המלצה להארד דיסק 1TB עד 1K. - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה להארד דיסק 1TB עד 1K.

dyn

Recommended Posts

שלום,

אני זקוק להארד דיסק של 1 TB, חשוב לי שההארד דיסק יהיה טוב ואמין ושיהיה שקט עד כמה שאפשר. כמובן, בחיבור של SATA 2.

ואם כבר, אז מה עדיף הארד דיסק אחד של 1TB או 2 הארד דיסקים של 500GB?

תודה על העזרה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מצטרף להמלצה על ה F1 המדובר. עוד שבועיים כנראה יהיה אחד כזה אצלי, שיצטרף לסאמסונג 642JJ שלי.

הם קרירים, ב HDTUNE יושבים על סביבות ה 95 מגה בממוצע, זמני גישה אקראית טובים, ונכון לשנה האחרונה- סאמסונג מס' 1 בשוק מבחינת אמינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעוד 80 שקל אפשר לקנות את הWD BLACK שהוא יותר מהיר ממה שאני קראתי בבדיקות.

חוץ מיתרון קטן בהעברת נתונים רציפה, יש לו גם יתרון במהירות הראשים, וזה הופך אותו לביצועיסט לא קטן במולטיטסקינג.

את ההבדל המשמעותי אפשר לראות בביצועים המרשימים כFILE SERVER שלא רואים את הSAMSUNG ממטר.

http://www.storagereview.com/php/benchmark/suite_v4.php?typeID=10&testbedID=4&osID=6&raidconfigID=1&numDrives=1&devID_0=368&devID_1=361&devCnt=2

המחיר שלו עד לא מזמן היה נורא יקר.

ולמרות שהוא עדיין יקר יותר, המחיר שלו סביר למי שרוצה ומוכן להוסיף בשביל ביצועים מקסימלים.

אני כנראה יקנה אחד בקרוב מאוד (מתי שהוא השבוע).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי עד כה ההמלצות העיקריות הן על ה 1TB של ושל WD.

הבנתי שה טוב ויחסית זול אבל ה WD קצת יותר טוב בביצועים וקצת יקר, אבל לפי תגובות של אנשים שהתנסו עם הWD1001FALS הם טענו כי הוא מרעיש בצורה חריגה מאוד.

אם כך מה עדיף לי יותר לקנות את ה WD1001FALS או את ה F1 של HD103UJ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי ההבדל בביצועים לא שווה 100 שקל(ומבחינה מעשית גרידא גם לא בטוח שיותר מ-5 שקל), מה שכן אני לא מצליח למצוא חנות באיזור המרכז(ת"א-ר"ג) שמוכרת את הF1 בכלל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיוון שביקשת כונן שקט ככל האפשר הייתי ממליץ על ה- WD10EACS בדגמים החדשים שכוללים 3 פלטות.

הכונן שקט משמעותית משאר הכוננים שהציעו לך והביצועים שלו נמוכים רק במעט.

אם אתה מעדיף כונן שקט יותר על פני ביצועים טובים יותר לדעתי הוא מומלץ.

ונכון לשנה האחרונה- סאמסונג מס' 1 בשוק מבחינת אמינות.

דווקא הסדרות יצור הראשונות של F1 היו מאד בעיתיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי את ה1TB BLACK EDITION של WD אתמול.

לפי הנתונים של WD יש לו שני מעבדים עליו (מה שזה לא אומר).

קצת רועש יחסית לשאר ההרדיסקים במחשב שלי, אבל יש עליו ביצועים טובים כשהוא טוחן.

בבדיקה עם HD TUNE הוא לא נראה מרשים במיוחד, אבל הRANDOM ACCESS שלו מעולה.

בבדיקה עם HD TACH הוא מקבל תוצאות RANDOM ACCESS הרבה יותר טובות באופן יחסי אל מול ה1.5TB של SEAGATE שיש לי לעומת התוצאות שHD TUNE נותן.

משום מה גם בHD TUNE הBURST RATE מראה קצבים נמוכים לכל ההרדיסקים שלי לעומת הHD TACH שמראה קצבים גבוהים כמעט פי 2 בBURST.

לא יודע אם זה באמת שווה תוספת של מאה שקל, אבל יש לו את היתרונות שלו שקורצים למי שעובד עם תוכנות מסוימות.

הנה השוואת ביצועים נחמדה:

http://www.extremetech.com/article2/0,2845,2328730,00.asp

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...