סקר| גברים- באיזה סכין גילוח אתם משתמשים - לא להתבייש , להתפקד! - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר| גברים- באיזה סכין גילוח אתם משתמשים - לא להתבייש , להתפקד!

ronle

בעלי סכין גיליט fusion האם הוא יותר טוב ממאך 3  

1927 הצבעות

1. 1. בעלי סכין גיליט fusion האם הוא יותר טוב ממאך 3

• Fusion סכין טוב יותר
    • מאך 3 סכין טוב יותר
    • אין הבדלים בין השניים
    • יש לי את כולם ואני מעדיף את סנסור אקסל הישן
    • schick quattro

Recommended Posts

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ניסיתי מאך 3 וניסיתי וניסיתי מכונת גילוח של Philips (לא זוכר איזה דגם). האמת? ה- לדעתי הכי טוב, אבל הצבעתי מאך 3, פשוט כי הוא מאפשר לי לדייק באיזה אורך בדיוק אני רוצה את הזקן שלי, איך להשוות את שני הצדדים, וכו' וכו'... משתמש בו כשהזיפים ארוכים ומכונת הגילוח מתקשה.

טריק מעולה שאבא שלי לימד אותי לגילוח מהיר (עם איזה כלי שתרצו), זה לקחת קערית, להרתיח מים, למזוג לקערית את המים הרותחים, לקחת גרב שאתם כבר לא משתמשים בו, לטבול אותה במים הרותחים, להצמיד לעור (כואב בהתחלה, אבל כשהמים מתקררים קצת זה בסדר), ואז להתגלח. הרבה יותר מהיר והרבה יותר חלק, וגם מרגיש יותר טוב אחר כך ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי מאך 3 וניסיתי וניסיתי מכונת גילוח של Philips (לא זוכר איזה דגם). האמת? ה- לדעתי הכי טוב, אבל הצבעתי מאך 3, פשוט כי הוא מאפשר לי לדייק באיזה אורך בדיוק אני רוצה את הזקן שלי, איך להשוות את שני הצדדים, וכו' וכו'... משתמש בו כשהזיפים ארוכים ומכונת הגילוח מתקשה.

טריק מעולה שאבא שלי לימד אותי לגילוח מהיר (עם איזה כלי שתרצו), זה לקחת קערית, להרתיח מים, למזוג לקערית את המים הרותחים, לקחת גרב שאתם כבר לא משתמשים בו, לטבול אותה במים הרותחים, להצמיד לעור (כואב בהתחלה, אבל כשהמים מתקררים קצת זה בסדר), ואז להתגלח. הרבה יותר מהיר והרבה יותר חלק, וגם מרגיש יותר טוב אחר כך ;)

"גרב" - חחח הרבה גרביים יש לך, אתה משתמש בהם אחריי או לפני הכביסה ? :smile1:

למה דווקא גרב? לא עדיף איזה מגבת..? :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...