Razer Mamba, דיון רשמי לגבי העכבר החדש והמגניב של RAZER ? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Razer Mamba, דיון רשמי לגבי העכבר החדש והמגניב של RAZER ?

EAD

Recommended Posts

אז

יש לRAZER (שהם חברת עכברי GAMING) עכבר חדש בשכונה ;D

שם העכבר הוא

Razer Mamba

וניתן למצוא עוד פרטים לגביו באתר הרשמי שלהם.

הוא ממש רק התחיל לצאת לשוק, ויש כבר מכירה מוקדמת בארץ (ויקר בטירוף!!)

העכבר הוא העכבר האלחוטי הראשון של רייזר, ומבוסס על דור 3.5 של הלייזר שלהם, וגם מאפשר להיות חוטי וגם יש לו עיצוב של DEATHADDER

בקיצור

לפחות על הנייר נראה כי מכל הפרטים וכל הדברים, רייזר לקחה את הטוב שבכל העולמות ושמה את זה בעכבר אחד (שנראה מדהים דרך אגב!!!)

מה דעתכם?

מזמן רציתי לקנות עכבר בתור עכבר מחליף לDEATHADDER המעולה (שאותו אקח למשרד שלי).

שווה להוציא עליו את הכסף?

אשמח לקצת עצות ודעות לגבי הנושא :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה המחיר שהולך להיות לו? הוא תכלס נראה כמו משהו שמשלב את הטוב מכל העולמות (חוטי/אלחוטי, DPI משתנה, תחנת עגינה, ועיצוב אדיר)

הייתי מוכן להוציא עליו 400-500

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אותו באתר מסויים בארץ (חפשו בZAP לדוגמא).

המחיר די בשמיים, הזמנה מוקדמת עולה כ700 ש"ח :o :o

אבל אני מניח שאחרי קצת זמן המחיר ירד (כמו שקרה נניח עם G9 וכו').

הוא נראה מגניב, ונראה ממש נוח.

אבל אשמח לשמוע עוד כמובן מאנשים שמבינים יותר ממני בנושא :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

"להוציא עליו כסף" בהחלט לא עכשיו או בחצי שנה הקרובה לפחות,

הגימיק של חוטי\אל-חוטי כבר קיים אצל מייקרוסופט בסייד ווינדר שלהם[שנראה כמו הליקופטר]

אבל בקשר לממבה מה שאני הכי אהבתי בו ששמתי לב שאך אחד לא דיבר עליו הוא שתי הכפתורים בפינה הקידמית שלו שנראים לי סוסים

אבל מצד שני לא נראים כל כך שימושים,אבל נחכה ונראה לא?

ועוד דבר נורא נורא מגניב זה המעמד המרהיב שיש לעכבר הזה שלדעתי הוא אחד הדברים הכי סוסים שיש במיוחד כשהחדר חשוך.

לגבי קנייה של עכבר כזה אני הייתי ממליץ לאנשים לחכות,כי כמ ושאנחנו שמים לב המוצרים של רייזר נורא יקרים בארץ

וכנראה כמה חברות חושבות שהם יכולות להגזים עם זה אפילו יותר,כמו שעושים לברקודה AC-1 הכרטיס קול של רייזר שנמכר באתר שלהם בכ200 דולר ובארץ ב1000 שקל

ודברים דומים קורים עם האוזניות של רייזר שעולות כמעט כפול מהמחיר שלהם בשאר העולם.

ואפילו לה רייזר ארמדילו[מחזיק לחוט העכבר] שעולה בארץ 200 שקל ובאתר של רייזר 20 דולר ,כמעט פי 3...

אז לבנתים עדיף לא לקנות להראות לחנויות שאם הם ידפקו מחירים אף אחד לא יקנה,ונתן למחיר לרדת למשהו יותר שפוי בכיוןן ה500 או בתקווה ה400

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שאין את הרמקולים 2.1 שלהם.

הם ממש קיבלו ביקורות מעולות, אבל לא ראיתי אותם בארץ :(

ולגבי מחיר - העכבר הזה עולה באתר שלהם כ110 דולר, אז בפחות מ500 שקל אין מצב שיהיה אותו בארץ (לפחות כרגע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שמאוד אוהב הייתי מציע לך לחכות מספר שבועות/חודשים עד שהמחיר ירד קצת. אני לא חושב שזה שווה לבזבז כ"כ הרבה על עכבר- מילא זה היה קריטי אבל אתה יש לך lachesis ככה שנראה לי שתוכל לחכות.

אם לא שמת לב, בחצי שנה האחרונה מחירי רייזר בארץ ירדו בצורה די משמעותית ברוב החנויות (כולל בעיקר את הטרנטולה והDH).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

יש לי DEATHADDER האמת כרגע :)

בכל מקרה, הוא נראה מגניב, אבל כן לשלם מחיר כזה נראה לי קצת מוגזם.

אם כי אני חושב שגם לוג'יטיק לוקחים מחירים מוגזמים עבור עכברים ולא אתפלא אם יוציאו עכבר דומה וגם ירצו איזה 800 שקל עבורו (כמו ש G9 יצא ועלה איזה 600 שקל בערך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אין ממש הרבה חברות שמשיקות עכברי גיימינג "מקצועיים" לכן אין ממש תחרות מחירים. בתכלס, רייזר יכולה לשים מחיר כפול מזה ואנשים שממש נואשים בכל זאת יקנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן נכון, אבל עדיין התכונתי שבכלל שוק החומרה ההיקפית של עכברים ומקלדות לוקח מחירים מטורפים.

לוג'יטיק ורייזר לוקחים מחירים גבוהים מידי לטעמי.

אני זוכר שחבר שלי קנה את ה MX1000 שרק יצא, ועלה לו איזה 550 שקל או משהו!

ועדיין היום המחיר לא רחוק מזה.

יחסית בתחום הזה עוד משתדלת להציא מחירים "סבירים".

בוא נגיד שעד העכבר הזה, רייזר הייתה בעלת מחירים סבירים, לקנות את הDEATHADDER ב300 שקל או 260 כמו שעולה עכשו זה סביר לעומת המחירים שלוג'יטיק לוקחת כמו 400 או 500 או 600 שקל לעכבר !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מייקרוסופט מבחינתי נואשת בקטע הזה...הרי לא סתם ניסתה ליצור עכבר גיימינג שהצורה שלו כמעט זהה לחלוטין ל DH ועוד הייתה צריכה את הטכנולוגיה של רייזר כדי ליצור את העכבר הזה (HABU), כנ"ל לגבי המקלדת (רקלוסה). בתור אחד שיש לו את העכבר...בקושי מבדילים מבחינת ביצועים בינו לבין DH אבל יש את הגומי השקוף בצדדים של ה HABU שנשחק לי לגמרי וזה מתחיל להיות לא נוח ככה שזה היה רעיון די גרוע לשים אותו במקום פלסטיק שקוף אולי.

אני מאמין שעוד שנה בערך כאשר מחיר הממבה יהיה יותר ריאלי אקנה אותו, כיום אני לא רואה טעם לקנות עכבר רק כי הוא , נראה טוב וטכנולוגיה מאוד גבוהה במחיר גבוה מ300-400 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שכן, לא מבין מה צריך 5600 DPI או כמה שיש לו

אפילו במסכי 30 אינץ ברזולציה של 2560 על 1600, עם עכבר שמגיע "רק" ל1800, אתה פשוט תטוס מצד לצד בצורה מטורפת!!!

נראה כאילו דוחפים מספר גבוה יותר ויותר מדור לדור, סתם כדי שאנשים יחשבו שזה טוב יותר ויקנו.

מבחינתי עכברים שעוברים את 1800 DPI או אפילו 1600DPI כמו בלוגיטיק 518, זה סתם "גימיק"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...