מפרט מחשב למשחקים ועבודה תקציב 3000 ש"ח ללא ציוד הקפי, צרך מישהו מקצועי למפרטים - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט מחשב למשחקים ועבודה תקציב 3000 ש"ח ללא ציוד הקפי, צרך מישהו מקצועי למפרטים

tuvi123

Recommended Posts

אני נוטה לקחת את כי בד"כ כל המשחקים שיוצאים מתאמים יותר לכרטיסיי המסך של , מה שאומר יותר FPS = ביצועים יותר טובים.

אמרתי לך שאתה מדבר שטויות.. אבל אולי אתה צודק, מוזר שכל המבחנים טועים כשהם מראים שכרטיסי ATI עדיפים למחיר שלהם.

ושוב אני רוצה מערכת מחשב חזקה, מקוררת, אמינה, מאוזנת, מותאמת, שקטה, זולה, משתלמת ואיכותית.

ואני רוצה את הבלונדינית ההיא מערוץ 3.. לכל דבר יש גבולות בסוף, נתת תקציב זה מה יש

יש לך אוליי הצעה אחרת / יותר טובה לספק והמארז? שיהיה יותר יפה ויותר איכותי.

כן, יש אבל תתכונן לוותר על כרטיס מסך חזק או על מעבד חזק.. אם אפשר לתפוס את המקל בשתי הקצוות

הE7400 לא יהווה צוואק בקבוק? יחזיק את כל המערכת? לא עדיף את הE8400 ולרדת קצת במשהו?

ממה שאני רואה, springkatz הביא לי 4GB , כרטיס מסך HIGH END איכותי, מדוע עליי ללכת על המפרט שלך? מה השנוי בין המפרטים שהבאתם?

אני יודע שאתה הבאת מעבד טיפה יותר טוב (שוב אני לא מבין בזה, אני מסתכל לפי המספרים), אבל אני לא ידוע א םזה שווה א תזה כי שני המעבדים שהבאתם הם דור ישן ואני לא רוצה שהם יהוו צוואר בקבוק למערכת.

דור ישן? ה-7400 יצא אחרי ה-8400, והוא אלטרנטיבה טובה למפרט למשחקים כשאין תקציב ל-8400

יש לך אוליי הצעה אחרת / יותר טובה לספק והמארז? שיהיה יותר יפה ויותר איכותי.

זה רק אני שעוד משהו שם לב שאתה חוזר על עצמך..

גם אם יש לך הצעה אחרת לרכיבים אחרים אני אשמח לשמוע.

אפשר יותר מידע על החלקים שבמפרט?

לדעת מה? תגיד מה לא מובן לך.. קרציה

שמתי לב שעוד 100 שקל אני יוכל כבר לקנות את E8400 (שעולה 780 ש"ח), ולכן אולי עדיף לקצץ 100 שקל מאיזה רכיב ולקחת כבר את הE8400 שהוא מעבד יותר טוב.

כן, אפשר גם לשים עוד 3000 שקל במפרט לקחת מחשב מבוסס I7.. תקבע תקציב גג, אמרת 3000 קבלת מחשב מתאים,

דיי להציג עם שאלות בסגנון של "ואם אני שם עוד XX כסף, לא עדיף לי רכיב XX במקום?"

תבין משהו פשוט, בד"כ יקר יותר שווה טוב יותר.. עכשיו באמת דיי עם השטויות שלך, תסגר או תסגור את הת'ראד

אקסטרה, אני חושב שמיצינו.. גם ככה יש מליון ת'ראדים דומים ועושה רושם שהבחור לא בע להקשיב אלא להתווקח.

יש פה מספיק חומר לרוץ איתו עדיף לסגור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Access denied - תודה על התגובה הבונה, לא נפגעתי.

אתה צרך להבין משהו, אני בחיים שלי לא הוצאתי סכום כזה גדול (בישבילי) על משהו, אני בא משכונה ומרקע עני.

ומהידע המצומצם מאוד שלי חשבתי שהE5200 יהווה הגבלה מסויימת ל4870 ושהספק שspringkatz הביא לא יספיק לכל המערכת.

אבל אתה אומר שאני טועה אז סבבה אתה זה שמבין לא אני.

כנ"ל לגביי , חשבתי שהיא החברה השולטת עדיין כמו בדורות הקודמים, וגם הבנתי שGTA IV לא פועל טוב על הכרטיסים של ATI.

כנראה אני אלך על המפרט שspringkatz הביא, אני אקנה את המחשב שבוע הבא.

אם למישהו יש מה להוסיף, לשנות, להציע אז אני מאוד אודה לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...