קונה כ"מ לגיימינג, עד 1,400 ש"ח - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קונה כ"מ לגיימינג, עד 1,400 ש"ח

Omry

Recommended Posts

• תגובות 113
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

במקסימום אני יכול לשחק על רזולוציה נמוכה מהטבעית.. לא קריטי לי. (כאילו, כן קריטי אבל כשאין ברירה אז אין ברירה)

תוספת הביצועים ביחס למחיר הנמוך ב-100 ש"ח נראית לי משתלמת.

ראיתי ביקורות שלו אחרי OC והוא עדיין לא מתקרב אפילו ל-HD4850x2

אתה כל כך מסובך...למה לך לקנות כרטיס מסך מסויים שאתה יודע מראש שאתה תצטרך להוריד את הרזו' ? :s05:

מה הבעיה להביא 4870 1GB ולסגור עניין ?

או אולי אפילו 512, ברוב המשחקים ההבדל לא קריטי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עומרי, תקשיב לי ,ותאמין לי שאני לא אומר את זה סתם, ה4850 שלי פשוט מצויין, והוא אחד, לא שניים, אז אם תקח 4870 אתה בטוח תהנה יותר, למרות שלי אין בעייה עם שום מישחק ופילטרים, קרייסיס 29-34 FPS עם AAX2

והגדרות הכי גבוהות, 1680*1050

חבל לך על הכסף שתיזרוק ולא תקבל הבדלים ,כי אתה לא תקבל, אני אומר מניסיון אישי עם כל מיני כרטיסים, אם בא לך לזרוק כסף אז זה כבר עיניין שלך,

זאת הצעתי בכל אופן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

גם אני חושב והסיבה היא פשוטה, זה לא כי אין ביצועים גבוהים בCF של 4850 או 4830 פשוט בתמיכה מאוד דלילה יחסית ,ואם תלך על 4870 תהיה תמיד בראש שקט ,גם ככה תוספת משמעותית לא תקבל עם CF ,וזה ביזבוז של 75% מכרטיס אחד, זה לא שאתה הולך לקבל כח של שני 4850 באמת ,ה4850 אחד לא רחוק בכלל מ4870 אז חבל לזרוק ביצועים לפח. זה לא מנוצל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק וממליץ על הTOXIC מכיוון שלפי תגובות גולשים הSONIC מרעיש רצח ויש אפשרות לשלוט רק על אחד המאווררים שלו

גם שים לב שלTOXIC יש צינורות נחושת מה שמשפר הרבה את הולכת החום מהליבה לגוף .

בנוסף הTOXIC של ספייר מוציא אוויר חם אל מחוץ למארז בעוד הSONIC של פאליט מוציא את האוויר החם אל תוך המארז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע ל-, לגרסה הישנה באמת היו שני מאווררים שרק אחד מהם נשלט על ידי הדרייבר, אבל בגרסה החדשה יותר שני המאווררים נשלטים על ידי הדרייברים. תבדוק אם לכרטיס יש יציאת VGA טבעית או לא. אם יש לו, מדובר בגרסה החדשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש טלפון, מתקשרים לחנות ושואלים. חנות שמכבדת את עצמה תגיד לך איזה גרסה אתה קונה. יש פה כמה שקנו את הכרטיס מ-IQPC, ושם יודעים להבדיל בין השתיים (ולכן נתתי את הלינקים משם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו מוכן להסביר לי למה לעזאזל התמורה לכסף תהיה יותר טובה עם HD4870?

צריכת ההספק לא משנה, אני במילא קונה ספק חזק. הלוח שאני קונה גם ככה תומך ב-CF מלא (x16/x16). כבר הוכח ש-CF של HD4830 לוקח את GTX280 בהליכה (ללא OC). הוכח כבר שבעזרת OC כרטיס ה-HD4830 מגיע בקלות לרמה של HD4850. למה לעזאזל כדאי לי ללכת על HD4870?

אפשר בבקשה לקבל תשובות שהנימוק שלהן אינו "ככה זה וזהו"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי זה יעלה פחות, תקבל אותם ביצועים בערך ,אולי טיפה פחות ,לא משהו שיפריע לך לשחק חלק, והמישחקים שאין תמיכה עדיין ב CF אתה אפילו תקבל ביצועים גבוהים יותר עם ה4870

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אני אומר לכם שה-HD4830 CF אפילו יוצא זול מה-HD4870..

ואני לא משחק במשחקים בהם אין תמיכה ל-CF. מה גם שאף אחד לא אמר לי אילו משחקים כאלה קיימים בכלל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...