מסך LCD 26 אינץ ב 1350 ש"ח !!!!!!!!!! - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך LCD 26 אינץ ב 1350 ש"ח !!!!!!!!!!

VIEWSONIC

Recommended Posts

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

א. לחבר שלי יש LCD עם 16 MS ורואים בו מעולה שחבל על הזמן :smile1:

ב. אני צריך מסך מ 26 אינץ ומעלה אני רואה לשכב על המיטה ולגלוש באינטרנט במרחק של 4 - 5 מטר ברזולוציה של 1024 על 768 אני צריך מסך מפלצת

ג. אין לי כסף ל HD FULL צריך לקחת משכנתא בשביל זה :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואוו ,רק השבוע צחקתי על המסך הז, הרבה זמן לא ראיתי נתונים כל כך גרועים ,בחיי,

10MS

1:700

WTF???

מרוב שהמסך הזה גרוע הם אפילו לא ממציאים נתונים כדי להגזים ,הם אומרים לך "אנחנו מוכרים לך קופסא יפה עם כל הזבל שהיה לנו בחברה".

היתי השבוע בשופר סל ביג עם חברה שלי (אמא שלה מנהלת את הסניף) ושאלתי אותה על המסך ,הם מכרו איזה 15 חתיכות והיא אמרה ש13 מתוכן חזרו :hat:

תתרחק כמו מאש, יש היום במחיר כזה 24" נחמד, לא כמו 22 שאתה יכול להביא אבל עדיין ,סביר בהחלט .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

26" מ-4-5 מטר?! אלא אם כן יש לך ראיה של נץ אתה לא תצליח בחיים להסתדר עם זה (מעבר לעובדה שזה מסך רחב אז 1024*768 לא רלוונטי).

Anatoli.

אין מסך עד 3000 שקל שאפשר לגלוש באינטרנט ממרחק של 4 - 5 מטר ?

ואם זה מסך W רחב אני צריך לרדת ל 800 על 600 כדי לראות ?

אני חייב עזרה !!!!

אתה לא תצליך ליראות את הלוגו של מ5 מטר עם רזולוציה כזאת

החשבון הוא 10 אינץ למטר.......

רגע אני צריך 50 אינץ כדי לגלוש באינטרנט ממרחק 5 מטר במיטה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז איך כולם עובדים ?

רק עשירים גולשים באינטרנט דרך LCD ? ממרחק כזה ?

ביאסת לי את התחת .

לפי מה שאתה אומר עם ה 22 אינץ של CHIMEI אני לא אראה כלום :[

חשבתי לקחת מסך 26 - 32 והגדיל את הרזולוציה ל 800 על 600 מה אתם אומרים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי זה כולם?! כולם גולשים מ-5 מטר?!

מה קשה לקום מהמיטה גם במהלך היום?!

רוצה לגלוש באינטרנט תקנה לך תקרין 70 אינץ' ותגלוש איפה שבא לך. תראה גם מ-8 מטר. בתקציב שלך כל המקרנים דיי מעאפנים, אבל אתה ממילא רוצה רק לאינטרנט אז זה יהיה מספיק לחלוטין.

אבל כן, מה לעשות שאם אתה רוצה לשבת 5 מטר וגם לראות משהו תצטרך מסך גדול. עם 26" על כמה תשים? 720X480?! איזה רזולוציה תשים שגם ייראה מספיק גדול וגם הכל ייכנס במסך? אתה יכול גם לקנות 15" ולקנות משקפת זה יותר זול וזה יעבוד.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4-5 מטר ? אולי עם משקפת...

אולי איכשהו תצליח עם מסך 32 אינטש שנכנס בתקציב, אבל אני חושב שזה קצת קטן למרחק הזה בשביל לגלוש ( ל 4 מטר נראה לי שזה בסדר). תצתרך לנסות בחנות לבדוק בעיניים איך זה בשבילך.

התקבלו הרבה ביקורות רעות על הדנטקס הזה, בעיקר על היבואן והמשווק שלו, שקצת רמאים וגורמים לך להיתקשר ואז אומרים לך שהוא יגיע רק עוד חודש ומנסים לדחוף לך משהו יקר יותר וכל מיני שטויות שאנשים כתבו עליהם ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי לגלוש מרחוק זה פשוט מעאפן.

אני מעדיף בהרבה לעבוד על מסך אפילו בהשוואה ללגלוש במרחק 4.5 מטר על מסך 90 אינץ'.

מילא אם זה היה מסך מחשב ברזולוציה 1920x1200, אז עוד אפשר היה להבליג על זה שזה חברה מעאפנה ופשוט לקוות שהוא יחזיק מעמד שנתיים. אבל זה מסך , אי אפשר באמת להשתמש בו לשום דבר חוץ מצפיה בוידאו. אז לדעתי אפילו במחיר הזה - לא שווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...