ייעוץ|עיצבתי 2 אתרים, מישהו יכול בבקשה להעריך לי את שווים הכספי של העיצובים? - עמוד 2 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ייעוץ|עיצבתי 2 אתרים, מישהו יכול בבקשה להעריך לי את שווים הכספי של העיצובים?

haim6130

Recommended Posts

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לדוגמא הייתי לוקח על העיצוב הראשון 550 שקל והשני 530 שקל

לדעתי זה זול מאוד אפילו המחירים שהצעתי לך

חבר'ה אני חושב שאתם לא ריאלים, אתם שוכחים הרבה דברים מסביב כמו לגילזציה של פונטים, , מברשות וכ'ו.

לזרוק מחיר סתם ככה, ואני בטוח שהוא גם לא משתמש בתוכנה חוקית זה לא לעניין.

לאחר שתרכוש דברים בצרוה חוקית ומסודרת תוכל למכור עיצובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפו אתה יודע שהוא משתמש בתוכנה שהוא לא קנה אותה לפי החוק??

ליותר מחצי האנשים בישראל יש תוכנות שהורדו דרך האינטרנט..

אמרתי את המחירים שאני היתי לוקח.. אתה יכול לא להסכים איתם ולדעתי הם ריאלים ועוד איך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם איזו תוכנה/תוכנות השתמשת לעיצוב של האתרים האלה?

מה זה HDesign?

אתה רק מעצב אתרים, או גם בונה אתרים?

אני הייתי מתמחר את העבודה הזאת ב50 ש"ח לשעת עבודה + 10%-5 מהעלויות החד-פעמיות (כמו רשיונות) + הוצאות שוטפות (כמו נסיעות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה HDesign?

אני הייתי מתמחר את העבודה הזאת ב50 ש"ח לשעת עבודה + 10%-5 מהעלויות החד-פעמיות (כמו רשיונות) + הוצאות שוטפות (כמו נסיעות).

זה תמחור נורמאלי וריאלי. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה HDesign?

אני משתמש בפוטשופ בלבד

Haim Design

אני רק מעצב אחי =]

כמה שאלות יש לך!

ולמה צריך נסיעות? O.o

המתכנתת שלי באה אליי הביתה...

ולבחור מלמעלה.. אמא שלי עבדה במכללה כזאת ללימוד מחשבים אז היא קבלה מתנה שהיא עזבה משם כמה דיסקים ובניהם היה חוקי לגמרי אז למה להאשים ישר לפני שאתה יודע? =/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש בפוטשופ בלבד

Haim Design

אני רק מעצב אחי =]

כמה שאלות יש לך!

ולמה צריך נסיעות? O.o

המתכנתת שלי באה אליי הביתה...

ולבחור מלמעלה.. אמא שלי עבדה במכללה כזאת ללימוד מחשבים אז היא קבלה מתנה שהיא עזבה משם כמה דיסקים ובניהם היה חוקי לגמרי אז למה להאשים ישר לפני שאתה יודע? =/

אם היא עבדה במכללה אז הרישיון הוא של המכללה לא של אמא שלך, גם אם נתנו לה במתנה את הדיסק, כל עוד אין לך רישיון וחשבונית קניה על שמך זו עבירה.

דיסק מקורי לא אומר תוכנה חוקית.

אין לך רישיון, ומכאן נשללת ממך הזכאות למכור עיצובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היא עבדה במכללה אז הרישיון הוא של המכללה לא של אמא שלך, גם אם נתנו לה במתנה את הדיסק, כל עוד אין לך רישיון וחשבונית קניה על שמך זו עבירה.

קשקשן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Search תודה על התיקון אחי... :)

O.o

אני אמרתי שהיא גנבה אותו משם?

ובאמת אחי אתה קשקשן חלאס לדבר שטויות נו בחייאת וגם אם הייתי מוריד מהאינטרנט כמו כולם(שמעתי יש בהם מלא באגים אבל לא משנה) מי ניראלך יסתכל על החשבונית? אנשים רואים מעצב טוב עבודות יפות וקונים מה אתה מתחיל להסתבך עם עצמך? משעמם לך? =/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה להרוויח את הכסף שהעיצוב שווה אתה חיי בסרט שקונים עיצוב בלי חשבוניות מס וברגע שאתה מייצר אחת אתה חושף את עצמך להמון צרות במקרה ועולים על זה שהתוכנה איננה חוקית. יש המון סוגים של רשיונות לPhotoshop, הרשיון הבסיסי בכלל לא מאפשר למכור עיצובים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שבועיים ככה עבדתי עם עוד מעצב ביחד והבנאדם מעצב על רמה אחי כבר המון זמן ויש לו פרוץ והוא מוכר בלי סוף עיצובים...

כדי למכור עיצוב אתה נותן את החלקים בקובץ תמונה למתכנת אז למה אתה סתם מקשקש? =/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה שיהנה יש גם אנשים שמוכרים מכוניות גנובות אז מה? ברגע שאתה עושה את זה אתה חושף את עצמך לצרות במיוחד אם אתה מתכוון לעשות את זה בתור עסק מורשה. אנשים שלא אכפת להם מדברים כאלה לא עובדים בסקאלה שהתמחור בה משנה מאה שקל לפה מאה שקל לשמה לאף אחד לא ממש אכפת, לא שהעיצובים האלה בכלל מכוונים לסקאלה נורמאלית כאב עיניים אחד גדול וגם כאב ראש כשמנסים להבין מה לכל הרוחות זה "leptop" ::)

לחברות שמעצבות אתרים בעשרות וגם מאות אלפי שקלים, יש רשיונות מתאימים, וכמון שאנשים שקונים את העיצובים שלהם מסתכלים שהכל כשר, האמת שאפילו כשמדובר בכמה אלפי שקלים לעיצוב החוקיות של העניין כבר נכנסת לעניין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...