המלצה להארד דיסק חיצוני 500GB עדיפות לWD - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה להארד דיסק חיצוני 500GB עדיפות לWD

MasterOr

Recommended Posts

לא כל כך הבנתי את הגירסאות שיש לסדרה MY BOOK של WD, מה ההבדלים ביניהם?

ויש MY BOOK וMYBOOK2? שוב מה ההבדל?

ראיתי את הדגם הזה באייבורי שהוא גם 5 שנים אחריות:

http://www.ivory.co.il/product.asp?productid=2464&CatCode=405

והוא גם ממש זול, הבעיה היא שאני לא כזה אוהב את האחריות של אייבורי, אבל לא סתם הם נתנו 5 שעל יש רק שנתיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא כדאי ללכת על הסיגייט בגלל ה5 שנים אחריות?

השאלה אם בכלל כדאי לקנות מאייבורי בגלל האחריות שלהם, אל מול זיגזג לדוגמה?

והמקסטור או הסיגייט יודעים להדלק כשהמחשב עולה ולכבות כשהוא כבה או שצריך כפתור הדלקה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכונן הזה הוא ממש לא "הכונן המומלץ ביותר". לא קרוב אפילו.

בנוגע לחמש שנות האחריות, זה לא משנה כי בשנתיים האחרונות האחריות היא חלקית.

אתה יכול לקחת את המקסטור 1TB בראש שקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובשלוש הראשונות כל דבר שקורה חוץ מנגיד נפילה או נזק פיזי הם מחליפים?

בכל מקרה מניסיון שהיה לאחי נשרפו לו שתי MY BOOK והיה לו ניסיון טוב עם הסיגייט אז ככה שנלך עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכונן הזה הוא ממש לא "הכונן המומלץ ביותר". לא קרוב אפילו.

קראת את הביקורת שצירפתי ?

לפי הביקורת ניתן לראות בבירור שהוכנן RE3 הוא הכי טוב מבין כונני ה-500GB.

הם גם כותבים את זה בסוף הביקורת, לפי מה אתה קובע שהוא לא הכי מומלץ ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. יש עוד המון כונני 500GB שאינם בהשוואה.

2. הוא לא נועד למחשבים סטנדרטיים ולכן יחס המחיר:תועלת מצביע על כך שהוא אינו משתלם

3. יש חלופות טובות ומשתלמות יותר שאינן בהכרח 500GB אבל מתאימות לתקציב דומה (640GB)

פותח הת'רד- המקסטור הוא אינו MyBook. שוב אני אומר שהוא הכי מומלץ.

אתה בכל זאת מתעקש לקחת משהו אחר? בכיף, זה הכסף שלך. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לב שסיגייט כבר לא נותנת אחריות 5 שנים באופן גורף: http://blogs.zdnet.com/hardware/?p=3188

האחריות על כוננים קשיחים חיצוניים היא לחמש שנים.

2. אני חושב שכדאי להוסיף כ-60 ש"ח עבור כונן 1TB של המותג Seagate- יש די הרבה סקירות על הסדרה הזאת, לעומת מספר אפסי של סקירות על הסדרה Maxtor Basics.

לפי האתר של Seagate, אין כול שינוי בתנאי האחריות בין השנה השלישית לרביעיות או לחמישית:

http://www.seagate.com/ww/v/index.jsp?locale=en-GB&name=Seagate_Technology_Limited_Consumer_Warranty&vgnextoid=1430476f734c8110VgnVCM100000f5ee0a0aRCRD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל שים לב שאייבורים נותנים 5" שנות אחריות במעבדות אייבורי" ככה שהאחריות היא לא של היבואן אלא שלהם, זאת כל הדאגה שלי.

בכל מקרה אם מישהו יוכל לציין את ההבדלים בין המקסטור לסיגייט זה יעזור מאוד כי די מוזר לי שהמקסטור כל כך זול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משנה מה מספקת, אם אייבורי רשמו חמש שנות אחריות אז זה מה שמקבלים, אבל עד כמה שאני יודע הן חלקיות. אתה מוזמן לברר את העניין מול החנות.

בנוגע לכל השאר- המקסטור עדיף. הרבה אנשים קנו אותו ואף פעם לא שמעתי על תלונות של רעש, בעיות בהפעלה וכדומה. אז תעשה מה שבא לך, אם אתה רוצה לשלם עוד 60 שקלים בשביל "מותג" אז תעשה חיים (שדרך אגב זה ממש לא מותג, כי גם מקסטור היא מותג, ושלא לדבר בכלל על הפאק של [בסטיקי]- אבל עכשיו תגידו שאני מדבר שטויות, אבל גם לומר שעדיף לשלם יותר על מותג זה שטויות.) ;)

בקיצור קנה כבר את המקסטור, שניהם מוגבלים ל- 2.0 אז אל תצפה לביצועים גבוהים, רמת הרעש סבירה פחות או יותר אצל כולם ו... זהו. הוא זול ולכן משתלם יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה כבר 60 ש"ח כשאתה מאחסן שם למשל 500GB של של הילד הקטן שלך או של המשפחה ??

דווקא הייתי חושב שלהוסיף עוד X ש"ח בשביל אמינות מוכחת זו השקעה טובה יותר.

אפשר לחשוב שבתור מנהל פורום אמצעי היית שואף לאיכות לעומת מחיר גם אם זה אומר להוסיף עוד כמה עשרות שקלים.

בדיוק כמו בסקירה הבאתי - הם אומרים שכדאי להשקיע עוד קצת זוזים ולקבל כונן אמין, בעל ביצועים טובים יותר בצורה מוכחת.

למה לחפש את המוצר הזול ביותר (כנראה בגלל ישראלי הטיפוסי איבורי עושים כסף..)

סוג של אנשים שילכו ותירברבו מול השכן שלהם שהם קנו ב-150 בשופרסל / פלזמה ב- 2,500 ש"ח.

:screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...