי... :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי לאחל לך גם בהצלחה בפרויקט! :xyxthumbs:

נראה ממש טוב ויש לך שם עצים כבדים בלשון המילה שהם יהיו לך עמידים וטובים לאורך השנים. אני ת'אמת פעם ראשונה שמעתי על קאסטום בגיטרות כשחבר שלי לשעבר בנה גיטרה.

סה"כ נראה מאוד מוצלח ואני אמשיך לעקוב אחרי הלוג שלך ובסוף אחרי שתסיים (מאמין עוד כמה חודשים) אני וחברי הקהילה נשמח לשמוע איזה קטע נחמד שתנגן לנו! ;D

נ.ב-

פעם אחת ולתמיד תסביר.. אתה בונה את הגיטרה או אומר לנגריה מה לעשות? הכוונה היא אם אתה מעבד את החלקים במכונה/ ידני או שאתה משלם לבעל מקצוע לבצע כל חתיכה וחתיכה... זה סתם שאלה לצורך ההיסתקרנות שלי... :silly:

תודה=]

אני והנגר עושים את זה יחד ואני מנסה להשתתף אבל בעקרון יש כלים שלא כדאי שאני אגע אלא צריך ידים מקצועיות ובתכלס עוד לא ממש התחלנו לעבוד רק הדבקנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש איזה היתקדמות ?

אוקי, הרבה בקשות להמשיך מהר אז נענתי להם.

העצים הודבקו ומחר יהיו מוכנים כבר אבל מפאת חוסר זמן אז רק ביום ראשון או משהו באזור אני אוכל ללכת עוד פעם ולחתוך אותם כבר בצורה

עד אז אני צריך לסרטט סירטוט מדויק בישביל הנגר.

מקווה לעדכן בקרוב.

אני לא יודע בדיוק אני לא רוצה סתם לומר שיהיה יותר ברור אני כבר אומר לך.

תודה=]

(קח בחשבון שהגיטרה שאני שואף אליה עולה 5000$ ואני לא מתכוון להיות קרוב אפילו לשם אבל אני מקווה שיצא דומה.)הנה לינק לתוכניות בניה של איזה 4 גיטרות נפוצות-

http://rapidshare.com/files/193764961/Guitar_Building_Plans.pdf.html

עדכון:

בקרוב מאוד מאוד מוזמנים כל החלקים!!!!!!(הפונציומטרים, הכפתורים הגשר וכל השאר(המון דברים!!))!!! בקרוב!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בונה את הצוואר בעצמך? צוואר זה דבר שדי קשה לעשות, לדעתי כדאי לך להזמין אחד מWARMOTH.

כן אני יודע שזה קשה ויש איזה סיכוי שאני אבנה את הצוואר אבל כבר אני בדיבור עם WARMOTH אבל הצווארים של הLes Paul שלהם הוא רק בצורה אבל לא תואם לגוף של LP אפילו שאני אוכל לעשות קאסטום אבל נראה כבר...

פשש אחלה פרויקט

מעניין מה יהיה הצליל שתקבל, בהצלחה!

מקווה שיצא טוב, תודה=]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהצלחה אחי

גם אני רציתי לבנות אחת אחרי שראיתי איזה אחד שבונה באינטרנט

אבל באותו זמן קניתי אקוסטית חדשה ולא היה לי כסף וזה וגם עכשיו לא רק תתחיל כבר אני מתתת ליראות את זה גמור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העצים עם העלות שלהם עלו בסביבות 500 שקל עם הקצעה

החלקים שאני אזמין לגיטרה מגיעים בערך ל400 דולר(זה מחיר כזה כי נלקח בחשבון סיכוי שאני אבנה את הצוואר לבד אז הזמנתי גם דברים לצוואר)

אם אני לא אכין אז הצוואר אמור לעלות משהו כמו 1000 -1500 שקל

ותלוי כמה הנגר יקח וכמה הצבעי יקח.

וזהו אני חושב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...