WD השיקה דיסק קשיח של 2 TB - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

WD השיקה דיסק קשיח של 2 TB

Nihility

Recommended Posts

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הדיסק הוא לא חלק מהסדרה הירוקה? כי אם כן, אני חושב שהמהירות היא 5400-7200rpm.

אגב, מחיר מדהים ומאוד משתלם. מעניין כמה יצא בארץ.

כמה פלטות יש לו? 4 או 5?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יעקב, למה לא חיכית לו? הייתי לוקח שישה כאלה ב-RAID0 בשביל המידע שלך :D (כי בטח 6TB לא יספיקו)

ואתה בטוח שהוא 7200rpm? זה לא אומר שהוא יהיה רועש באופן משמעותי משאר הכוננים בסדרה הירוקה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סביר להניח שהוא יהיה מוגדר כ5400 עד 7200 והוא כאילו ישנה מהירות לפי הדרישות של המערכת.

שמעתי שיש טענות נגד הכוננים האלה שהם לא באמת משנים מהירות וזה הכל חרטא.

השאלה היא כמה פלטות יש לו בפנים 4 או 5?

בכל מקרה, הרבה יותר קל לבנות דיסק של 5400.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה חרטא כי בבדיקות שעשו ראו שזה לא ממש מגיע ל7200. בנצ'ים של זמן גישה ביחס לדיסקים של 7200 הראו שיש לו השהייה הרבה יותר גבוהה. כמעט זהה ל5400.

לא ידוע כרגע כמה פלטות יש בפנים כי WD לא אומרת ואף אחד עוד לא פתח אחד כזה. אז יעקוב יכול להגיד כמה שהוא רוצה אבל זה לא אומר שהוא יודע בוודאות.

הכל השערות כרגע.

להזכירכם שהכונן 1000GB הראשון היה עם 5 פלטות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז שישאר 5400rpm. במילא מי שקונה כונן כזה משתמש בו רק לגיבוי או לאכסון של הורדות, ככה שהמהירות לא חשובה במיוחד.. אני מוכן לשלם את מחיר המהירות תמורת שקט מקסימלי וצריכת חשמל מינימלית.

WD טוענת שהכונן הזה יציג ביצועים טובים משמעותית לעומת שאר הסדרה הירוקה, מה שגורם לי להאמין שכמות המידע שניתן לדחוס על פלטה בו גדלה משמעותית, ל-500GB..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל יכול להיות בשלב זה.

יכול להיות שהם בכלל לא השיקו את הכונן ושהחנות הזאת סתם הוסיפה אותו.

נכון לרגע זה WD לא עדכנו את הכונן הזה באתר שלהם (זה לא אומר הרבה כי גם בעבר הם היו משיקים לפני עדכון האתר, למשל עם ה1000GB ירוק שלהם)

אגב יש פה:

http://techreport.com/articles.x/15769

אזכור לקטע של ה5400 בכוננים הירוקים. מצויין שם שWD אפילו שינו את מה שכתוב באתר שלהם לאחר שכמה אתרים שונים מצאו שהמהירות של הכונן היא לא 7200.

אבל שוב, זה לא חד משמעית תופס גם לגבי הכונן הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה כבר יקנו כזה בארץ גם ככה?

בחנות באוסטרליה המחיר בהמרה לדולרים הוא 250$, תוסיף עוד 50% מס ארץ הקודש ואתה מגיע למחיר שהוא די קיצוני למשתמש ביתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ידוע כרגע כמה פלטות יש בפנים כי WD לא אומרת ואף אחד עוד לא פתח אחד כזה. אז יעקוב יכול להגיד כמה שהוא רוצה אבל זה לא אומר שהוא יודע בוודאות.

הכל השערות כרגע.

למה יעקב אומר שיש שם 4 פלטות וטוען שהוא צודק? (כי הוא באמת צודק)

אני יודע שהפלטות החדשות הם של 500 גיגה ולכן אומר את זה. ומגבה את זה עם הודעות של WD

http://wdc.com/en/company/releases/PressRelease.asp?release={01D0EF49-E149-410A-A173-F872D0E6C335}

This new 3.5-inch platform is based on WD's industry-leading 500 GB/platter technology

גם השיקה עכשיו פלטות של 500 בסדרה החדשה שלהם ה7200.12 רק שעם הבעיות שצצו להם בזמן האחרון רוב האנשים מתרחקים מהם כמו מאש.

יעקב, למה לא חיכית לו? הייתי לוקח שישה כאלה ב-RAID0 בשביל המידע שלך :D (כי בטח 6TB לא יספיקו)

אני בנתיים אסתדר עם רבעיית כונני טרה של F1 שזה רק 3 טרה (רייד 5 ) ואחרי זה כבר נגדיל כמה שנצטרך בהתאם לכוננים שיהיו זמינים בעתיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם פרסמו את זה אחרי שאמרת שזה עם 4 פלטות, בזמנו לא ידעת את זה בוודאות.

נכון או לא?

עריכה:

מחיר רישמי לפי ההודעה לעיתונות הוא 300$, החנות באוסטרליה מוכרת את זה ב250$.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה בזה שיש לך כונן יחיד שבראש הערימה זה שהוא לא משפיע על המחירים של הכוננים הקיימים :(

רק ברגע שתהיה תחרות, למשל כונן 1.5 של WD אז נראה קצת ירידה.

וכמובן שיש גם ירידה קלה שכל הזמן מתרחשת ברקע.

תראה כונני 1TB עולים 100 דולר

http://www.newegg.com/Product/ProductList.aspx?Submit=ENE&N=2010150014%20103530090%201035313496&name=1TB

אבל הכונן 2 טרה עולה 300.

עריכה:

אפילו ה 1.5 עולה רק 130 דולר. מי יקנה 2 טרה ב300? ? ?

חוץ מהחנות הזאת באוסטרליה שכביכול מוכרת ב250 דולר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...